BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

Podburzony przez demony tłum

(1/2) > >>

kochanek:
Hejka,

Na zebraniu w tym tygodniu usłyszałem na punkcie „ Ucz się z dobrego przykładu tych, którzy przewodzą” film, w którym podczas omawiania brata Rutheforda padło stwierdzenie: podczas przemówienia brata Rutheforda podburzony przez DEMONY tłum próbował zakłócić to spotkanie. Później było coś o cudownej ochronie Bożej gdy wsiadali do samochodu.

Jestem rozbrojony  ;D ;D ;D
To brzmi jak z Harrego Pottera. A braciszkowie siedzą z otwarta buzia i nie mogą się nadziwić Haha
Polecam obejrzeć

Ekskluzywna Inkluzywność:
A demony to w jaki sposób działają? Mają jakieś firmy, dyżury zmianowe, projekty do wykonania, zespoły, restrukturyzacje?

Niby cały atak skupiony na Organizacji, ale przychodzi co do czego, to mamy do czynienia ze zdarzeniami incydentalnymi znanymi z plotek. Jakby Szatan faktycznie stanowił taką siłę jak deklarują i dysponował kadrami o jakich mowa, to świadkowie powinni na co dzień żyć w rzeczywistości rodem z Egzorcysty. Tymczasem to inne religie mają mocniejszą obsesję na punkcie sił demonicznych. Katolicy szkolą egzorcystów, wydają nawet magazyn Egzorcysta.

Jezus powiedział, że nie da się wyganiać demonów mocą Belzebuba, bo wtedy działałby przeciwko sobie. Biorąc pod uwagę statystyki walki ze złym, wychodziłoby, że katole to jednak wiara skuteczniejsza, a co za tym idzie prawdziwsza.

Lovely:



--- Cytat: Ekskluzywna Inkluzywność w 31 Sierpień, 2021, 20:46 ---Jezus powiedział, że nie da się wyganiać demonów mocą Belzebuba, bo wtedy działałby przeciwko sobie. Biorąc pod uwagę statystyki walki ze złym, wychodziłoby, że katole to jednak wiara skuteczniejsza, a co za tym idzie prawdziwsza.

--- Koniec cytatu ---

Na wszystko jest wytłumaczenie. Słyszałam, że Szatan jako przywódca religii fałszywej od czasu do czasu wypędza demony po to, aby Jego religia fałszywa była postrzegana jako religia prawdziwa.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

sawaszi:
POLECAM tv. Trwam i Radio Maryja
 - tam każdy otrzyma właściwe wskazówki "duchowe" jak wygnać "demony" z kraju i z siebie samego :o
To tak dla odskoczni od JW.  ;)

Światus:
Czy to nie jest ta sytuacja, kiedy kierowcą samochodu był Raymond Franz?

„Znajdowaliśmy się poza miastem i byliśmy zupełnie wyczerpani, gdy nagle tuż obok zatrzymał się samochód. Znajomy głos powiedział: ‘Szybko! Wsiadajcie!’ Był to młody, dzielny pionier, Ray Franz, który uwolnił nas z rąk rozwścieczonego tłumu! (...) I znów wszyscy poczuliśmy, że to aniołowie Jehowy zasłonili nieprzyjaciołom oczy, by nie ujrzeli, jak wsiadamy do auta” („Dzieje Świadków Jehowy w czasach nowożytnych. Stany Zjednoczone Ameryki. Na podstawie Rocznika Świadków Jehowy na rok 1975” s. 88).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej