Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Marihuana rekreacyjna  (Przeczytany 3259 razy)

Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Marihuana rekreacyjna
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Grudzień, 2020, 15:43 »
Ja to zażywam w postaci olejku RSO bez palenia a jak paliłem to w lufach (sekcja fifkowa) bez tytexu bo tytex to twardy narkotyk i za bardzo kręci się po nim w głowie.

Z tego co pamiętam co czytałem w ich propagandowych publikacjach, stanowisko jehowitów co do marihuany to dokładne odbicie oficjalnej polityki narkotykowej USA w wydaniu konserwatywnym z lat 70-tych czyli narkofobia na maxa, gateway theory ("miękkie" dragi to wstęp do "twardych"), każdy narkotyk ma to do siebie że uzależnia, marihuana prowadzi do heroiny i zażywanie narkotyków to śmierć a zatem nie wolno ich używać gdyż Biblia mówi "nie zabijaj" no i dochodzi aspekt zakazanego uprawiania "czarów" czyli "farmakia" z jakiegoś listu Apostoła Pawła więc paląc zioło wystawiamy się na łup Szatana Djabła i jego Demonów a przecież nasz umysł ma być sterowany i programowany tylko i wyłącznie przez publikacje Towarzystwa Strażnica.
« Ostatnia zmiana: 26 Grudzień, 2020, 15:48 wysłana przez Mahershalalhashbaz »
nihilista


Offline Sebastian

Odp: Marihuana rekreacyjna
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Grudzień, 2020, 15:45 »
Na dodatek jeszcze legalnie  ;D ;D ;D
ale to dopiero po epidemii bo na razie czeska granica zamknięta ;)

a propo zamknięcia granicy. Informuję "rekreacyjnych" turystów, że w czasie pobytu w Karpaczu trzeba zawsze wiedzieć czy jesteśmy jeszcze w Polsce czy już w Czechach, a telefon nie zawsze mówi prawdę (można złapać czeską sieć nawet kilometr przed granicą). A jest to ważne, dlatego że w Karpaczu trawa jest nielegalna a w Karachowie wprost przeciwnie. A ewentualna pomyłka może kosztować przykładowo trzy lata więzienia i to niekoniecznie w zawiasach.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline nazari

Odp: Marihuana rekreacyjna
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Grudzień, 2020, 15:49 »
ale to dopiero po epidemii bo na razie czeska granica zamknięta ;)
ale ja nie pisałem o maryśce tylko o alko.
Bezproblemowo legalnie się nałoić


Offline Sebastian

Odp: Marihuana rekreacyjna
« Odpowiedź #33 dnia: 26 Grudzień, 2020, 15:53 »
zażywanie narkotyków to śmierć a zatem nie wolno ich używać gdyż Biblia mówi "nie zabijaj" no i dochodzi aspekt zakazanego uprawiania "czarów" czyli "farmakia" z jakiegoś listu Apostoła Pawła więc paląc zioło wystawiamy się na łup Szatana Djabła i jego Demonów
sorry za mały oftop, ale jeśli "farmakia" jest w Biblii zabroniona, to czy świadek Jehowy może być właścicielem apteki?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Marihuana rekreacyjna
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Grudzień, 2020, 16:06 »
sorry za mały oftop, ale jeśli "farmakia" jest w Biblii zabroniona, to czy świadek Jehowy może być właścicielem apteki?!
Pewnie może tylko nie może zażywać środków psychoaktywnych jeśli ich mu lekarz nie zapisał, bo wtedy mogą przyjść Diabeły. Zawsze w ich publikacjach widziałem słowo "nielecznicze" w odniesieniu do zakazanego używania narkotyków. Nielecznicze czyli bez recepty lekarskiej.

