DYSKUSJE DOKTRYNALNE > LITERATURA... POKARM NA CZAS SŁUSZNY

Moris żebra

<< < (11/12) > >>

janeczek:
Kasa sale literatura czy nawet umiejący zagaić jak pisze Ekskluzywna Inkluzywność to chyba nie ich największy kłopot.
To co widzę i pamiętam nową energie chęć działania dawali nowi zwerbowani.
Ilu znacie NO wychowanych w prawdzie czy tych wysyłanych na tereny trudne pionierów, ja niewielu
Nigdy nie byłem za bardzo rozgrzany głosiłem dla Jehowy nie dla ludzi jako pionier zawsze wyrabiałem kwantum, no pisałem tak a jak brakowało to w raju odpracuje, Jehowa to miłość zrozumie.
Z domu się to bierze po 1975 rodzice stracili pałera nie mogli mi przekazać czegoś czego nie mieli.
Teraz nie jest inaczej jak widzisz zborowe życie w 2 pokoleniu to tak kierujesz żeby ci dziecka nikt nie zwodził.
Bez szczegółów liczy się zawsze to samo czy katolik świadek protestant prawosławny trzeba się ustawić, to rola rodzica ja tak to pojmuję, samodzielność fajna rzecz ale błędy bolą bardziej.
A jak wiecie nie tylko u nas ale w całym zachodnim świeci brak darmowej siły roboczej, za czochranie lewka tuż tuż.
Stąd kondycja orga spada od moich kasy nie wydrzesz my wiemy znamy wersety, Jehowa się troszczy o swoich sług Moriskowi na flachę nie brakuje, moi urodzeni w organizacji.
Jak angole mają problem z dowozem paliwa na stacje wywalili po brexicie kierowców bo sę swoich kolorowych wyszkolą.
Tak organizacja cierpi z powodu braku młodych nowych nawróconych, no 80% naszych nie idzie żerować my Jehowę znamy i wiemy że daje swoim sługo wszystko, nie widzimy powodu żeby Jehowie się narzucać i jeszcze dokładać.
Ten kawałek z Moriskiem jest the best, zdają sobie sprawę jaką ta moczymorda ma opinię i go wystawili, a może dlatego bo nikt inny nie chciał



 

NieZnaPrawdy:
Czasem dobrze jest wrócić do starych filmów.
Zwróćcie uwagę na przekaz od Tonego w 3:25 "Czasem jest dobrze spróbować nowych smaków"
Jakie jest drugie znaczenie tej proroczej wypowiedzi?

Krystian:
Mogę prosić linka, do tej głupoty członka CK?

Estera:

--- Cytat: Krystian w 30 Październik, 2021, 23:45 ---Mogę prosić linka, do tej głupoty członka CK?

--- Koniec cytatu ---
   Proszę bardzo.
   To jest tu, początek od mniej więcej 36 minuty nagrania.
   https://www.jw.org/pl/biblioteka/materialy-wideo/#pl/mediaitems/StudioMonthlyPrograms/pub-jwb-082_1_VIDEO

Krystian:

--- Cytat: Estera w 31 Październik, 2021, 00:27 ---   Proszę bardzo.
   To jest tu, początek od mniej więcej 36 minuty nagrania.
   https://www.jw.org/pl/biblioteka/materialy-wideo/#pl/mediaitems/StudioMonthlyPrograms/pub-jwb-082_1_VIDEO

--- Koniec cytatu ---

Dziękuje Estero

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej