Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Znalezione  (Przeczytany 593662 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Znalezione
« Odpowiedź #2145 dnia: 25 Marzec, 2019, 22:04 »
 ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Terebint

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #2146 dnia: 27 Marzec, 2019, 01:40 »
               ;D

                ;D
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Znalezione
« Odpowiedź #2147 dnia: 28 Marzec, 2019, 08:19 »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Online NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Znalezione
« Odpowiedź #2148 dnia: 28 Marzec, 2019, 10:11 »



W pomieszczeniu zamknięto 5 małp. Na środku postawiono drabinę a na drabinie było pudełko z bananami. Pod sufitem zaś był podwieszony system zraszaczy z lodowatą wodą. Gdy małpa chciała wziąć banana operator załączał zraszacze. Małpy widząc że zraszacze moczyły ich tylko wtedy gdy ktoś zbliżał się do drabiny szybko delikwenta sprowadzały na ziemię przy okazji troche go bijąc. Sytuacja została opanowana. Uczeni zabrali małpę i zastąpili nową. Nowa małpa widząc banany na drabinie chciała je wziąć. Już chciała sie do nich dobrać a małpy zaczeły ja tłuc. Nowa małpa nie wiedziała za co wiec musiała sie dostosować. I tak podmieniono po kolei wszystkie małpy. Każda biła nowa małpe za próbę wejscia na drabinę mimo tego że żadna nie wiedziała o co chodzi. A teraz zamieńmy małpy na polityków. Pierwszy sort to ludzie Stalina, ci wytresowali swoich pomagierów a pomagierzy swoich. Jak pamietamy nie było zadnej wymiany małp która by nie znała kary. Tak samo w polityce nie było wymiany ludzi. Jak był stalinizm tak i jest tylko że pod inną otoczką bo nie znają innej metody sprawowania władzy jaką sprawował Stalin.

Kiedyś czytałem taki komentarz i tak mi się skojarzyło z twoim dowcipem.
Jak ktoś chce może podmienić Stalin=Rutherford.


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Znalezione
« Odpowiedź #2149 dnia: 28 Marzec, 2019, 16:28 »
Znalezione dziś



To dla śmiechu
   


 ;)
« Ostatnia zmiana: 28 Marzec, 2019, 17:03 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline matus

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #2150 dnia: 28 Marzec, 2019, 17:36 »
Chociaż tak czytając komentarze, to nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać...
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline Terebint

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #2151 dnia: 28 Marzec, 2019, 17:55 »
Chociaż tak czytając komentarze, to nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać...
Większość komentarzy jest przerażająca.  >:(
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Villa Ella

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #2152 dnia: 28 Marzec, 2019, 21:54 »
Chociaż tak czytając komentarze, to nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać...
Filmik zabawny, ale komentarze pod nim... 😱😓
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Terebint

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #2153 dnia: 29 Marzec, 2019, 17:10 »
Może to akurat za wesołe nie jest ale daję:

« Ostatnia zmiana: 29 Marzec, 2019, 17:52 wysłana przez Terebint »
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Terebint

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #2154 dnia: 29 Marzec, 2019, 21:28 »
Bugareszt, tu akurat mogłeś śmiało założyć nowy temat, szkoda by ten filmik - w dodatku dość długi - się "zagubił" w napływie innych znalezionych.

HISTORIA ŚWIADKÓW JEHOWY albo ŚWIADKOWIE JEHOWY W MEDIACH to dobre działy dla tego reportażu.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Znalezione
« Odpowiedź #2155 dnia: 29 Marzec, 2019, 21:31 »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Znalezione
« Odpowiedź #2156 dnia: 29 Marzec, 2019, 21:44 »
Bugareszt, tu akurat mogłeś śmiało założyć nowy temat, szkoda by ten filmik - w dodatku dość długi - się "zagubił" w napływie innych znalezionych.

HISTORIA ŚWIADKÓW JEHOWY albo ŚWIADKOWIE JEHOWY W MEDIACH to dobre działy dla tego reportażu.

Nie chciałem zaśmiecać więc jak by moderator przerzucił będę wdzięczny , film ciekawy nie wiem dlaczego wczesniej go nie widziałem , jest nawet spożywający na pamiątce
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Terebint

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #2157 dnia: 29 Marzec, 2019, 21:52 »
Nie chciałem zaśmiecać więc jak by moderator przerzucił będę wdzięczny , film ciekawy nie wiem dlaczego wczesniej go nie widziałem , jest nawet spożywający na pamiątce
Może Nemo się zlituje? ;)

A tymczasem... nowa dyscyplina sportu:

Not a valid vimeo URL
Ktoś chętny na sparing? W końcu sport to zdrowie. :D
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Gremczak

Odp: Znalezione
« Odpowiedź #2158 dnia: 29 Marzec, 2019, 21:55 »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Znalezione
« Odpowiedź #2159 dnia: 29 Marzec, 2019, 22:10 »
Może Nemo się zlituje? ;)
Od tego tu między innymi jestem, żadna litość tylko normalna sprawa. Przeniosłem już ten materiał Bugareszta do innego działu.
https://sjwp.pl/na-wesolo/odp-znalezione-8311/msg183301/#msg183301
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi