FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Ogólnokrajowa akcja "Wyprzedaż/Upadek Królestwa Jehowy".

<< < (6/6)

Nadaszyniak:
Witaj NNN
Nie mów tak o mnie szczerze bo ci uwierzę.
Jeżeli nie urazi to Twojej ambicji, to zanim użyjesz kombinacji ctrl+v aby przesłać zredagowany przez kogoś tekst, proszę przeczytaj dwa razy z zrozumieniem – pozdrawiam


--- Cytat: NNN w 13 Październik, 2021, 19:01 --- Można również i w zimę chodzić na zewnątrz z krótkim rękawem, ale Ty widocznie nie znasz tego sposobu. Po prostu ubiera się człowiek ciepło, a na końcu zakłada na siebie koszulkę o jeden czy dwa numery większą. I finito! Więcej pomysłów nie trzeba, więc nie łam sobie N głowizny. Ja już to od dawna ogarniam.
--- Koniec cytatu ---
 
pogrubienie osobiście dodałem
I wygląda się jak - klaun inaczej pajac  >:D

NNN:

--- Cytat: Nadaszyniak w 13 Październik, 2021, 20:30 ---Witaj NNN
Nie mów tak o mnie szczerze bo ci uwierzę.
Jeżeli nie urazi to Twojej ambicji, to zanim użyjesz kombinacji ctrl+v aby przesłać zredagowany przez kogoś tekst, proszę przeczytaj dwa razy z zrozumieniem – pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

Czytałem więcej razy, bo takie pokraczne zdania to tylko ty piszesz. Lepiej by było, żeby żona ci poprawiała przed użyciem ctrl+v. Prawda w oczy kole. Innych to umiesz obsmarować, ale jak tobie się prawdę pisze to pyszczysz.

 

--- Cytat: Nadaszyniak w 13 Październik, 2021, 20:30 ---
I wygląda się jak - klaun inaczej pajac  >:D

--- Koniec cytatu ---

Dziękuję ci za szczere przyznanie się jak teraz wyglądasz. Zachowałem staranność czytania jak radziłeś, i jestem pewny, że wszystko dobrze zrozumiałem

NNN:
    W mojej okolicy pogoda taka w październiku, że można parę godzin chodzić na zewnątrz w koszulce z krótkim rękawem. Wykorzystałem to i  20-go oraz 21-go wybrałem się w naszych koszulkach "na miasto". Dodatkowo w wczoraj byłem w dużej, wielopiętrowej przychodni zdrowia. Był czas, że można tam było rozkładać papierowe ulotki, ale w pewnym momencie wszelkie reklamy zalewały korytarze i dyrekcja wydała zakaz ich rozkładania, a sprzątaczki miały wszystko usuwać do koszy. Nawet kierowniczki działów miały dbać o tego rodzaju  porządek wokół swoich pomieszczeń. I co się okazało? Że koszulka z naszym nadrukiem jest tam świetnym rozwiązaniem. Chodziłem więc sobie spokojnie po korytarzach, ludzi pełno, nudzą się czekając na swoją kolejkę to i zwracają uwagę na to co wokół się dzieje. Wychodziłem dwa razy do samochodu, żeby zmienić koszulkę. Następnie wybrałem taką, którą trzeba dłużej czytać i ustawiłem się też w kolejce do lekarza. Czekałem tam trzy godziny bo chorych było ze trzydzieści osób i umożliwiałem wszystkim chętnym czytanie tego co miałem na przodzie i plecach, spacerując wzdłuż korytarza, gdzie wszystkie ławki były zajęte oczekującymi. Momentami przystawałem, jak się orientowałem, iż ktoś usilnie stara się przeczytać cały tekst.

Nie nudziłem się więc oczekując, aż mnie lekarz przyjmie. No i on sam oglądał tekst z ciekawością. I oczywiście dało to asumpt do paru ciekawych rozmów. Parę osób zapytało mnie, o co chodzi z tą książką, o której pisze na moich plecach,  wiec im powiedziałem o "Kryzysie sumienia", a przy okazji i o "Paście', książkach zakazanych dla głosicieli.

Tak, że panie Nadarzyniak, praktyk a teoretyk to jak dzień i noc.

Nadaszyniak:
Witaj NNN:
Przepraszam, że troszeczkę czekałeś na odpowiedź z przeczytanego postu mogę tylko pogratulować: kreatywności i sprytu bo przecież  posiadasz wieloletnie doświadczenie w ujawnianiu obłudy, kłamstw (Ww) a ja ...? przy Tobie jestem tylko małym, tycim, tycim pionkiem w tej działalności, cóż więcej mogę napisać, tylko liznąłem próg odstęp-czucha, tzn.: kilku ''minutowa'' chwila- pozdrawiam.
PS. Wypowiem się również szczerze otwarcie wobec Forumowiczów, mocno zmęczyło mnie kolportowanie w sekcie, natomiast obecne na szeroką skalę jak Ty to czynisz perfekcyjnie, nie zdołam uczynić, bo ten nawyk z sekty odcisnął wielkie piętno, więc wolę zostać  teoretykiem niż praktykiem.
(więc dałem Tobie LUBIKA)   

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej