BIBLIOTEKA > LISTY I DOKUMENTY NADASZYNIAKA

Pamiątka sJ w dobie Covidu

<< < (6/7) > >>

Takajaja:

--- Cytat: Marzena w 28 Marzec, 2021, 11:21 ---Może jednak warto się do Ani odezwać... mimo wszystko skoro dostała tak bardzo po głowie od życia... coś w niej drgnęło skoro po tak długim czasie odezwała się do Ciebie... ludzie nie robią tego bez powodu..

--- Koniec cytatu ---

Ja myślę, że po tym co ta kobieta przeszła to raczej idzie to w strone fanatyzmu orgowskiego Marzenko.  Nie chce sie przyznsc w czym sama siedzi i brnie w to głebiej bo byc moze nie ma wyjscia. Tym bardziej jesli sie odezwala do naszrgo DPT w okresie pamiatki i jeszcze mu zarzuca że "aż tak się oddalił". Typowe hasła teokratyczne. Wyuczone i wysluchiwane na zebraniach...
No coż....szkoda baby, ale... 🤷‍♀️ nic nie poradziny.

Marzena:

--- Cytat: Takajaja w 28 Marzec, 2021, 12:45 ---Ja myślę, że po tym co ta kobieta przeszła to raczej idzie to w strone fanatyzmu orgowskiego Marzenko.  Nie chce sie przyznsc w czym sama siedzi i brnie w to głebiej bo byc moze nie ma wyjscia. Tym bardziej jesli sie odezwala do naszrgo DPT w okresie pamiatki i jeszcze mu zarzuca że "aż tak się oddalił". Typowe hasła teokratyczne. Wyuczone i wysluchiwane na zebraniach...
No coż....szkoda baby, ale... 🤷‍♀️ nic nie poradziny.

--- Koniec cytatu ---

Doskonale o tym wiem.. może zabrakło jej jednak odwagi nie wiemy jakie intencje miała ważne, że wykonała jakiś krok.

Takajaja:

--- Cytat: Marzena w 28 Marzec, 2021, 12:57 ---Doskonale o tym wiem.. może zabrakło jej jednak odwagi nie wiemy jakie intencje miała ważne, że wykonała jakiś krok.

--- Koniec cytatu ---

Ale jaki krok ona wykonała?
Poprostu jak posluszny SJ wysłała DPT mms-a (obrazek przypominajacy, zapraszajacy na pamiatke). Co robi wiekszosc SJ w tym okresie. Dla mnie to nic szczegolnego.. 😉
Chyba że coś mi umkło 🤔

Marzena:

--- Cytat: Takajaja w 28 Marzec, 2021, 13:32 ---Ale jaki krok ona wykonała?
Poprostu jak posluszny SJ wysłała DPT mms-a (obrazek przypominajacy, zapraszajacy na pamiatke). Co robi wiekszosc SJ w tym okresie. Dla mnie to nic szczegolnego.. 😉
Chyba że coś mi umkło 🤔

--- Koniec cytatu ---

Kiedyś też zachowywałam się podobnie, a teraz jestem tu. Nigdy nie wiadomo do czego może doprowadzić w zwykłej rozmowie odpowiednio zadane pytanie..

Wybudzanie to różne etapy.. każdemu należy się szansa..

Sebastian:
nie odkryję Ameryki, gdy powiem, że facet do seksu potrzebuje "odrobiny miejsca", a kobieta (zazwyczaj) potrzebuje dużo więcej, m.in. spokoju, stabilności, spokoju psychiki itd. itp.

I bardzo często stresy rujnują ochotę na seks u kobiety.

nie wiem jak jest w zborach ŚJ obecnie, ale za moich czasów (gdy wiara w "armagedon za momencik" była powszechna) wielu ŚJ miało problemy z seksualnością: fanatyzm potęgował problemy seksualne, a problemy seksualne potęgowały fanatyzm.

Jeśli kobieta fanatycznie wierzy, że "już za chwileczkę już za momencik" aniołowie Boży zamordują jej rodzeństwo albo rodziców, to ja nie dziwię się że może nie mieć ochoty na seks.

I często mąż takiej kobiety musi albo jechać na ręcznym albo znaleźć sobie kochankę.

Zanim potępimy starszyznę (która "powiedziała to co powiedziała" znajomej DPT), dopuśćmy bez emocji że to _może_ być prawda: fanatyczna żona mogła zaniedbywać łóżkowo swego męża, a więc może być współsprawcą problemów małżeńskich.

Oczywiście po cudzołóstwie mogło być już tylko gorzej: jeszcze większy fanatyzm.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej