INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > I WSZYSTKIE INNE

proroctwa

(1/1)

endriu888:
http://www.                                                      /polishwebsite/polishindex.htm

Mario:

Strona ,którą podałeś nie ma nic wspólnego ani z działem ani z tematem , w którym umieściłeś pierwotnie swój wątek. Zatem wątek został przeniesiony do tematu ' I wszystkie inne ' z działu ' ... Religie.... '

Zarazem informujemy, iż nie zachęcamy ! obecnych oraz byłych Świadków Jehowy  oraz innych osób do zainteresowania się doktrynami jakiegokolwiek wyznania religijnego!!!

Zamieszczanie na tym forum powyższych linków do stron religijnych świadczy o naszej otwartości światopoglądowej ale nie jest równoznaczne z ich aprobatą.

Roszada:
Co to za komiksowa strona? :)
Co trzecie słowo to Jehovah.

To nie na polską mentalność. :-\

Magda:
Niezłe "jaja", rozbawiła mnie ta stronka, choć może to śmieszne nie jest. Jak znajdę czas to poczytam "dla rozrywki".

Mario:

--- Cytat: Magda w 30 Czerwiec, 2015, 20:06 ---Niezłe "jaja", rozbawiła mnie ta stronka, choć może to śmieszne nie jest. Jak znajdę czas to poczytam "dla rozrywki".

--- Koniec cytatu ---
\\

Madzia stanowczo nie zgadzamy się aby ktokolwiek jakimikolwiek sposobami wpływał na stan emocjonalny twojej osoby, mojej i innych osób.

Dział " Inne wyznania " jest utworzony w tym celu aby opisywać różne wyznania religijne , ich struktury organizacyjne lub działania. Itp itd.
Ale nie po to aby zarejestrować się i  jednorazowo dodać wątek , w którym będzie "świecić" reklama strony , która nie dość że prowokacyjnie ma zabarwienie antysemickie  to jeszcze pełne jest "zachęt" oraz "nakłaniania" .
Odtąd stanowcze "NIE".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej