Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Tekst Dzienny 16 października  (Przeczytany 558 razy)

Offline Kyuubi

Tekst Dzienny 16 października
« dnia: 20 Październik, 2021, 11:55 »
https://wol.jw.org/pl/wol/h/r12/lp-p/2021/10/16

Dziś omówimy sobie tekst dzienny z 16 października w który wieje trochę sandałem, hipokryzją.

Cytat werset:
Cytuj
Mój ludu, wyjdźcie z niej, żebyście nie mieli udziału w jej grzechach i żeby nie spadły na was plagi, które ją spotkają (Obj. 18:4).

Jak wiadomo wg świadków jehowy ten werset dotyczy religii fałszywej czyli wszystkie są złe oprócz świadków jehowy bo to jedyna prawdziwa organizacja którą Bóg sie posługuje.
Będziemy omawiać słowo po słowie zdanie po zdaniu.

1) Może chodził na nabożeństwa, brał udział w organizowanych przez nią zajęciach albo wspierał ją finansowo.

Ciało Kierownicze tez nagabuje by ją wspierać finansowo np za pedofilie o której tak na prawdę w zborze sie o tym nie mówi ze datki które są przekazywane na ogólnoświatową działalność
idą tez na spłatę kar i odszkodowań dotyczących wykorzystywania dzieci w zborach - jest to oczywiście ukrywane, albo na łychę dla Antoniego morisa.
Jeśli chodzi o nabożeństwa to wiadomo ze w większości chodzi o kościół katolicki.

2) Zanim zostanie nieochrzczonym głosicielem, musi całkowicie zerwać ze wszystkim, co ma związek z religią fałszywą.

- Jest to oczywiście nie prawda bo ja byłem głosicielem a obchodziłem Wielkanoc, Boże narodzenie, itp. Może teraz cos sie zmieniło.

3) Powinien napisać list z informacją o wystąpieniu z kościoła albo w inny sposób jednoznacznie zerwać wszelkie kontakty z tym kościołem oraz innymi organizacjami powiązanymi z Babilonem Wielkim

No właśnie i tu jest wierzchołek góry lodowej. Tu cie zachęcaj bys odszedł z kościoła katolickiego albo jakiegokolwiek kościoła chrześcijańskiego i tu juz problemu nie widać, ale jesli chcesz odejść od świadków jehowy jako ochrzczony to cie wykluczają i sie do ciebie nie odzywają. To może tak ci którzy napisali list o odłączeniu i dołączyli do świadków to Katolicy i inne kościoły powinny czynić tak samo jak świadkowie jehowy jak od nich odchodzisz czyli ani dzień dobry ani nic. W sumie nic dziwnego ze ludzie nie chcą rozmawiać jak chodzą po domach.

4) Dlaczego zajmujemy tak zdecydowane stanowisko? Ponieważ nie chcemy mieć udziału w praktykach ani grzechach organizacji religijnych, które są w oczach Boga nieczyste
A praktyka podawania sobie chleba podczas pamiątki jest właściwa?... no właśnie.