Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Święty spokój!  (Przeczytany 36318 razy)

Offline Blue

Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #225 dnia: 18 Październik, 2021, 19:22 »


Wszystko na to wskazuje. Moje nazwisko padło wśród innych nazwisk osób nieczynnych, unikających kontaktów z organizacją. Kto wie, może hurtowo będą chcieli zrobić czystkę w zborach.

Obstawiam oddolną inicjatywę. Zgodnie z ostatnimi listami, starsi nie powinni kontaktować się z nieczynnymi, którzy nie chcą z nimi rozmawiać (Wyjątkiem są poważne grzechy).

Moim zdaniem wystarczy odpowiadać pełnym zdaniem na wszelkie propozycje rozmowy.
Owo zdanie to słowo "Nie".


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #226 dnia: 18 Październik, 2021, 19:46 »
Gandalf. Uciekaj z tej religii. Mentalnie jesteś już dawno poza. Po co nabijać im statystyki. Twoje oficjalne odejście przyczyni się do większego %-tu spadku w tym roku.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #227 dnia: 18 Październik, 2021, 22:51 »
Licza aktywnych głosicieli wiec nic im nie nabijamy  ;)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #228 dnia: 19 Październik, 2021, 07:42 »
Licza aktywnych głosicieli wiec nic im nie nabijamy  ;)
No chyba że nadzorcę służby ma takiego trzęsidupę jak był u mnie z zborze. Tak się bał reprymendy od nadzorcy obwodu, że pomimo iż byłem nieregularny, a nawet już nieczynny, to dopisywał mi 2-3 godziny w miesiącu i zawsze mówił, że mam to odrobić. (do teraz wiszę organizacji pewnie kilkadziesiąt godzin ;D ). Czyli nawet będąc nieczynnym figurowałem jako głosiciel.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #229 dnia: 19 Październik, 2021, 08:42 »
No chyba że nadzorcę służby ma takiego trzęsidupę jak był u mnie z zborze. Tak się bał reprymendy od nadzorcy obwodu, że pomimo iż byłem nieregularny, a nawet już nieczynny, to dopisywał mi 2-3 godziny w miesiącu i zawsze mówił, że mam to odrobić. (do teraz wiszę organizacji pewnie kilkadziesiąt godzin ;D ). Czyli nawet będąc nieczynnym figurowałem jako głosiciel.  ;D

Pewnie chętnie za ten dług usadziliby Ciebie na kilkadziesiąt godzin za karę przed Brudkastingiem.


Offline Sebastian

Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #230 dnia: 19 Październik, 2021, 20:42 »
No chyba że nadzorcę służby ma takiego trzęsidupę jak był u mnie z zborze. Tak się bał reprymendy od nadzorcy obwodu, że pomimo iż byłem nieregularny, a nawet już nieczynny, to dopisywał mi 2-3 godziny w miesiącu i zawsze mówił, że mam to odrobić. (do teraz wiszę organizacji pewnie kilkadziesiąt godzin ;D ). Czyli nawet będąc nieczynnym figurowałem jako głosiciel.  ;D
przy takim podejściu zapewne NIE robionoby żadnej "czystki" tylko wyhodowanoby sztuczny "deficyt godzinowy", tak jak rządy państwowe hodują dziurę budżetową :)

zbór raportowałby godziny (wykazywałby np. 200 głosicieli przy 50 osobach chodzących na zebrania), a na uwagi nadzorcy odpowiadanoby że frekwencja jest lepsza niż w opisany w dziejach apostolskich dzień pięćdziesiątnicy :) bo tam na zesłanie ducha świętego stawiło się tylko 24 procent chrześcijan, a w zborze z kreatywną statystyką na zebrania chodzi aż 25%

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Lovely

Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #231 dnia: 20 Październik, 2021, 21:05 »


Tak się bał reprymendy od nadzorcy obwodu, że pomimo iż byłem nieregularny, a nawet już nieczynny, to dopisywał mi 2-3 godziny w miesiącu i zawsze mówił, że mam to odrobić.

Mi tata dopisywał czasopisma

Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka