NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.

<< < (50/51) > >>

Blue:

--- Cytat: Trinity w 05 Listopad, 2021, 00:21 ---na wczorajszym zebraniu było mówione że od stycznia
mają wrócić zebrania stacjonarne, ale tylko dla zaszczepionych.
czy ktoś na forum wie/przypuszacza/ domyśla się/ ile to może być braci?

--- Koniec cytatu ---

O niczym takim mi nie wiadomo. Jest program pilotażowy i na razie nic nie wiadomo o ogólnym powrocie do sal królestwa.

Czy nie chodziło o to, że na razie do 1 Stycznia 2022 na razie wszelkie formy służby bezpośredniej są wstrzymane? Co chwilę przesuwają tę datę.

Trinity:
dostałam smsa od przodownika że mam przywilej jeżdżenia na szmacie
taadaam
można już sprzątać salę. czyli spełniaia się przepowiednia że od niu yeara wracajo zebka na sale

wracam do zdrowszych

Gremczak:

--- Cytat: Trinity w 28 Grudzień, 2021, 23:42 ---dostałam smsa od przodownika że mam przywilej jeżdżenia na szmacie
taadaam
można już sprzątać salę. czyli spełniaia się przepowiednia że od niu yeara wracajo zebka na sale

wracam do zdrowszych

--- Koniec cytatu ---
To dobrze ,że na szmacie. Tylko nie bierz do reki miotły.

peters:

--- Cytat: Sebastian w 10 Sierpień, 2021, 21:38 ---patrząc wycinkowo (tylko na jw.org a nie na resztę świata), to dobrze bo będzie odsiew...

patrząc szerzej, odsiani antyszczepionkowcy pójdą do jeszcze bardziej świrniętych sekt gdzie swemu dziecku odmówią nie tylko krwi lub szczepionki, ale każdego lekarstwa...

organizacja przy wszystkich swoich wadach ma tę zaletę że daje różnym świrom bezsensowne ale niskoszkodliwe zajęcie i przez to ogranicza różne patologie...

--- Koniec cytatu ---

Mylisz ze szczepienie dzieci i dorosłych to taka wspaniala rzecz ?
Popatrz na NOPy to ci sie oczy otworza.
Skoro to ma byc zbawienie na Corone to dlaczego nikt nie chce wziasc odpowiedzialności za skutki powikłań.]
Włączcie myślenie tak mówią lekarze,ci co wiedza co mówią.
Obejrzyjcie sobie film Ostatnia prosta na www.rumble.com.

Gremczak:
Tam dużo ciekawych rzeczy.
Lubię też fabnewsjp

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej