Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wszystko o MĘŻCZYZNACH  (Przeczytany 1609 razy)

Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Wszystko o MĘŻCZYZNACH
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Listopad, 2023, 15:56 »
Nadaszyniaku to był żart
Witaj debata:
To nie był żart lecz FAKT, (Ww) wielu skrzywdziła ludzi, rozbiła nie jedną rodzinę nawet doprowadziła do samobójstw między innymi w Nadarzynie ogrodnik ( nazwisko jest podane na Forum) , który był twórcą tak pięknego dzieła w Biurze Oddziału, w moich stronach popełnił samobójstwo sługa pom. osierocając dwójkę dzieci- to fakty, nie będę wymieniał  innych , bo w necie pełno takich udokumentowanych wydarzeń.
(Ww) to bezduszna organizacja a dowodem jest to FORUM oraz traumatyczne wpisy przeżycia ludzi, którzy wyszli z wielkim uszczerbkiem psychicznym, wielu straciło wiarę w PS i jego nadzieję.
Z Twoich komentarzy nasuwa się przypuszczenie, że JESTEŚ w tym ugrupowaniu religijnym, nie ganię nie pochwalam - decyzja należy do Ciebie, ale jedno powiem, nie odczułaś bezduszności, pogardy(Ww).

Oczywiście wyznawcy sJ są do rany przyłóż jednak tylko do swoich współwyznawców, odszczepieńców omijają szerokim kołem i zieją ogniem na ich widok.
(Ww) znam doskonale od strony ''kuchni'', wiem do czego są zdolni nie tylko w POLSCE a nawet za ''wielka wodą'' więc nie żartuję droga debato wypowiadając takie publuczne stwierdzenie
PS. Piszmy w temacie wątku - proszę, który założyłem, o sekcie możesz założyć nowy wątek, chętnie podyskutuję i nie tylko ja lecz wielu u-serów z tego Forum
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad, 2023, 16:02 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline debata

Odp: Wszystko o MĘŻCZYZNACH
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Listopad, 2023, 21:14 »
Nadaszyniaku pisałeś o braku przygotowania do życia w rodzinie w latach 80.
Wtedy w zborach na topie była książka "Droga do szczęścia w życiu rodzinnym".
Ja zażartowałem że brak tego przygotowania wynikał z niestosowania się do rad z tej książki.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Wszystko o MĘŻCZYZNACH
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Listopad, 2023, 21:32 »
Nadaszyniaku pisałeś o braku przygotowania do życia w rodzinie w latach 80.
Wtedy w zborach na topie była książka "Droga do szczęścia w życiu rodzinnym".
Ja zażartowałem że brak tego przygotowania wynikał z niestosowania się do rad z tej książki.
Miła debata: nie zrozumiałaś postu, może źle sformułowałem, ale chodziło  o urodzonych w społeczeństwie w latach 80.
(Fakt w tych latach była owa publikacja)
za nieścisłość - to ja przepraszam :'(
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad, 2023, 21:35 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline debata

Odp: Wszystko o MĘŻCZYZNACH
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Listopad, 2023, 21:43 »
A teraz czym indoktrynują żeby sznur potrójny mąż - żona - org był mocny?


Offline Storczyk

Odp: Wszystko o MĘŻCZYZNACH
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Marzec, 2024, 11:00 »
W myśl powiedzenia ciężkie czasy generują silnych mężczyzn, dobre czasy słabych.
Jak działać aby w dobrych czasach, nie być słabym mężczyzną  :)