DYSKUSJE DOKTRYNALNE > KREW i kwestie medyczne

Czy przyjmowanie krwi jest bezpieczne?

<< < (6/7) > >>

Gamrott:
Dzięki za pomoc we wszystkim!  :)
Oczywiście żadne dyskusje nic nie dały, że nawet nie chce mi się rozpisywać...

DeepPinkTool:

--- Cytat: Gamrott w 15 Marzec, 2021, 21:40 ---Dzięki za pomoc we wszystkim!  :)
Oczywiście żadne dyskusje nic nie dały, że nawet nie chce mi się rozpisywać...

--- Koniec cytatu ---

Dokładnie, nawiązując do programu pewnego rozmodlonego pana: "Nie warto rozmawiać".  ;)

Lovely:

--- Cytat: Gamrott w 15 Marzec, 2021, 21:40 ---Dzięki za pomoc we wszystkim!  :)
Oczywiście żadne dyskusje nic nie dały, że nawet nie chce mi się rozpisywać...

--- Koniec cytatu ---
Jedną rozmową nic się nie zmieni, ale kropla drąży skalę

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ekskluzywna Inkluzywność:

--- Cytat: Gamrott w 15 Marzec, 2021, 21:40 ---Oczywiście żadne dyskusje nic nie dały

--- Koniec cytatu ---

Dyskusje gdzie 2 strony mają ugruntowane poglądy z reguły tak wyglądają, nawet w sprawach błahych, nie mówiąc już o kwestiach tak polaryzujących jak polityka czy religia. Ludzie rzadko zmieniają własne poglądy na skutek rozmowy, zwłaszcza polemicznej. Żeby człowiek zmienił pogląd musi dojść do wniosku, że sam to zrobił. I prędzej wpłyną na to doświadczenia życiowe niż argumenty. A jeśli argumenty, to raczej te które płyną z kilkudziesięciu rozmów niż z jednej.

Sebastian:

--- Cytat: Lovely w 15 Marzec, 2021, 22:11 ---Jedną rozmową nic się nie zmieni, ale kropla drąży skalę
--- Koniec cytatu ---
zgadza się, czego dowodem jest moja obecność tutaj.

Dzisiaj aż mi samemu nie chce się wierzyć, jak wielką drogę w życiu przeszedłem pod względem światopoglądowym, gdyż kiedyś (jako pionier pomocniczy a potem pionier stały) byłem wręcz książkowym przykładem fanatyka o zamkniętym umyśle.

Pamiętam do dzisiaj wiele rozmów na moim terenie.
Pamiętam wiele argumentów które wtedy słyszałem i odrzucałem, a z którymi dzisiaj zgadzam się.
Ten zbiorowy wysiłek kilkudziesięciu osób, które (zamiast po prostu trzasnąć drzwiami) rozmawiały ze mną, nie poszedł na marne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej