DYSKUSJE DOKTRYNALNE > LITERATURA... POKARM NA CZAS SŁUSZNY

Proroctwo o potęgach a rosnąca rola Chin

(1/4) > >>

Ekskluzywna Inkluzywność:
Z proroctwem o królach WTS zatrzymał się na rzekomej potędze anglo-amerykańskiej.

A gdzie miejsce na rosnącą rolę Chin? Coś już przebąkują w publikacjach, spróbują jakoś włączyć Chiny w globalną narrację czy też podarowali sobie sobie prorockie spekulacje na dobre?

Czasy są o tyle ciekawe, że do gry wraca Rosja, wracają Indie, Japonia, Unia Europejska no i oczywiście Chiny. Chiny o których cywilizacji ani słowa w Biblii nie uświadczysz, choć to jedna z najstarszych cywilizacji świata, datowana nawet dawniej niż żydzi.

Sebastian:
jak Antoni wypije odpowiednio dużo to będziemy mieli nowe światlo o dwuczłonowej potędze chińsko-amerykańskiej :)

a tak poważnie, to ja myślę że biznesmeni z Warwick zrozumieli, że nie ma się po co ośmieszać kolejnymi proroctwami i dali sobie siana

Ekskluzywna Inkluzywność:

--- Cytat: Sebastian w 02 Kwiecień, 2021, 10:36 ---jak Antoni wypije odpowiednio dużo to będziemy mieli nowe światlo o dwuczłonowej potędze chińsko-amerykańskiej :)

a tak poważnie, to ja myślę że biznesmeni z Warwick zrozumieli, że nie ma się po co ośmieszać kolejnymi proroctwami i dali sobie siana

--- Koniec cytatu ---

Indii w Biblii nie, Chin nie, dobrze że chociaż rozmaite proroctwa wiek temu w Ameryce się spełniły :P

Sebastian:
była (i jest) teoria o tym, że imię JHWH było w Nowym Testamencie ale zwolennicy Diabła pousuwali je;

możnaby stworzyć teorię o tym, że w Biblii były proroctwa o Chinach i o Indiach i o Aborygenach i o cywilizacji Inków i o ludach zamieszkujących starożytną Antarktydę i o starożytnej cywilizacji na zatopionej Atlantydzie itd. ale zwolennicy Diabła pousuwali je.



on-on:
Było o tym w jakieś publikacji, być może w "Finał Objawienia".
Tłumaczyli to tym, że kolejne mocarstwa muszą mieć powiązanie z Imperium Rzymskim. Anglo-Ameryka ma jakieś tam powiązania z byłym cesarstwem rzymskim, ale nie mniejsze niż III Rzesza czy Imperium Karola Wielkiego.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej