FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

... SZCZEGÓLNE ... wyrazy szacunku :):):)))))

(1/4) > >>

Estera:

           
                       SZCZEGÓLNE ... wyrazy szacunku za odkrywanie INFORMACJI o jw.org.

                                                                           


    Niedługo, minie moja kolejna rocznica, jak odkryłam prawdę o organizacji świadków Jehowy w której spędziłam około trzech dekad.
    Złożyły się na to różne moje osobiste przeżycia i analityczne wnioski, ale przede wszystkim informacje z zewnątrz.
    Dzięki którym jestem tu gdzie jestem  :-* :-* :-*
    Oczywiście, szacunek dla kogoś i Jego pracy, to bardzo osobiste, subiektywne odczucie.
    I bardzo osobista sprawa.
    Zakładając ten wątek, chcę podziękować kilku osobom, dzięki którym mogę dziś prowadzić życie, jakie prowadzę.
    I wyrazić swoje szczególne wyrazy szacunku dla osób, którzy swoją pracą i determinacją się do tego przyczyniły.
    Odkrywając prawdę o tej korporacyjnej organizacji.
    Na początek:

    Mavowi.
    Za zrobienie polskiego tłumaczenia do przesłuchania z Królewskiej Komisji w Australii z przesłuchania Geoffrey'a Jackson'a.
    To był mój zapalnik do dalszych odkryć na temat organizacji śj.
    I dalszego poszukiwania informacji.

    Gedeonowi.
    Przede wszystkim za utworzenie tego forum.
    Z ludźmi o podobnych odkryciach z możliwością podyskutowania o swoich wątpliwościach.
    To była taka moja bezpieczna odskocznia na dzielenie się swoimi poglądami, bez obaw, że trafię na komitet sadowniczy.
   
    Tusi.
    Czyli Piotrowi Andryszczakowi za Jego wszelkie skany obnażające nauki doktrynalne tej organizacji.
    Nieraz sięgałam po oryginalne czasopisma, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście tam tak jest.
    A potem dzieliłam się tą wiedzą.

    Natanowi.
    Czyli Szymonowi Matusiakowi, za Jego tłumaczenie z wizyty Raymonda Franza w Polsce w Poznaniu w 2007 roku.
    I za osobiste zainteresowanie i ciekawe rozmowy, jakie miały miejsce.
    Niezapomnianą podróż na drugi koniec Polski.
    I ciekawych ludzi, których dzięki Niemu poznałam i mam kontakt do dziś.

    Robertowi Dworakowi.
    Który na początku moich odkryć nie szczędził czasu na rozmowach przez skype.
    To była pierwsza osoba, z którą otwarcie i bez obaw, mogłam porozmawiać o swoich przemyśleniach o tej religii.
    I dzięki której znalazłam się na tym interaktywnym forum.

    NNN
    Za Jego pełne przemyśleń teksty, które tu się pojawiły, Jego humor i wiedzę.
    Za Jego zaangażowanie w różne akcje ulotkowe i rozsyłkę tych ulotek obnażających prawdziwe oblicze tej organizacji.
    Za Jego walkę z fałszem i zakłamaniem jw.org.



   
    To narazie tyle.
    Piszcie, kto według Was, zasługuje na szczególne wyrazy szacunku związane z Waszymi odkryciami prawdy o prawdzie.
    Napewno takie działające osoby macie w swoich myślach.
    Osobiście, bardzo dziękuję wszystkim, którym na przestrzeni czasu, chciało się coś robić.
    I angażować swój czas i siły, by prawda o tej oszukańczej religii rozprzestrzeniała się w różne krańce naszego kraju.
    I nadal rozprzestrzenia się, by wybudzać osoby myślące, z własnymi wnioskami.
    Bo niestety, ta religia pozbawia ludzi samodzielnego myślenia i samodzielnych wniosków.
    Zachęcam do wyrażania ... SWOICH ... wyrazów szacunku.



    Pozdrawiam.
    Wdzięczna
    Estera.
    :-*

Sebastian:
ja mam największy dług wdzięczności wobec Włodka Bednarskiego nick: Roszada i wobec Cezarego Podolskiego (nieobecny na tym forum) bo to ich książki przyczyniły sie do mojego wybudzenia w latach 1999 do 2003

Estera:

   Nie zapomina się tych, którzy nam w życiu pomogli, przynajmniej ja tak mam.
   Jeśli chodzi o moją odkrywczą drogę, na początku nie mogłam się nasycić coraz to nowymi informacjami.
   Tu na forum jak również z różnych kanałów na yt.
   Nie wspomnę o tym, ile z nich pokrywało się z moimi własnymi wnioskami.
   I o tym, ile się nawkurzałam na wszelkiego rodzaju treści listów i treści w literaturze, nie pomijając tv broadcasting.
   Moje dalsze szczególne wyrazy szacunku wyrażam dla ...

   Nagrań z You Tube z serii: ... "Prawda o Prawdzie" ...

   Rzetelnie prowadzony przez Jarka Ziębca.
   Tu to dopiero też znalazłam skarbnicę wiedzy, wielu konkretów konkretnie, jasno i zwięźle omówionych.
   Później nastał czas, że Jarka osobiście poznałam i Jego żonę.
   Bardzo miły, serdeczny i empatyczny człowiek poza organizacją, który przez ostracyzm stracił całą swoją rodzinę.
   I chociaż już zakończył tę serię nagrywania "Prawdy o Prawdzie" to powiem szczerze, że gdy pierwszy raz natknęłam się na ten tytuł ...
   To nie miałam pojęcia, że te nagrania omawiają wszelkie przekręty doktrynerskie u śj.
   A potem, to już był to mój stały cykl, który oglądałam i wyglądałam wręcz nowych nagrań.
   Szacun dla Jarka za ten kawał roboty w odkrywaniu i demaskowaniu "Strażnicy".
   Jarku, jeśli to kiedykolwiek przeczytasz, to wiedz, że Twoje nagrania odegrały dość sporą rolę na tej drodze do mojego oświecenia religijnego.
   Pozdrawiam Cię serdecznie  :-* :-*

Estera:
   Z mojej strony również duże wyrazy szacunku dla:


   Liberala
   Czyli Marka Boczkowskigo, za to co pisał tu na forum. 
   I za wspaniałe rady, które otrzymałam od Niego w korespondencji na priv.
   Wiele z tych rad wynikających z Jego doświadczenia jako ex-śj, bardzo mi się przydają do dziś.

   Roszady
   Czyli Włodzimierza Bednarskiego, który nigdy nie był śj, ale zrobił wiele przydatnych opracowań dotyczących nauk śj.
   I opracował sporo książek, które zasilają obecnie moją odstępczą :)) :)) prywatną kolekcję.

DeepPinkTool:
Włodzimierza raczej  ;) ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej