Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Proroctwa Strażnicy a sytuacja międzynarodowa  (Przeczytany 1489 razy)

Offline Gostek

Proroctwa Strażnicy a sytuacja międzynarodowa
« dnia: 24 Luty, 2022, 12:24 »
Na taką sytuację długo organizacja czekała.
Bo strach I panika jest sprzymierzeńcem ŚJ.
Niedawna pandemia. Następnie, objawienie Króla północy i jego pomachiwanie szabelką.. To są czynniki pomagające odzyskać wiarygodność CK w oczach wielu wątpiących ŚJ.
Teraz to CK będzie miało namacalne dowody, że koniec jest już bardzo, ale to bardzo bliski.


Offline paragraf4N wg.CK

Odp: Proroctwa Strażnicy a sytuacja międzynarodowa
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Luty, 2022, 12:46 »
W czasie poprzedzającym II Wojnę i w trakcie było tak blisko, że już bliżej być nie mogło - i NIC.
Potem czas zimnej wojny, wyścig zbrojeń - i NIC.
Więc niech się dalej nakręcają -będzie się z czego pośmiać.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Proroctwa Strażnicy a sytuacja międzynarodowa
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Luty, 2022, 13:41 »
Organizacja chyba nie musi na nic czekać. Biorąc pod uwagę skąd są jej korzenie: geograficznie (USA) bądź historycznie i ideowo (Izrael), to wojna trwa w zasadzie cały czas. "Korzenie" organizacji ciągle kogoś przecież bombardują i ostrzeliwują - często "pokojowo", ale mury się sypią i krew przelewa. Dla polskich i ukraińskich Świadków, faktycznie obecna wojna może być pożywką dla armagedonowej retoryki.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Proroctwa Strażnicy a sytuacja międzynarodowa
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Luty, 2022, 13:44 »

Teraz to CK będzie miało namacalne dowody, że koniec jest już bardzo, ale to bardzo bliski.

To teraz nie ma co budować sal i studiów filmowych, a sprzedać wszystko, rozdać biednym i skupiać się na gromadzeniu skarbów w niebie, jak pan Jezus polecił.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Proroctwa Strażnicy a sytuacja międzynarodowa
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Luty, 2022, 13:49 »
To teraz nie ma co budować sal i studiów filmowych, a sprzedać wszystko, rozdać biednym i skupiać się na gromadzeniu skarbów w niebie, jak pan Jezus polecił.

Teraz to chyba najlepiej pomnażać "talenty Pana" inwestując w handel bronią.  ;)


Offline Estera

Odp: Proroctwa Strażnicy a sytuacja międzynarodowa
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Luty, 2022, 14:11 »
Teraz to chyba najlepiej pomnażać "talenty Pana" inwestując w handel bronią.
   DeepPinkTool.
   Dobry jesteś.
   Handel bronią.
   Ale przecież oni nie biorą broni do ręki  ;) ;)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Stanisław Klocek

Odp: Proroctwa Strażnicy a sytuacja międzynarodowa
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Luty, 2022, 15:02 »
  Ale przecież oni nie biorą broni do ręki  ;) ;)
Ale w nowym świetle można w każdej chwili powołać się na zabicie Goliata z procy przez Dawida, lub  Pwt 13:16 (15) "wybijesz ostrzem miecza" wrogów Pana Boga. Zresztą niema co za bardzo im podpowiadać, bo wykorzystają zamęt zrobiony przez Putina.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Proroctwa Strażnicy a sytuacja międzynarodowa
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Luty, 2022, 15:15 »
Nie trzeba szperać w ST. Sam Pan popierał handel bronią, albowiem powiedział:

"Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz" [Mt.10:34]

"kto ma trzos, niech go weźmie; tak samo torbę; a kto nie ma, niech sprzeda swój płaszcz i kupi miecz!" [Łk.22:36]


Offline Stanisław Klocek

Odp: Proroctwa Strażnicy a sytuacja międzynarodowa
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Luty, 2022, 18:32 »
Tak, tak, Biblią można wszystko uzasadnić np.
  • Mat 5:39 ... Nie stawiajcie oporu niegodziwemu; ale temu, kto cię uderzy w prawy policzek, nadstaw drugi.
Jak i huligańską przemoc.
  • Ja 2:15 [Jezus] Uczyniwszy więc bicz z powrozów, wypędził ich wszystkich ze świątyni, a także owce i bydło, i rozsypał monety wymieniających pieniądze oraz poprzewracał ich stoły.
A do każdego z tych samozaprzeczających pouczeń Jezusa dopisując według potrzeb.
  • 1 Pi 2:21 Właśnie do tego biegu zostaliście powołani, gdyż i Chrystus cierpiał za was, pozostawiając wam wzór, abyście podążali dokładnie jego śladami:
Oto z takich sprzeczności korzystają wszystkie religie do uzasadnienia swych dogmatów, a szczególnie dotyczy "ciała kierowniczego" (nieraz pisząc ŚJ, to za dużo powiedziane), które  manipuluje pod szyldem "jaśniejszego światła" (Prz 4:18).
« Ostatnia zmiana: 24 Luty, 2022, 18:34 wysłana przez Stanisław Klocek »


Offline Gremczak

Odp: Proroctwa Strażnicy a sytuacja międzynarodowa
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Luty, 2022, 21:53 »
Nie trzeba szperać w ST. Sam Pan popierał handel bronią, albowiem powiedział:

"Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz" [Mt.10:34]

"kto ma trzos, niech go weźmie; tak samo torbę; a kto nie ma, niech sprzeda swój płaszcz i kupi miecz!" [Łk.22:36]
Dla mnie taka osoba to nie autorytet.
Nie mam takich zapędów wojennych.
To teraz wiem skąd te wojny.
Złego nauczyciela wybrali.
« Ostatnia zmiana: 24 Luty, 2022, 21:58 wysłana przez Gremczak »


Offline Janna

Odp: Proroctwa Strażnicy a sytuacja międzynarodowa
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Luty, 2022, 22:18 »
Takie info na statusach popularnej aplikacji przekazują sobie teraz niektórzy świadkowie...
Miłość warunkowa to nie jest miłość - to manipulacja.