Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ucieczka przed Świadkami Jehowy: W niebezpiecznym świecie brutalnej religii  (Przeczytany 824 razy)

Offline janeczek

Tym razem reportaż ma oglądalność 980 594 wyświetlenia, i nie jest taki ulizany jak w BBC tu mamy realne problemy nikt nie udaje że to niewiniątka co pisemka roznoszą i nauczają o swoim Jehowie.
Wygląda że Spane darł mordę nie na darmo nie oglądajcie, w tekście dziennym znalazłem taki wpis że zdali sobie sprawę że przyciągali pedofilów.
Zamknięta grupa brak kar wszystko można wybaczyć, skrucha wystarczy piekło nie istnieje, nie oczerniaj organizacji to tylko wykroczenie dzieci zapominają, wszystko pod dywan zamiatamy i do służby bo armagedon tuż tuż



PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Lovely

Janeczek, z którego roku jest ten tekst dzienny. Jest to dla mnie bardzo ważne.

Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka



DeepPinkTool

  • Gość
Janeczek, z którego roku jest ten tekst dzienny. Jest to dla mnie bardzo ważne.

Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka

Teks dzienny jest z 8 maja 2021r. Jest to przedruk ze Strażnicy do studium z maja 2019r.

Niestety, wykorzystywanie seksualne dzieci stało się na świecie istną plagą, z powodu której cierpią również prawdziwi chrześcijanie. Dlaczego? Jest mnóstwo „ludzi niegodziwych i oszustów”, a niektórzy z nich usiłują dostać się do zboru (2 Tym. 3:13). Poza tym niektóre osoby twierdzące, że do niego należą, uległy spaczonym pragnieniom swojego ciała i wykorzystały seksualnie jakieś dziecko. W tym artykule wyjaśnimy, dlaczego wykorzystywanie dzieci to bardzo poważny grzech. Następnie rozważymy, co robią starsi, kiedy ktoś dopuści się zła, w tym seksualnego wykorzystania dziecka. Zastanowimy się też, jaką ochronę mogą zapewnić dzieciom rodzice [Strażnica do studium z maja 2019r. artykuł "Miłość i sprawiedliwość w obliczu zła (część 3 z 4)" akapit. 3]


Offline Lovely



Teks dzienny jest z 8 maja 2021r. Jest to przedruk ze Strażnicy do studium z maja 2019

Wielkie dzięki. Dziś wieczorem będzie niedzielne studium strażnicy przy pomocy mózgu albo studium mózgu przy pomocy strażnicy.

Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka



DeepPinkTool

  • Gość
 :) Nie bardzo wiem jak można studiować Strażnicę przy pomocy mózgu.  ;) Słowa "mózg" i "Strażnica" są w moim pojęciu niekompatybilne. Moim zdaniem możliwa jest raczej perforacja mózgu Strażnicą  ;) ale podkreślam, nie wiem o co dokładnie chodzi.

Tymczasem wstawiam jeszcze jeden świeższy tekst, może się przyda.

"Zgrzeszyłem przede wszystkim przeciw Tobie (Ps. 51:4).
Wykorzystywanie seksualne dzieci jest grzechem przeciwko Bogu. Kiedy człowiek grzeszy przeciwko innemu człowiekowi, to jednocześnie grzeszy przeciwko Jehowie. Rozważmy przykład z Prawa danego Izraelitom. Mówiło ono, że jeśli ktoś okradł albo oszukał bliźniego, to „postąpił niewiernie wobec Jehowy” (Kapł. 6:2-4). Nie ma więc wątpliwości, że jeśli ktoś ze zboru wykorzystuje seksualnie dziecko i ograbia je w ten sposób z poczucia bezpieczeństwa, to dopuszcza się niewierności wobec Boga. Taki człowiek hańbi imię Jehowy. Z tego powodu wykorzystywanie seksualne dzieci jest odrażającym grzechem przeciwko Bogu i zasługuje na potępienie. Artykuły w Strażnicy i Przebudźcie się! omawiały już, jak osoby poszkodowane mogą sobie radzić z ranami emocjonalnymi, jak inni mogą je wspierać i pokrzepiać oraz jak rodzice mogą chronić swoje dzieci. Starsi zboru otrzymują oparte na Biblii szczegółowe wskazówki i są szkoleni, jak postępować, gdy ktoś dopuści się grzechu wykorzystania seksualnego dziecka. Organizacja regularnie uaktualnia te wskazówki. w19.05 s. 9, ak. 8, 9"
[Codzienne badanie Pism 2021 Niedziela 4 lipca]


Offline Lovely



:) Nie bardzo wiem jak można studiować Strażnicę przy pomocy mózgu.  ;) Słowa "mózg" i "Strażnica" są w moim pojęciu niekompatybilne. Moim zdaniem możliwa jest raczej perforacja mózgu Strażnicą  ;) ale podkreślam, nie wiem o co dokładnie chodzi.

To miała być gra słów, że niektórzy mówili przed studium strażnicy, że to jest "studium biblii przy pomocy strażnicy" a niektórym się mieszało i mówili, że to jest "studium strażnicy przy pomocy biblii". Ale mogła mi się ta gra słów nie udać. W rzeczywistości to jest cofanie rozwoju mózgu przy pomocy strażnicy.
A za tekst dzienny dziękuję

Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka