Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dane osobowe u ŚJ  (Przeczytany 78047 razy)

Offline Gostek

Odp: Dane osobowe u ŚJ
« Odpowiedź #210 dnia: 09 Lipiec, 2021, 10:32 »
Nie wiem, ale będę się widział za ok. miesiąc z tym odstępczuchem, któremu pomogli te dane odnośnie notatek na jego temat odzyskać. Jak się czegoś dowiem, to Ci na priv napiszę. 😊


Offline kochanek

Odp: Dane osobowe u ŚJ
« Odpowiedź #211 dnia: 09 Lipiec, 2021, 19:58 »
No ja rozumiem, ze ktoś przestał być SJ i chce otrzymać informacje na temat zebranych danych przez zbór i ewentualnie wycofać zgodę na przetwarzanie danych. Mimo wszystko jestem ciekaw czy jako aktywny świadek który podpisał zgodę na przetwarzanie danych nadal mam możliwość otrzymać odpis akt zborowych na mój temat…


Offline Blue

Odp: Dane osobowe u ŚJ
« Odpowiedź #212 dnia: 09 Lipiec, 2021, 20:19 »
No ja rozumiem, ze ktoś przestał być SJ i chce otrzymać informacje na temat zebranych danych przez zbór i ewentualnie wycofać zgodę na przetwarzanie danych. Mimo wszystko jestem ciekaw czy jako aktywny świadek który podpisał zgodę na przetwarzanie danych nadal mam możliwość otrzymać odpis akt zborowych na mój temat…

Oczywiście. Zgodnie z RODO powinieneś mieć dostęp do swoich danych przetwarzanych przez dowolnego administratora Twoich danych, niezależnie czy jest to google czy np. Zbór ŚJ. Jeśli jestem w błędzie, proszę mnie poprawić.


Offline kochanek

Odp: Dane osobowe u ŚJ
« Odpowiedź #213 dnia: 11 Lipiec, 2021, 10:06 »
Mam ochotę napisać taki wniosek. Przecież nic złego nie zrobię będę działał zgodnie z prawem cezara. Bracia starsi byliby pewnie w lekkim szoku. Ciekawe czy chcieliby za to wyciągnąć jakieś konsekwencje  8-)