Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dzień dobry!  (Przeczytany 2370 razy)

Offline Bartosch

Dzień dobry!
« dnia: 06 Czerwiec, 2021, 15:23 »
Serdecznie witam wszystkich odstępczuchów, obecnych i przyszłych, jak też szpiegów zborowych, tych w szczególności czule ;p


Offline Lovely

Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwiec, 2021, 15:43 »
Cześć! Jakbyś miał / miała ochotę to odpowiedź swoją historię z ŚJ

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka



Offline Matylda

Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Czerwiec, 2021, 15:55 »
Siema
Jaka organizacja takie i szpiegi.


Marzena

  • Gość
Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Czerwiec, 2021, 17:45 »
Witaj wśród nas🙂


Offline Sebastian

Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Czerwiec, 2021, 17:46 »
witamy, witamy, witamy :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Czerwiec, 2021, 17:56 »
Siemasz brachu dysydencie. Trafiłeś w dobre miejsce.
nihilista


Offline janeczek

Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Czerwiec, 2021, 18:37 »
Witaj z tymi szpiegami to trafiłeś o ile można zrozumieć nadarzyn że sprawdzają nastroje i ogólnie trendy, bo taka wiedza pozwala zmieniać narrację i się dostosowywać na forum widać co najmocniej przeszkadza rozwojowi korporacji zarabianiu kasy, ale zwykli głosiciele to już dziwne bo to jest zakazane przez niewolnika i zwalczane jak się tylko daje, ja słyszałem tłumaczenie że jak mam odpowiadać na kłamstwa odstępców nie znając ich, jestem ciekaw czy jak wydadzą kolejne tłumaczenie NŚ to berejczyków wywalą bo to chyba 1 odstępcy z rzucaniem kamieniami J 8 sobie poradzili sobie chłopaki ale to chyba największa frajdę jaką mi zrobili, nie muszę się wysilać z wersetami tłumaczyć pokazuje ten kwiatek i każę się tłumaczyć ci co mnie znają kończą dyskusje tego się nie da wytłumaczyć, znam te tłumaczenia że to nie od Jana ale ja 12 wersetu się czepiam że niby jak Jehowa dał im takie zadani CK to dlaczego nie od 1
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Bartosch

Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Czerwiec, 2021, 23:00 »
Witaj z tymi szpiegami to trafiłeś o ile można zrozumieć nadarzyn że sprawdzają nastroje i ogólnie trendy, bo taka wiedza pozwala zmieniać narrację i się dostosowywać na forum widać co najmocniej przeszkadza rozwojowi korporacji zarabianiu kasy, ale zwykli głosiciele to już dziwne bo to jest zakazane przez niewolnika i zwalczane jak się tylko daje, ja słyszałem tłumaczenie że jak mam odpowiadać na kłamstwa odstępców nie znając ich, jestem ciekaw czy jak wydadzą kolejne tłumaczenie NŚ to berejczyków wywalą bo to chyba 1 odstępcy z rzucaniem kamieniami J 8 sobie poradzili sobie chłopaki ale to chyba największa frajdę jaką mi zrobili, nie muszę się wysilać z wersetami tłumaczyć pokazuje ten kwiatek i każę się tłumaczyć ci co mnie znają kończą dyskusje tego się nie da wytłumaczyć, znam te tłumaczenia że to nie od Jana ale ja 12 wersetu się czepiam że niby jak Jehowa dał im takie zadani CK to dlaczego nie od 1

Na fb jest taka grupa dyskusyjna byłych śj, i tam wśród członków znalazłem gościa o imieniu i nazwisku baaardzo podobnym do znanego mi starszego .... może to tylko zbieżność ale kto wie...


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Czerwiec, 2021, 23:11 »
Bartosch, witaj i częstuj się tu z naszego odstępczego stołu.

Jeśli możesz to nie krępuj się i opowiadaj.
A jeśli nie możesz to też zrozumiemy. :)


Online Nikt

Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Czerwiec, 2021, 07:31 »
Witaj i baw się dobrze  :) :) :)
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Czerwiec, 2021, 19:59 »
Cześć. Baw się tu dobrze, pytaj, pisz, czytaj. Korzystaj z wiedzy tu zawartej ile chcesz.
Pozdrowienia z kujawsko-pomorskiego


Na fb jest taka grupa dyskusyjna byłych śj, i tam wśród członków znalazłem gościa o imieniu i nazwisku baaardzo podobnym do znanego mi starszego .... może to tylko zbieżność ale kto wie...
Jest na fb grupa która się nazywa, "Świadkowie Jehowy-Forum Dyskusyjne". Tytuł zwodniczy. Ilu tam śJ się zarejestrowało bo myślało, że to grupa fanów niebieskiego kwadratu. Nawet z mojego byłego zboru.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Czerwiec, 2021, 13:12 »
Witaj Bartosch.  :) Pozdrowienia z łódzkiego.


Offline Takajaja

Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Czerwiec, 2021, 18:55 »
Ja rownież WITAM 😊

Pozdrowionka z małopolski....juz po wyzwoleniu z org.


Offline hiacynta

Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Czerwiec, 2021, 18:52 »
Oooo następny myślący witaj w naszych progach czuj się jak najlepiej. 🙂🙂🙂🙂


Offline Safari

Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Czerwiec, 2021, 23:10 »
Hejka! Milo slyszec ze Nowi dolaczaja. Opowiesz cos o sobie?
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris