FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Nowe plakaty na Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy

<< < (6/7) > >>

Mahershalalhashbaz:
Technolog, ta pierwsza Strażnica na którą się powołałeś przecież była z 1974 roku, sprzed odejścia Raymonda Franza i opublikowania Kryzysu Sumienia. Oni po tym bardzo zaostrzyli politykę co do ostracyzmu.

Kopiąc jeszcze głębiej można znaleźć Strażnicę w której wykluczanie jest opisane jako niebiblijna praktyka o pogańskim pochodzeniu, stosowana tylko przez paskudne szatańskie organizacje takie jak kościół katolicki. Od tamtego czasu nowe światło ostracyzmu rozbłysło i lśni teraz jak supernowa.

Lovely:



--- Cytat: Technolog w 13 Lipiec, 2021, 21:05 --- Jednak nadal obstaję przy twierdzeniu, że zdanie o Ani z plakatu jest naciągane jak kalesony.

--- Koniec cytatu ---

Oczywiście masz prawo tak uważać. Chciałabym Ci opowiedzieć o sobie. Moi rodzice wzieli chrzest przed moimi narodzinami. Wcześniej mieli bardzo bliskie relacje z rodziną, ale opierała się ona głównie na urodzinach, imieninach i wigilii. Przed moimi narodzinami (a po chrzcie rodziców) relacje rodzinne zmalały prawie do zera. Jestem dorosła kobietą i widziałam swoją rodzinę kilka razy (nawet nie na weselach, bo tak się potoczyło, że moje rodzeństwo wcześniej brało śluby i rodziny ze świata nie zaprosili, więc oni nas też nie). Aktualnie jedyna moja rodzina z jaką mam jakąkolwiek relacje jest ŚJ. Dobrze wiem, że jak tylko przestanę być ŚJ przestaną się do mnie odzywać. Uważam, że i tak jestem w bardzo dobrej sytuacji, bo zostanę z mężem i Jego rodziną
Ciepło myślę o osobach, które po odejściu od ŚJ nie miałyby nikogo, wiem, że jest ich wiele. I dla mnie i dla nich to zdanie nie jest przesadzone.
Jeśli tylko komukolwiek udało się ominać/lekceważyć brak utrzymywania relacji z wykluczonymi to bardzo się cieszę. To ważne w życiu, relacje rodzinne są bardzo ważne.
PS Wyobraźcie sobie, że udało mi się ominąć rozmowy napominajacej po studniówce

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Storczyk:
Naciągane jak kalesony, jest stwierdzenie zacytowane z tej ich strażnicy  "Biblia wyraźnie mówi, żebyśmy przestali utrzymywać kontakty z taką osobą"
Ten cytat jest tak sformułowany, że wszystko inne co napiszą, nie ma żadnego znaczenia,  bo najważniejsze jest to co mówi Biblia.
Tylko gdzie tak mówi ?


janeczek:
Chciałem to znaleźć i nie potrafiłem dzięki Blue ja jestem ponad 25 lat poza i wiele widziałem i tylko skuteczny system unikania wobec wykluczonych i ci co odeszli mnie trzyma w stanie nieaktywnego, ja wogule nie mam nic do Technolog za to co pisze jemu się wydaje że sam by z tego wyszedł dał radę szacun za tak pozytywne nastawienie ja łudziłem się do 2002 może 2003 się nie da, załatwią cię nic nie będzie taki jak przed tym postanowiłem że będę dla nich Krzyżem który będą dźwigać chyba to jasne patrząc na mój awatar, to działa sprawnie naprawdę o ile swoich bliskich można pozyskać nikt z moich najbliższych nie usłuchał by ich ale resztę rodziny bym stracił znaczy przegrał, nie osaczaj nie doprowadzaj do desperacji bo części ci odda rzuci się na ciebie ja tak robię dwa razy mnie naznaczali i po czasie latach nikt kto brał udział nie był starszym, przecież to proces naturalny pomogłem mniejszości części stracić kwalifikacje duchowe ale każdemu co noga się powiela ma na kogo zrzucić nigdy nie zaprzeczam że pomagam oczyszczać organizacje Jehowy z brudu bo jest ona święta nieskalana, pare lat temu nastąpiła wymiana starszych naturalna i orgowa czystka i jeden postanowił wykazać się i na spotkaniu że trzeba zrobić ze mną porządek wiem był tam z rodziny jeden, podobno koordynator zsiniał zażył leki jest sercowiec i i dowiedział to nasz brat i idzi do niego i mu to powiedz od tamtego czasu jestem tolerowany, ale to całe moje zwycięstwo gdyby mi się noga powiela wyleciał bym na zbity pysk i stracił to co kocham dlatego nie opuszczam gardy         

Kleryk:


Tak wyglądają plakaty A3 w wersji drukowanej.
Gdyby ktoś chciał takie zamówić i otrzymać to polecam tego sprzedawce:

https://allegro.pl/oferta/plakaty-a3-druk-expres-24h-100-sztuk-7366564904

Koszt 200 plakatów z wysyłką do domu to niecałe 80zł
Jak rano zamówicie to macie gotowe na następny dzień.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej