Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dodaj Opinie i Wstaw Zdjęcie do Sal Królestwa na Google Maps  (Przeczytany 932 razy)

Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Czy sprawdzaliście jakie opinie na Google Maps mają Sale Królestwa w Waszej okolicy?
Może warto to zmienić?

Wejdź na Google Maps

  • Wyszukaj Sal Królestwa
  • Dodaj Opinie
  • Wstaw Zdjęcie

Pamiętaj o tym aby komentarze były przemyślane, bez niepotrzebnych emocji.

  • Możesz napisać coś o ostracyzmie, o wybranych wierzeniach o książce Kryzys Sumienia, pedofilii, Dniu Pamięci Ofiar Strażnicy, itp.
  • Mażesz wstawić zdjęcie jednego z plakatów ze strony: https://kochamywas.pl/plakaty/

Opinie czytają zarówno Świadkowie Jehowy jak i osoby postronne.

"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline Vog

Odp: Dodaj Opinie i Wstaw Zdjęcie do Sal Królestwa na Google Maps
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lipiec, 2021, 06:51 »
Pisało się. Grunt to pisać opinię z głową, czasem usuwają ale przeważnie wiszą do dziś. Była też akcja na jednej z grup na fb.


Offline Matylda

Odp: Dodaj Opinie i Wstaw Zdjęcie do Sal Królestwa na Google Maps
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lipiec, 2021, 20:20 »
Ja niestety bez emocji nie potrafię 😕
Jak trzeba i warto to ja nawet miła bywam i umiem różnych okrągłych słówek,ale jak się o jehowych rozchodzi to takie coś mi się robi ze mam dla nich tylko pogardę. To pewnie źle, powiedział by każden jeden psycholog. Warto pewnie oczyścić się z takich złych uczuć, niestety nie potrafię.
Moim jedynym sposobem na nie obrażanie jehowych, jest unikanie jehowych.
Ajmsory  że tak troche nie na temat,. Kiedy odeszlam w tej chorej sekcie została jedna osoba, jedna, jedyna, za którą tęskniłam 30 lat. Pytałam tu i na poprzednim forum wielu osób, nikt jej nie znał. Pojawił się w końcu jeden user który zna moją "przyjaciółkę" z tamtych czasów. Poprosiłam go o przekazanie jej o ile to możliwe kontaktu do mnie. Podobno przekazał ale kontakt z jej strony nie nastąpił. Po jakimś czasie zapytałam jeszcze raz o moją koleżankę i nasz user zaproponował żebym napisała do niej list. Zapalilam się do tego pomysłu ale nie pamiętam adresu. Nasz kolega odpowiedział że on mógł by mi podać jej adres ale do dziś nie podał. I teraz wiem że bardzo dobrze, bo co ja bym miała tej dziewczynie powiedzieć. Jest osobą niezwykłej urody i inteligencji i przez kilkadziesiąt lat nie zrozumiała w czym tkwi, to ja nie mam z nią nic do gadania.
Tak samo nie mam nic do powiedzenia innym świadków ani potencjalnym ich ofiarom, bo jak to mówią, nie możesz powiedzieć nic dobrego to lepiej zamilcz.
Wam wszystkim którzy potraficie i wam się chce, życzę powodzenia.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Dodaj Opinie i Wstaw Zdjęcie do Sal Królestwa na Google Maps
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lipiec, 2021, 21:25 »
O sali to nie widziałem. Ale niedaleko mnie ktoś tak oznaczył jeden z pomników.
https://www.google.pl/maps/@53.4898848,18.380533,220m/data=!3m1!1e3
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline janeczek

Odp: Dodaj Opinie i Wstaw Zdjęcie do Sal Królestwa na Google Maps
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Lipiec, 2021, 22:43 »
Dobry pomysł ja skrobnę w moim stylu będzie miłe do bólu o raju armegedonie i nawozi poarmagedonowym, ale tak z prywaty na tych salach w google jest jako znaczek krzyż znalazłem parę co jest inny i nawet miałem się spytać czy ktoś nie wie co to za znaczek, ale pomyślałem że to taki drobiazg kombinowałem ale nie potrafię rozgryźć a nie wiem jak google zapytać 
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Storczyk

Odp: Dodaj Opinie i Wstaw Zdjęcie do Sal Królestwa na Google Maps
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Lipiec, 2021, 07:56 »
Janeczek, google nie wie, że świadkowie Jehowy krzyżem gardzą, o logo niebieskimi, nikt mu o nie powiedział  ???
Zainteresowani milczą w temacie, nie wnoszą sprzeciwu, to zaznacza ich krzyżem jak kościół po prostu :)




Offline Sebastian

Odp: Dodaj Opinie i Wstaw Zdjęcie do Sal Królestwa na Google Maps
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Lipiec, 2021, 08:06 »
tak na marginesie: meczety i synagogi także oznaczane są krzyżami?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Gostek

Odp: Dodaj Opinie i Wstaw Zdjęcie do Sal Królestwa na Google Maps
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Lipiec, 2021, 08:53 »
Sprawdziłem kilkanaście sal królestwa w Polsce i Niemczech. Przeważnie mają w recenzjach 4,5 do 4,8 gwiazdek. Myślę, że niełatwo będzie im to zaniżyć.
Jednak warto próbować i swoją  obiektywną opinię dodać.