Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Oddam darmo  (Przeczytany 4227 razy)

DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Październik, 2020, 10:53 »
Nikt z na nikim nie będzie robił porządku... Organizacja Jehowy jest tak samo potrzebna odstępcom jak odstępcy potrzebni są organizacji Jehowy.


Offline Ruben

Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Grudzień, 2020, 06:48 »
Tak se myślę.... może warto byłoby poskanować takie pozycje, których to skanów NIE MA jeszcze na internecie? Czy jest gdzieś lista tego co już jest?

Ja mam dostęp do skanera przemysłowego, więc mógłbym coś dla wszystkich zeskanować w trymiga :-)

Sam, po przekonaniu się, że zostałem wydupcony przez „prawdę” wywaliłem prawie wszystko na śmietnik BEZ SENTYMENTÓW, poza paroma wyjątkami, dla przypomnienia własnej głupoty.....

(....a muszę dodać, że mam potężny zbiór wszelkiej maści innych książek- zostało mi to zboczenie po okresie czasowym, gdy za makulaturę otrzymywało się bony na książki- z którymi ciężko mi się rozstać mimo dziesięcioleci niezaglądania), więc musiałem być chyba nieźle wkurzony, coby dopuścić się takiego świętokradztwa......)
« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień, 2020, 07:29 wysłana przez Ruben »


Offline Ruben

Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Grudzień, 2020, 08:09 »
Jedną z tych, które zatrzymałem, to przedruk „Boskiego Planu Wieków”. Naprawdę, zrobił na mła wrażenie hehe. Taki zdolny pisarz był ten Wujek Russell.... ciekawie argumentował za „natchnieniem Biblii”. Podobał mi się ten wiersz na końcu o tym boskim Tkaczu, co tka dzieje Świata i Narodów.... aż do rzędu końcowego... czyli Złotego Wieku....

Ciekawy jestem, kto ten wiersz skomponował....zdolniachy byli ci Badacze w swoim czasie....mam do nich sentyment do dziś :-)

Za to „Nowego Stworzenia” nie byłem w stanie przebrnąć.... po jakim zielu, i kto to napisał....obwody mi się przepaliły hehe.
« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień, 2020, 08:11 wysłana przez Ruben »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Grudzień, 2020, 23:52 »
oddam darmo stare publikacje swiadkow  jehowy oraz 4 grup badackich.publikacje to wydania ksiazek i pisemek,broszur obejmujace w jez. polskim od samego poczatku do r2000 a wiec starej daty.badackie  publikacje sa niepelne  bo brakuje kilku wyjatkow, tez  do r2000.
chce sie ich pozbyc za darmo,ale tylko wybranej przez siebie osobie,bo nie chce  by trafily  w nieodpowiednie rece.oferte oddania skladam w kilku miejscach.w przypadku braku zgłoszenia na oferte, badz nie wybrania zadnej osoby, publikacje wyrzuce na smietnik.

Cześć, widzę, że dziś się pojawiłeś. Co z Twoim księgozbiorem?


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Grudzień, 2020, 09:25 »
Cześć, widzę, że dziś się pojawiłeś. Co z Twoim księgozbiorem?
[/b][/size]
Jak to co? Wyczuł wielkie zainteresowanie i teraz próbuje wycenić, aby jak najdrożej sprzedać. Choć nie wiem czy znajdzie się cena za ten skarb. Tyle świateł, obietnic, źródło wiedzy bezcennej prowadzącej do życia wiecznego. Może być problem z ustaleniem ceny >:D   
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Grudzień, 2020, 09:34 »

Jak to co? Wyczuł wielkie zainteresowanie i teraz próbuje wycenić, aby jak najdrożej sprzedać. Choć nie wiem czy znajdzie się cena za ten skarb. Tyle świateł, obietnic, źródło wiedzy bezcennej prowadzącej do życia wiecznego. Może być problem z ustaleniem ceny >:D

Ale kto komu będzie musiał tę trudną do ustalenia cenę zapłacić? Pokarm w większości przeterminowany i spleśniały i dlatego kinoteatrfilm chce się go pozbyć. Zazwyczaj utylizacja takich zasobów sporo kosztuje. Ale tak jak już pisałem jest w Gdańsku instytut, który może za darmo zająłby się naświetlaniem i unieszkodliwieniem tych księgozbiorów.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Grudzień, 2020, 09:40 »
Ale kto komu będzie musiał tę trudną do ustalenia cenę zapłacić? Pokarm w większości przeterminowany i spleśniały i dlatego kinoteatrfilm chce się go pozbyć. Zazwyczaj utylizacja takich zasobów sporo kosztuje. Ale tak jak już pisałem jest w Gdańsku instytut, który może za darmo zająłby się naświetlaniem i unieszkodliwieniem tych księgozbiorów.
[/b][/size]

Nawiązując do nauki wąskiej drogi, to ta literatura, fakt trochę spleśniała, jest początkiem tej drogi. My urodzeni trochę później niż Rutherford wskoczyliśmy na tę ścieżkę w środku jej trasy. A wiadomo jak to się może skończyć, nie znając całej trasy można zboczyć i się zagubić. Tak, że tego........ >:D

„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,