DYSKUSJE DOKTRYNALNE > LITERATURA... POKARM NA CZAS SŁUSZNY

Religia i biznes! Główna strona jw.org

(1/4) > >>

dawalkowiak:
jw.org

link do artykułu: https://www.jw.org/pl/nauki-biblijne/wiara-w-boga/czy-religia-to-biznes/

Nie wiem czy się śmiać czy płakać  ;) Czy można osiągnąć jeszcze wyższy szczyt hipokryzji?
Na koniec artykułu ramka: "Świadkowie Jehowy nie łączą religii z biznesem" - oczy bolą od samego czytania ???

Przecież na zebrankach nigdy nie wywiera się presji, że trzeba płacić. Ciągłe rezolucje i przypomnienia o zbieraniu na coś kasy. Na zgromadzeniach presja finansowa z mównicy typu: "Do tej pory z datków wpłynęło 3000zł więc mamy niedobór 15000zł"  >:( >:(

Swoją drogą... nie wiedziałem, że Świadkowie są tak "krystalicznie czyści" pod tym względem...  ;D ;D ;D

Ekskluzywna Inkluzywność:

--- Cytat: dawalkowiak w 01 Maj, 2021, 10:05 ---Swoją drogą... nie wiedziałem, że Świadkowie są tak "krystalicznie czyści" pod tym względem...  ;D ;D ;D

--- Koniec cytatu ---

To chyba słabo śledzisz publikacje, bo gdyby tak było już dawno wiedziałbyś, że są krystalicznie czyści pod każdym względem  ^-^

NieZnaPrawdy:
Przecież już nawet po otwarciu linku widać zdjęcie ręki z drogim zegarkiem i garniturem, która równie dobrze mogła by być ręką kogoś z CK.

Sebastian:
ten artykuł brzmi jak wotum nieufności wobec warwickiego ciała kierowniczego

janeczek:
No wyjątkowo bezczelny szczególnie do tych co im sale posprzedawali budowane żeby na starości były blisko, mam na myśli że były składki na działkę w drogiej lokalizacji osobiści znam 2 przypadki, nawet zoom nie przekonał wszystkich obrażonych nie mogłem uwierzyć że na pamiątce 2021 nie było paru nazwisk zadra z przed 4 lat, możliwe że osoby to piszące nie moją pełnej wiedzy czym obecnie jest org tak samo było z pedofilią na przełomie 1999 2000 były podobne agitki, po Lette drącym ryja kasy kasy to mocna przeginka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej