Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.  (Przeczytany 21000 razy)

Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #180 dnia: 25 Październik, 2021, 20:29 »
Właśnie nie są bo ich nie ma. Są tylko twierdzenia że istnieją jakieś badania dowodzące że maseczki nie są skuteczne.

No właśnie !

Dziękuję!


Cały dzień im pisze, że z mojej strony było podanie czystej, suchej informacji! Już im nazwane to zostało "argumentami", przecież z trzy razy było powtórzone, że to czysta, sucha informacja.
Ale nie, trzeba" pokręcić kijem w mrowisku".
Nie odpowiesz takim zle, nawet jak ja, dyplomatycznie odpowiadając, by się nie czepili, to i tak się czepili.
Wciągnęli w "dyskusję", by potem mnie oskarżyć o podawanie fałszywych informacji, żadać ode mnie dowodów badań, zarzucać mi ciężar odpowiedzialności za przekazne info.
Nigdzie nie było przeze mnie napisane( bo zdajac sobie sprawę, jak drażliwe to tematy i tu widzę moją odpowiedzialność, staranie moje było, by ważyć swoje słowa w tym temacie szczegolnie), ze bronie dr.n.med. Z.Martyki, ale czepiono sie, że bronię ktorejś ze stron, sugerujac, ze wspomnianej teraz. Nie było tez przeze mnie napisane, ze którejkolwiek bronie, po prostu bronie prawdy, a jej nie ma jeszcze, moze w ogole nie bedzie.
Vog, Blue poda dowody, ze Dr. n. med. Z. Martyka "wyssał" z palca 100 badan, nie ma sprawy, uznaje  prawde za prawde udowodniona,
nie wykaża, ze kłamca, nie ma sprawy, mogę uznać, ale nie muszę uznawać, że D. n. med. Z Martyka, mówił prawdę.

A wezcie ludzie opamietajcie sie, za to info jak Wam nie pasi, zglaszajcie do Sądow, na Policje.
Nawet mnie zgłoscie, dowody wszak są tutaj, legalny prawnie link.


Siedzą sobie przy herbatce we dwóch i  no, jak to na Forach bywa.....

Rozwodniony temat główny.


No to dziekuje serdecznie za mozliwość wklejenia legalnego linku, mozliwośc pobytu dzis, niezbyt przyjemnej dyskusji.

Moje Najlepsze Życzenia Dobra z Serca dla Was!

Dobranoc.




« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2021, 21:08 wysłana przez abece »


Offline Fantom

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #181 dnia: 25 Październik, 2021, 21:00 »
@adece
 Wklejam pownownie badania jakie przeprowadzono odnośnie masek. Czytales wcześniej? Jeżeli nie, to teraz masz okazję.

Jeżeli masz dostęp do innych badań, to proszę o ich podanie.
 https://bmjopen-bmj-com.translate.goog/content/5/4/e006577?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=nui,sc

https://www-sciencedirect-com.translate.goog/science/article/pii/S0020748920301139?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=nui,sc
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Storczyk

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #182 dnia: 25 Październik, 2021, 21:04 »
Spokojnie, dajcie się komisji wykazać...
 Ponadto nie ładnie tak w trzech na jedną kobietę...teraz już w czterech.eh


Offline Vog

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #183 dnia: 25 Październik, 2021, 21:06 »
Nie publikuję fałszywych argumentów, by tak twierdzić, trzeba mieć dowody, że takie one są, a to jest już każdego osobiste pole do działań, lub w grupie, by weryfikować, szukać i znajdywać lub nie.
Przypominam Ci, że wkleiłeś cytat mówiący o tym, że istnieje wiele badań przeczących naszej wiedzy na temat skuteczności maseczek.
Na mój komentarz wątpiący w istnienie takich badań poleciłeś mi szukać dowodów na potwierdzenie faktu nieistnienia takich badań.
Czyli przerzucasz na mnie ciężar weryfikowania Twoich własnych twierdzeń.
Jeżeli nie potrafisz znaleźć potwierdzenia na istnienie badań, o których mówisz, to czy nie prościej byłoby to przyznać, zamiast brnąć w bezsensowną dyskusję i zarzucanie rozmówcom działanie razem w Tobie tylko znanym celu?
Według mnie warto upewnić się czy cytat który zamieszczamy nie jest manipulacją osoby, którą cytujemy zamiast złapani za rękę gorączkowo się przegadywać byle tylko nie przyznać, że nasz cytat był wątpliwy.
Na tym polega wiarygodność.


Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #184 dnia: 25 Październik, 2021, 21:09 »
@adece
 Wklejam pownownie badania jakie przeprowadzono odnośnie masek. Czytales wcześniej? Jeżeli nie, to teraz masz okazję.

Jeżeli masz dostęp do innych badań, to proszę o ich podanie.
 https://bmjopen-bmj-com.translate.goog/content/5/4/e006577?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=nui,sc

https://www-sciencedirect-com.translate.goog/science/article/pii/S0020748920301139?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=nui,sc

A to juz w wolnej chwili zapoznam sie.
Nie , nie było okazji.
Dziekuje uprzejmie za linka.
Nie nie mam innych badan, zadne badania prze ze mnie nie zostały tu przedstawiane, został podany jedynie cytat, ale chyba niezgodny z swiatopogladem tych, ktorzy mnie do tej niepotrzebnej "dyskusji" wciagneli.
Informuje, ze nie będe podawac juz nic.
Nie odniosę sie rowniez do Twego podanego linka, ani do żadnego innego.
Nie muszę.

Mógłbys na mnie nie krzyczeć?

Zaczynam sie czuć jak osaczone zwierze, cały dzień do mnie pretensje, za to co ktos powiedzial, ze zostala powolana Komisja śledcza ds. pandemii, jacys foliarze.

Tak, wklejajcie ciekawe linki, jezeli macie ochotę ,bardzo chętnie sie z wszystkimi zapoznam.
Napewno znajdą się też inni zainteresowani szukaniem prawdy, choc pewnosci złapania jej w "swoje dłonie" na razie szybko nie widze.


No to jeszcze po herbatce, Ktos chętny?
Stawiam zieloną.

Dobranocka Kochani.
« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2021, 21:25 wysłana przez abece »


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #185 dnia: 25 Październik, 2021, 21:25 »

Cały dzień im pisze, że z mojej strony było podanie czystej, suchej informacji!

Tylko że taka informacja jaką podałeś to raczej dezinformacja bo nie jest niczym poparta. Jest to informacja z dupy. Tak samo ja mogę ci podać informację że księżyc jest zrobiony z sera.
nihilista


Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #186 dnia: 25 Październik, 2021, 21:26 »
Tylko że taka informacja jaką podałeś to raczej dezinformacja bo nie jest niczym poparta. Jest to informacja z dupy. Tak samo ja mogę ci podać informację że księżyc jest zrobiony z sera.
Tak? Dezinformacja, to i Ty idz i zglos mnie za to gdzies,oskarzajac mnie, ze powielam nieprawdziwe informacje legalnie dzialajacej Komisji, legalnie prawnie szerzacej informacje w przestrzeni publicznej.
Juz bylo, ze jak to zostanie obalone nie ma sprawy.
Jestem obserwatorem.


Nie wiem o co Wam chodzi.
Czego i Ty chcesz ode mnie, pisz wprost.
Jeszcze coś?

Herbatki sie napijesz?

Mylisz sie, to nie dezinformacja, a odnosze sie do 3,30 min posiedzenia Komisji śledczej ds. pandemii, dowody zebrane, ktore zostaly przekazane wlasnie Komisji.

No chyba, ze poszli sobie tylko pogadac, bez dowodow.


no raz dwa, co jeszcze Panowie ?

Czy Ktoryś z Was w ogole słuchal tych przesluchan?

Wierze , ze nie.

Nie chodzi tylko o same maseczki.

Czekam na następne oskarżenia, no bo inaczej tego tu nie widze w tym gronie osob zabierajacych głos.


Vog do mnie, cytuje mnie:

    Nie publikuję fałszywych argumentów, by tak twierdzić, trzeba mieć dowody, że takie one są, a to jest już każdego osobiste pole do działań, lub w grupie, by weryfikować, szukać i znajdywać lub nie.

Vog do mnie :
Przypominam Ci, że wkleiłeś cytat mówiący o tym, że istnieje wiele badań przeczących naszej wiedzy na temat skuteczności maseczek.
Na mój komentarz wątpiący w istnienie takich badań poleciłeś mi szukać dowodów na potwierdzenie faktu nieistnienia takich badań.
Czyli przerzucasz na mnie ciężar weryfikowania Twoich własnych twierdzeń.
Jeżeli nie potrafisz znaleźć potwierdzenia na istnienie badań, o których mówisz, to czy nie prościej byłoby to przyznać, zamiast brnąć w bezsensowną dyskusję i zarzucanie rozmówcom działanie razem w Tobie tylko znanym celu?
Według mnie warto upewnić się czy cytat który zamieszczamy nie jest manipulacją osoby, którą cytujemy zamiast złapani za rękę gorączkowo się przegadywać byle tylko nie przyznać, że nasz cytat był wątpliwy.
Na tym polega wiarygodność.

Tak, przerzucam cięzar szukania, badanie we własnym zakresie, obalania falszywych tez i falszu.
Tak, to Twoje osobiste zadanie, jak czegos żadasz, szukasz, robisz to sam, wtedy jestes pewny , ze sam znalazłes z potwierdzeniami wszystkimi prawdy, ktorej szukasz.
Tak ja uwazam i takie jest moje zdanie na ten temat.

Mam wedlug Ciebie, ja przyznac sie, ze moj cytat był watpliwy?

Absolutnie, nigdy w życiu nic podobnego nie bedzie miało miejsca.
Ty Vog, blue i Koledzy jestescie tu od tego, by oceniac co moze byc prawda, a co nie.


« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2021, 21:52 wysłana przez abece »


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #187 dnia: 25 Październik, 2021, 21:52 »
Zamiast tego słowotoku podaj linka do badań na które się niby powołujesz, jeśli istnieją. A jeśli nie istnieją to idź do diabła i przestań śmiecić.
nihilista


Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #188 dnia: 25 Październik, 2021, 22:01 »
Zamiast tego słowotoku podaj linka do badań na które się niby powołujesz, jeśli istnieją. A jeśli nie istnieją to idź do diabła i przestań śmiecić.
Blue tez miał słowotoki i przezylismy to jako, tako.

Czytac nie potraficie w trojke Vog, Blue i Ty?

Nie, ja sie nie powoluje na zadne czlowieku badania!
Szlag moze czlowieka trafic, caly dzien miela to samo.
Odsylam Cie do poprzednich postow wszystkich bioracych udzial w tej żenujacej "dyskusji".

Ja nie powoluje sie na zadne badania zostal podany surowy, czysty material z legalnego linku, a zostal tu zrobiony smietnik.


Zobacz dokladnie, ze smietnik zaczeli tu robic Blue i Vog.
Mnie o smiecenie nie oskarzaj!
Nie probujac takim ludziom odpowiedziec, uznaja, ze sie ich, albo boi, albo lekcewazy!


tu masz dowod, kto ciągnąl do smiecenia!

"
Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #148 dnia: Dzisiaj o 14:18 »

    Cytuj

Cytat: Ekskluzywna Inkluzywność w Dzisiaj o 14:07

    Jak pandemia fałszywa, to czemu Putin zamknął Rosję? :P


"To pytanie do autora wspomnianej książki, nie do mnie.

Każde inne pytania i wątpliwości, zarzuty, czy co tam jeszcze, też nie do mnie.

Są podane linki i tylko tyle.

Ciepło, serdecznie pozdrawiam.

To wszystko z mojej strony."




Poskladaj sobie wszystko, a nie znowu Ty tu bedziesz chcial smietnik robic, wykorzystujac moje odpowiedzi.

Odpowiedzi sobie dasz zgodne ze swoim zrozumieniem , swiatopogladem i wszystkim innym.
Prosze wyjasniac ze mna na priw, a nie smiecic tutaj. Zostaly do Was wyslane wiadomosci.

Pomyślności!

Bardzo dobrej nocy, zdrowego snu.





« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2021, 22:37 wysłana przez abece »


Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #189 dnia: 25 Październik, 2021, 23:16 »
Blue tez miał słowotoki i przezylismy to jako, tako.

Czytac nie potraficie w trojke Vog, Blue i Ty?

Nie, ja sie nie powoluje na zadne czlowieku badania!
Szlag moze czlowieka trafic, caly dzien miela to samo.
Odsylam Cie do poprzednich postow wszystkich bioracych udzial w tej żenujacej "dyskusji".

Ja nie powoluje sie na zadne badania zostal podany surowy, czysty material z legalnego linku, a zostal tu zrobiony smietnik.







Vog do mnie :
Przypominam Ci, że wkleiłeś cytat mówiący o tym, że istnieje wiele badań przeczących naszej wiedzy na temat skuteczności maseczek.
Na mój komentarz wątpiący w istnienie takich badań poleciłeś mi szukać dowodów na potwierdzenie faktu nieistnienia takich badań.
Czyli przerzucasz na mnie ciężar weryfikowania Twoich własnych twierdzeń.
Jeżeli nie potrafisz znaleźć potwierdzenia na istnienie badań, o których mówisz, to czy nie prościej byłoby to przyznać, zamiast brnąć w bezsensowną dyskusję i zarzucanie rozmówcom działanie razem w Tobie tylko znanym celu?
Według mnie warto upewnić się czy cytat który zamieszczamy nie jest manipulacją osoby, którą cytujemy zamiast złapani za rękę gorączkowo się przegadywać byle tylko nie przyznać, że nasz cytat był wątpliwy.
Na tym polega wiarygodność"




Odpowiadam Tobie Vog!


Aha komentujesz mnie, że wklejony jest , "cytat przeczący waszej wiedzy", no sory, ale mnie nie jest znana "wasza wiedza", a "WY, TO KTO"?


Tak, został prze ze mnie wklejony legalny link z cytatem na temat skutecznosci maseczek.

Tak, zgadza sie, polecenie moje było byś szukał dowodow na potwierdzenie nieistnienia takich badan. Mozesz, nie musisz, to raczej oczywiste, a żądając ode mnie, ja vice versa żądać mogę od Ciebie.









Nie! Tu fałszujesz! Nie przekladam na Ciebie ciężaru weryfikowania -----_m_o_i_c_h -----  wlasnych twierdzeń! !
Nigdzie tu nie było moich własnych twierdzeń, co do zasadności używania, lub nieużywania maseczek!









Jeżeli Ty Vog nie potrafisz potwierdzić nieistnienia badań o ktorych mowa, to po co zaczynałeś do mnie pisać, żądać a sam nic z siebie konstruktywnego nie przedstawiłes.



Zarzucasz mi,  że ja  zarzucam rozmówcom, by działali wspolnie "w sobie"  i "tylko mnie wiadomym celu".
No i co to ma niby Vog byc? o coś mnie chciałeś posądzić?
Nic z tego Kolego! to normalne, ze ludzie o zainteresowaniach podobnych, zblizonych pogladach będą działac w grupie.
To i tylko to.
Ze mna nikt działa i nie bedzie, ani ja z kims nie bede.
W ogole nie dzialam.
Przeciez działasz wspolnie z Blue, i bardzo dobrze w grupie silniej, bezpieczniej.
Co Ty chcialęs mi zarzucić wypowiadajac sie w ten sposob, " ze ja mam jakis cel sobie wiadomy"!? , zwyczajnie piszac, nie majac celu.
Mózg wysiada!



Ja nie mowię o badaniach, ja osobiście.
Cytat, to nie moje twierdzenie VoG !




Komentujesz, ze ja jakies dzialanie polecam w sobie znanym celu.
chodzi o zwyczajne  poszukiwanie prawdy, weryfikowania wszelkich dostępnych informacji , dowodów i dokumentaacji wiarygodnej i wszelkie inne stwierdzenia, ktore wpisuja sie w szeroko pojęty temat.
Doszukujesz sie "jakis nieuczciwych działan z mojej strony mnie niby wiadomych, robiac takie zarzuty i inne.





Zobacz dokladnie, ze smietnik zaczeli tu robic Blue i Vog.
Mnie o smiecenie nie oskarzaj!
Nie probujac takim ludziom odpowiedziec, uznaja, ze sie ich, albo boi, albo lekcewazy!


tu masz dowod, kto ciągnąl do smiecenia!

"
Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #148 dnia: Dzisiaj o 14:18 »

    Cytuj

Cytat: Ekskluzywna Inkluzywność w Dzisiaj o 14:07

    Jak pandemia fałszywa, to czemu Putin zamknął Rosję? :P


"To pytanie do autora wspomnianej książki, nie do mnie.

Każde inne pytania i wątpliwości, zarzuty, czy co tam jeszcze, też nie do mnie.

Są podane linki i tylko tyle.

Ciepło, serdecznie pozdrawiam.

To wszystko z mojej strony."




Poskladaj sobie wszystko, a nie znowu Ty tu bedziesz chcial smietnik robic, wykorzystujac moje odpowiedzi.

Odpowiedzi sobie dasz zgodne ze swoim zrozumieniem , swiatopogladem i wszystkim innym.
Prosze wyjasniac ze mna na priw, a nie smiecic tutaj. Zostaly do Was wyslane wiadomosci.

Pomyślności!

Bardzo dobrej nocy, zdrowego snu.
« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2021, 23:46 wysłana przez abece »


Offline Vog

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #190 dnia: 25 Październik, 2021, 23:43 »
Abece jako że cały czas usiłujesz rozmywać swoją rolę w tej wymianie zdań oraz imputujesz nam, że Cię męczymy i nie wiadomo o co nam chodzi, przypomnę co napisałaś
Dobry wieczór.

Odbyło się III posiedzenie Komisji śledczej ds.pandemii - dr. n. med. Zbigniew Martyka.


Dr. n. med. Zbigniew Martyka - cytat:

"(...) Noszenie masek, no skoro mamy już naprawdę ponad 100 prac naukowych w tym randomizowanych, które wykazują zerową skuteczność, jeśli idzie o transmisję wirusa, a np. są badania, które wykazują, że maseczki materiałowe nawet mogą trzykrotnie zwiększać ryzyko zakażenia, niż nie noszenie w ogóle maseczek(...) "

https://youtu.be/a_8HNvTfUxk

Czas : - 1:37:55

Serdecznie pozdrawiam.
Zacytowałaś twierdzenie, jakoby istniało 100 badań naukowych przeczących skuteczności masek jako ochrony przed wirusem.
Twoje tłumaczenie jakoby to był cytat i Ty niczego nie chcesz i nie musisz udowadniać to tani wykręt.
Jeżeli nie potrafisz dostarczyć dowodów na to, że takie badania faktycznie istnieją, przyjmuję, że jest to dezinformacja (żeby nie powiedzieć kłamstwo) ze strony tego lekarza.
W jakim celu zamieszczasz informacje mające wprowadzić ludzi w błąd w ważnych kwestiach medycznych?
Jeżeli każdy zacznie tutaj wklejać cytaty z bzdurami bez pokrycia  w faktach, z forum zrobi się śmietnik i zbiór 'fejk niusów'. Chyba sama dobrze rozumiesz, jak ważna jest rzetelność w podawaniu informacji na forum o tematyce takiej jak ta?
Zachęcam Cię byś przestała się doszukiwać spisku  :D ze strony ludzi, którzy tylko oczekują, że poproszona dostarczysz dowody na poparcie prawdziwości informacji, które zamieszczasz.
Wszyscy tutaj dowiedzieliśmy, się, że się na Ciebie uwzięliśmy i pijemy razem herbatkę "szczując oskarżeniami" jak mi pisałaś na priv.
Odstaw niepotrzebne tu emocje i skup się raczej na faktach.


Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #191 dnia: 26 Październik, 2021, 00:02 »
Abece jako że cały czas usiłujesz rozmywać swoją rolę w tej wymianie zdań oraz imputujesz nam, że Cię męczymy i nie wiadomo o co nam chodzi, przypomnę co napisałaśZacytowałaś twierdzenie, jakoby istniało 100 badań naukowych przeczących skuteczności masek jako ochrony przed wirusem.
Twoje tłumaczenie jakoby to był cytat i Ty niczego nie chcesz i nie musisz udowadniać to tani wykręt.
Jeżeli nie potrafisz dostarczyć dowodów na to, że takie badania faktycznie istnieją, przyjmuję, że jest to dezinformacja (żeby nie powiedzieć kłamstwo) ze strony tego lekarza.
W jakim celu zamieszczasz informacje mające wprowadzić ludzi w błąd w ważnych kwestiach medycznych?
Jeżeli każdy zacznie tutaj wklejać cytaty z bzdurami bez pokrycia  w faktach, z forum zrobi się śmietnik i zbiór 'fejk niusów'. Chyba sama dobrze rozumiesz, jak ważna jest rzetelność w podawaniu informacji na forum o tematyce takiej jak ta?
Zachęcam Cię byś przestała się doszukiwać spisku  :D ze strony ludzi, którzy tylko oczekują, że poproszona dostarczysz dowody na poparcie prawdziwości informacji, które zamieszczasz.
Wszyscy tutaj dowiedzieliśmy, się, że się na Ciebie uwzięliśmy i pijemy razem herbatkę "szczując oskarżeniami" jak mi pisałaś na priv.
Odstaw niepotrzebne tu emocje i skup się raczej na faktach.
Taka jest moja rola w tej "rozmowie" , jaka została przeze mnie podana.
Ty mi imputujesz, ze rozmywam, ze robię wkręt.
Vog, po dowody udaj się w miejsce, gdzie one mogą być, udaj się pisemnie, mailowo do samego Dr. n. med Z. Martyki. Plus do Komisji śledczej.

 Vog to jest  bezczelność, że mi tu będziesz pisał, ze ja wprowadzam dezinformację w ważnych sprawach medycznych.!
 Idź z tym do tych, którzy są autorami takich informacji!
Tam rzuć dowodami zamknij wszystkim gęby.

Powtarzam, to są informacje z przestrzeni dostępnej prawnie i publiicznie. Będą zakzane, to nie będą przekazywane.



 Po coś tym tu wciągając mnie w denne dyskusje zasmiecil wątek.


Tak Vog i Ktoś, kto z Toba do spółki działa na moją szkodę, tak jak było tłumaczone przeze mnie tak to jest.
Podany był link i tyle i to wszystko i mnie nie obchodzą Twoje fanaberie i żądza posiadania racji, podczas pokrętnych, obrzydliwych manipulacji moimi  wypowiedziami.
Po co imputuujesz i doprawiasz do moich słów, to co sam, czy sami sobie ubzdurliscie.

To nie jest moj problem, ze Coś sobie ubzdurałes i mnie tym męczysz , męczycie.

Udowodnij, ze cale 3 godz,30 min posiedzenia Komisji śledczej to sa bzdury, bez poparcia w faktach.

A podkreślam, iż MOJEGO STANOWISKA NIE JESTEŚ ŚWIADOM.

Vog ja nie muszę niczego udowadniać, bo to był cytat i tylko cytat.
Wszystkie Twoje urojone spiski, czy co tam jeszcze, to Twój problem, nie mój.



Do prześmiewczych wywodów Twoich już sie nie odniose, bo są załosne i smieszne i doszukujesz sie u mnie spisków i poplecznictwa, człowieku, co Ty wyprawiasz?

Zacytuj moj priw do Ciebie caly  ;)



Przecież piliście herbatkę, ja tez.


O co Ci chodzi, cały dzien mnie meczysz naprawde, i juz pol nocy.

Cytuj moj priw do Ciebie cały, a nie modyfikujesz go przed innymi, by mnie ukazac jako kogoś zlego. ;)


Byla moja wyrazna prosba i dwoch innych Uzytkowników, by nie smiecic tu.

Czekam na wklejenie calej tresci priwa mojego do Ciebie, ponieważ sklamales, nie tak do Ciebie bylo napisane.

Vog, obrzydliwie manipulujesz. Juz to wykazałam wiele razy, a w Tym poprawionym moim poście widać Twoje pokrętne manipulacje.
Masz je wypunktowane, jak Ty mi punktujesz.
 
Wyśpij się zdrowiuteńko.
Dobrej nocki Wszystkim, zdrowego, dobrego snu.

Bardzo przepraszam Wszystkich Użytkowników Forum za zaśmiecenie tego wątku, było wielogodzinne ciąganie mnie do odp. a że nie uważam, że ponoszę winę za wklejenie linku który ma prawo istnieć w przestrzeni publicznej, dopóki nie zostanie zakazany do zaznajamiania siie z jego treściami, to nie może nikt mnie posądzać o zła wolę, jak tu się to odbyło.
Broniac się, nastąpiło zaśmiecenie głównego tematu.




« Ostatnia zmiana: 26 Październik, 2021, 01:02 wysłana przez abece »


Offline Vog

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #192 dnia: 26 Październik, 2021, 00:55 »
Czekam na wklejenie calej tresci priwa mojego do Ciebie, ponieważ sklamales, nie tak do Ciebie bylo napisane.
...
Vog, obrzydliwie manipulujesz.
Wklejam całe zdanie, bo posuwasz się już do oszczerstw:
"To ja bardziej liczac na Wasze zdanie i wiedze w takim temacie, zostaje tu szczuta oskarzeniami, żądaniami."
Nie będę wklejał całej wiadomości, bo za chwilę przeczytam, że upubliczniam Twoją korespondencję.
Mówiłem, żebyś opanowała emocje ale najwyraźniej masz z tym problem.
Dlatego podziękuję za dyskusję na takim poziomie i życzę wszystkim spokojnej nocy  :)


Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #193 dnia: 26 Październik, 2021, 01:05 »
Wklejam całe zdanie, bo posuwasz się już do oszczerstw:
"To ja bardziej liczac na Wasze zdanie i wiedze w takim temacie, zostaje tu szczuta oskarzeniami, żądaniami."
Nie będę wklejał całej wiadomości, bo za chwilę przeczytam, że upubliczniam Twoją korespondencję.
Mówiłem, żebyś opanowała emocje ale najwyraźniej masz z tym problem.
Dlatego podziękuję za dyskusję na takim poziomie i życzę wszystkim spokojnej nocy  :)
Proszę o wklejenie całej wiadomości, ponieważ fałszujesz, modelując moje słowa, tak, jak Ty zechciałeś.
Nie wstydze się niczego, co do Ciebie było napisane, i ze wszystkim się zgadzam, nie po to pisze, by zaprzeczać, ale Ty wybrałeś i zmodyfikowałeś Vog moja wiadomosc  do Ciebie, by wyglądała  choć troszkę "gorzej", niż faktycznie było.


No i teraz według mnie, w mojej ocenie już nie jesteś godzien zaufania w moich oczach, bo skoro posunąłeś się do wywleczenia kawałka zmodyfikowanej przez Ciebie mojej prywatnej wiadomości, to kiedy Twoje emocje nie będą stabilne, wywleczesz inne prywatne info innych ludzi, byś Ty wyglądał na "czystego".
Probuujac "ubrudzić" tego drugiego.
No, niestety nie wyszło to ładnie Vog.

Zauważ, że Ty posunąłeś się i do oszczerstw i do nękania mnie, przypisując mi zle cele. Dowody w postach.

Mówiłeś, że mam ja opanować emocje? A co, przez wielogodzinne nękanie są  jakieś szczególnie nieprawidłowe?


Upoważniam Cię do wklejenia całego mojego priwa do Ciebie.

Jeszcze raz Wszystkich przepraszam za to, do czego doszło w tym wątku.
Wyjasnienie jest w poprzednim.

Będzie dziś ten mój priw tu, czy przeciągamy  do 3 w nocy?
Będzie czekania, to po herbatce.

Vog masz następną wiadomość priw, upoważniam do podania jej, jak i poprzedniej całej do publicznej wiadomości.

Zobaczymy.


I tak, jak Administracja zezwoli poświęcę jeszcze jeden dzień i noc, by bronić swego stanowiska, że to był tylko cytat, bez odniesień prywatnych. Ciągle to tu pisze, tłumaczę i nie widać zrozumienia, w zamian oszczerstwa, pomowienia, domysły jakieś spiskowe, oskarżenia, poważne oskarżenia.

Dobrej nocki, najlepszej, by Wam się wszystko dobrze układało i smacznie spało.
« Ostatnia zmiana: 26 Październik, 2021, 01:51 wysłana przez abece »


Offline abece

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #194 dnia: 26 Październik, 2021, 05:58 »
Powtórzę, co było wcześniej  już napisane: żałuję, że został tu wstawiony przeze mnie link do Komisji śledczej ds. pandemii i ten o który pytał Sebastian, kto powołał te Komisje.

Tak, to Vog było jak szczucie, w moim odczuciu, to nie jest żaden powód do mojego wstydu, że zacytowałeś wyjęte z całości  zdanie z prywatnej wiadomości. Storczyk delikatnie, też Wam zwróciła na to uwagę, za co Jej dziękuję.

Wklej tu uczciwie Vog, moje dwa krótkie priwy, gdzie żadnych wielkich "petard" nie ma.
Albo Administracja, jeżeli będzie zależeć na nich, bo może nie zależeć.
Tak będzie uczciwie wobec każdego, kto byłby ewentualnie zainteresowany.

Nie było przyjaznej atmosfery, wielogodzinne pisanie tego samego Wam na Wasze zarzuty, których nie przyjmę. Moje powody takiego stanowiska są wyrażone.

Dziekuje za  to doświadczenie, gdzie do mnie trzeba pisać  prostymi słowami, że ze mną to nie ten poziom dyskusji, że cytując mój post, gdzie widać, że jest mój, zadaje się mi pytanie, czy to moje słowa, czy jak to było dokładnie. No i coś tam jakieś dywagacje  o emocjach.

Zresztą nieważne.
Róbcie co uważacie.
Z każdą decyzja Administracji, się zgadzam, co do wspólnie zrobionego tu smietnika.
Czy będzie na Cmentarzu, czy w niebycie.

Oraz proszę Administrację o zamknięcie mojego konta.

Bardzo serdecznie Wszystkich pozdrawiam, tym razem życząc udanego, dobrego nowego dnia.

No i do niczego się już nie będę odnosić.
Nie, mnie takie zajścia nie są potrzebne.






« Ostatnia zmiana: 26 Październik, 2021, 06:17 wysłana przez abece »