INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > I WSZYSTKIE INNE

Narodowy spis powszechny - trwa

(1/4) > >>

sawaszi:
Obecnie mamy spis organizowany przez GUS
- kto z tego forum już się spisał ? i co napisał w rubryce wyznanie ?
Jest jeszcze wiele takich pytań intymnych na które ciężko odpowiedzieć  :-\
Piszcie o waszych rozterkach związanych z tym spisem .

Sinéad:

--- Cytat: sawaszi w 12 Czerwiec, 2021, 17:50 ---Obecnie mamy spis organizowany przez GUS
- kto z tego forum już się spisał ? i co napisał w rubryce wyznanie ?
Jest jeszcze wiele takich pytań intymnych na które ciężko odpowiedzieć  :-\
Piszcie o waszych rozterkach związanych z tym spisem .

--- Koniec cytatu ---

Ja odmówiłam odpowiedzi na to pytanie. Jest taka możliwość.
Nie było bowiem odpowiedzi „p.i.m.o” 😁
Co ciekawe, wypełniałam tez w imieniu bliskiej osoby i skorzystałam z okazji by nie podawać wyznania chociaż to aktywny SJ. Tak wiec do statystyk się nie wliczamy 👍

Sebastian:

--- Cytat: sawaszi w 12 Czerwiec, 2021, 17:50 ---Jest jeszcze wiele takich pytań intymnych na które ciężko odpowiedzieć  :-\
--- Koniec cytatu ---
zajrzałem z ciekawości do tych pytań, ale pytań o sferę intymną niet :)

sawaszi narobił mi smaka, a po sprawdzeniu okazało się że nikt z GUS-u jednak NIE zapyta czy wolisz seks z rudowłosą czy z blondynką ani nie zapyta w jakiej pozycji :)

Gremczak:
Jest też taka opcja ,że nie trzeba  spisać

Gostek:
Szkoda, że znowu dali furtkę na możliwość nie podania prawdziwej odpowiedzi . Uważam, że tego typu pytanie powinno być zobowiązujące. Dalej nie będzie wiadomo ilu jest tak naprawdę katolików w Polsce, jedne źródła podają, że 96proc inne, że 89proc a jeszcze inne podają inne dane. Myślę, że akurat, to, że nie trzeba odpowiedzieć na to pytanie, to jest robota hierarchów KK.
 Po prostu boją się , że faktyczna liczba ludzi związanych z kościołem jest dużo mniejszą i nie na rękę im są aktualne dane na ten temat.
Szkoda, bo następny spis powszechny, może będzie miał miejsce za jakieś kilkanaście lat. .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej