BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

Przemówienie Splane'a o ODSTĘPCACH - film z Kongresu 2021

<< < (3/3)

dziewiatka:
Dlaczego CK uważa ludzi za debili czyli według klasyka ,ciemny lud to kupi.Odstępcy kłamią bo taka ich podła natura.Tylko dla mnie doświadczonego świadka ponad trzydziestoletni staż w organizacji liczy się czy informacja jest prawdziwa czy nie.To skąd ona pochodzi nie czyni jej mniej lub bardziej prawdziwą.Wtej drugiej sprawie rozwinęli dupochron dla nierozgarniętych  jeszcze bardziej bo i werset ,który zacytował świadczy przeciw nim. Banda oderwanych od rzeczywistości kłamców.

Marzena:

--- Cytat: dziewiatka w 22 Sierpień, 2021, 20:32 ---Dlaczego CK uważa ludzi za debili czyli według klasyka ,ciemny lud to kupi.Odstępcy kłamią bo taka ich podła natura.Tylko dla mnie doświadczonego świadka ponad trzydziestoletni staż w organizacji liczy się czy informacja jest prawdziwa czy nie.To skąd ona pochodzi nie czyni jej mniej lub bardziej prawdziwą.Wtej drugiej sprawie rozwinęli dupochron dla nierozgarniętych  jeszcze bardziej bo i werset ,który zacytował świadczy przeciw nim. Banda oderwanych od rzeczywistości kłamców.

--- Koniec cytatu ---

Ciemnota i fanatyzm one wyłączają myślenie i zamieniają się w ślepą wiarę. Co innego wiedzieć, a co innego widzieć.

Matylda:

--- Cytat: Światus w 18 Sierpień, 2021, 19:45 ---Na dokładkę proponuję posłuchać Letta (niedziela po południu cz. 2, od 26 min 30 sek.).
Lett m.in. porównuje argumenty odstępców do "cuchnącego, zgniłego jedzenia ze śmietnika"...
https://www.jw.org/pl/biblioteka/materialy-wideo/#pl/mediaitems/LatestVideos/pub-co-r21_12_VIDEO

--- Koniec cytatu ---
Bardzo chętnie rozpętała bym ten jego gumiasty pysk, przydziawszy stare przepocone filcaki.

Profesor Tutka:
WTS prowadząc statystyki wie ,że ileś procent zostaje wykluczonych za odstępstwo,być może jest ich więcej niż tych którzy zostają wykluczeni za niedozwolony sex.Zatem zrozumiały jest ten nacisk.Ciekawi mnie ,jakich odstępców jest najwiecej,czy to sa babcie w wieku 60 plus,a może osoby w średnim wieku,a może młodzież?Jak długo były ŚJ?Bo rozumiem że niewiele osób które są ŚJ  od 40,50 lat zostaje odstepcami,nie mieliby dokąd pójść.Statystyka powie wzystko.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej