BYLI... OBECNI... > KWESTIE PRAWNE

można powołać komitet sądowniczy przeciwko osobie która NIE wyraziła zgody RODO?

(1/3) > >>

Sebastian:
czy zgadzacie się poglądem, który smaigol wyraził? Zacytuję
--- Cytat: smaigol w 14 Luty, 2022, 13:18 ---Jak nie podpisałeś zgody na przetwarzanie danych osobowych, to nie wiem czy takie oficjalne spotkanie z urzędnikami korporacji jest możliwe.  Na druku do podpisu była informacja, że kto nie podpisze, nie będzię mógł skorzystać z ich wsparcia duchowego.

--- Koniec cytatu ---

do precyzuję, że chodzi mi o to, czy (waszym zdaniem) "brak zgody RODO" stoi na przeszkodzie do powołania komitetu sądowniczego...

PoProstuJa:

--- Cytat: Sebastian w 14 Luty, 2022, 20:01 ---czy zgadzacie się poglądem, który smaigol wyraził? Zacytuję
do precyzuję, że chodzi mi o to, czy (waszym zdaniem) "brak zgody RODO" stoi na przeszkodzie do powołania komitetu sądowniczego...

--- Koniec cytatu ---

A co to za problem zrobić komitet?
Wiele ich działań jest nielegalnych, to będą się RODO przejmowali... Akurat...!

Sebastian:
moim zdaniem RODO budzi postrach nie tylko Ciała Kierowniczego, ale nawet panikę w niebiosach i drżenie kolan u samego Jehowy :)

a mówiąc poważnie, RODO stanowi zagrożenie dla tego co "ponadprzenajświetsze" :) tzn. stanowi o tym że istnieje ryzyko utraty ponadprzenajświętszych pieniążków :) gdyż instytucje unijne mogą nakładać kary do wysokości 20 milionów(!) euro...

zauważmy np., że wskazówki organizacyjne aby nie sporządzać notatek z terenu pojawiły się "akurat" po wprowadzeniu RODO...

dlaczego akurat wtedy? Ano dlatego, że Organizacja przegrała przed TSUE spór miedzy Organizacją a państwem o nazwie Finlandia...

Wyrok TSUE jest przezabawny (i gdyby nie to, że Barea nie żyje, to byłbym niemalże pewny że Barea doradzał _osobiście_ sędziom TSUE), ale... pomimo swojej przezabawności... jest na tyle skuteczny, że głoszenie od domu do domu zostało całkowicie wstrzymane...


 

Ekskluzywna Inkluzywność:

--- Cytat: Sebastian w 14 Luty, 2022, 22:29 ---Wyrok TSUE jest przezabawny (i gdyby nie to, że Barea nie żyje, to byłbym niemalże pewny że Barea doradzał _osobiście_ sędziom TSUE), ale... pomimo swojej przezabawności... jest na tyle skuteczny, że głoszenie od domu do domu zostało całkowicie wstrzymane...

--- Koniec cytatu ---

Czekaj, czy ty chcesz powiedzieć, że głoszenia nie wstrzymały stojaki, ani nawet pandemia, ale wyrok w sprawie o przetwarzanie danych osobowych?

Sebastian:

--- Cytat: Ekskluzywna Inkluzywność w 14 Luty, 2022, 22:55 ---Czekaj, czy ty chcesz powiedzieć, że głoszenia nie wstrzymały stojaki, ani nawet pandemia, ale wyrok w sprawie o przetwarzanie danych osobowych?

--- Koniec cytatu ---
dokładnie to chcę powiedzieć: ani stojaki ani pandemia, ale właśnie wyrok TSUE

co więcej: stojaki nie były powodem zatrzymania chodzenia od domu do domu, one były skutkiem tego, że już wcześniej podjęto decyzję, że trzeba będzie wycofać się ze zbierania danych osobowych

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej