Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: google o salach królestwa: "godziny otwarcia i zakres usług mogły ulec zmianie"  (Przeczytany 457 razy)

Offline Sebastian

aby zobaczyć co szatański świat pisze na temat nieszatańskiej Organizacji, wpisałem w google imię Boże w formie gramatycznej dopełniacza liczby pojedynczej (kogo czego? Jehowy)

fraza "Jehowy" w pierwszej dziesiątce linków wskazała mi m.in. oficjalną stronę sekty, kanał światusy, hasło na wikipedii, itd. (nasze forum wyleciało poza pierwszą dziesiątkę), ale najzabawniejszy jest odnośnik do mapy na której zaznaczono sale królestwa

nie wiem czy (wersja pierwsza) sale są nadal zamknięte, a google podaje dane sprzed epidemii czy (wersja druga) sale są "pilotażowo" otwierane, a niedziela to dzień, w którym są zebrania, ale mam info o tym o której godzinie dzisiaj otwierają sie lub zamykają się poszczególne sale.

nagłówek mówi jednak: "godziny otwarcia i zakres usług mogły ulec zmianie"
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

nie wiem w jakim zakresie "zakres usług uległ zmianie", ale zauważyłem że w Jeleniej Górze działają "sale królestwa" a w Szklarskiej Porębie działa "świątynia" świadków Jehowy :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)