Ciekawi mnie co Strażnica miała do powiedzenia o OxyContin. Pewnie nic bo lekarze legalnie i leczniczo to zapisywali ludziom, środek był produkowany legalnie przez amerykańską firmę Purdue Pharma więc pewnie Strażnica nie miała z tym problemu chociaż setki tysięcy ludzi zmarły z przedawkowania a kolejne setki tysięcy miały zniszczone życie.
nihilista


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Marihuana rekreacyjna
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Grudzień, 2020, 16:26 »
(mtg): OxyContin - Nadużywanie opioidów zależność psychiczna i fizyczna Przy kontrolowanym, prawidłowym stosowaniu niebezpieczeństwo wywołania zależności jest niewielkie. Właściwy problem przy stosowaniu opioidów to nie powstawanie zależności w przypadku leczenia bólu, ale przy ich nadużywaniu jako środków odurzających.
« Ostatnia zmiana: 26 Grudzień, 2020, 16:34 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Sebastian

Odp: Marihuana rekreacyjna
« Odpowiedź #36 dnia: 26 Grudzień, 2020, 16:44 »
Nielecznicze czyli bez recepty lekarskiej.
czy dobrze zrozumiałem że lekarz pełni w tym wypadku funkcję egzorcysty?! :)

wytłumaczenie jest w mojej ocenie tak odjechane, że nie wymyśliłbym tego ani na trzeźwo ani "po spożyciu", ale (uwzględniając całokształt twórczości niewolnika w ośmiu osobach jedynego) "logiczny wydaje się wniosek" że w swojej omylnej nieomylności CK mogło coś takiego napisać.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Marihuana rekreacyjna
« Odpowiedź #37 dnia: 26 Grudzień, 2020, 19:31 »
(mtg): OxyContin - Nadużywanie opioidów zależność psychiczna i fizyczna Przy kontrolowanym, prawidłowym stosowaniu niebezpieczeństwo wywołania zależności jest niewielkie.

Tak miało być w teorii, praktyka pokazała że te środki były bardzo bardzo niebezpieczne i miały większy potencjał uzależniający niż heroina. Burroughs pisał o tym lata wcześniej w Nagim Lunchu...
nihilista


Offline cara

Odp: Marihuana rekreacyjna
« Odpowiedź #38 dnia: 26 Grudzień, 2020, 19:45 »
Sebastian, posiadanie marihuany w Czechach nie jest legalne. O legalizację walczy partia Piratów, póki co bez efektów.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Marihuana rekreacyjna
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Grudzień, 2020, 21:22 »
Tak miało być w teorii, praktyka pokazała że te środki były bardzo bardzo niebezpieczne i miały większy potencjał uzależniający niż heroina. Burroughs pisał o tym lata wcześniej w Nagim Lunchu...

Witaj Mahershalalhashbaz ((nie tylko można szczenę połamać a  nawet  ... wymawiając ten Twój TYTUŁ Forumowy- dajesz po ''pisankach'' powracając do tematu krótkie sterzczenie
http://booklips.pl/artykuly/belkot-zboczonego-narkomana-albo-podroz-w-glab-zdewastowanego-umyslu-o-nagim-lunchu-williama-s-burroughsa/



Offline Nabab

Odp: Marihuana rekreacyjna
« Odpowiedź #40 dnia: 27 Grudzień, 2020, 00:34 »
Cara ostatnio pewnien starszy też coś miauczał o tym że teraz "trawka" będzie legalna. Aż mnie zemdliło jak to usłyszałem i przypomniała mi się wypowiedź " a czy marihuana jest z konopi? chyba nie... Ja na ten temat nic nie wiem"


Offline Sebastian

Odp: Marihuana rekreacyjna
« Odpowiedź #41 dnia: 27 Grudzień, 2020, 01:50 »
Sebastian, posiadanie marihuany w Czechach nie jest legalne. O legalizację walczy partia Piratów, póki co bez efektów.
dziękuję za sprostowanie.

nie znam języka czeskiego, a tym bardziej prawa czeskiego, ale kiedyś czytałem o legalizacji marihuany w Czechach. Być może padłem ofiarą nierzetelności dziennikarskiej.

tak czy siak, dobrze że napisałaś to co napisałaś, gdyż zamiast opierać się na moich słowach (i narażać się na postepowanie karne) najbardziej zainteresowani czytelnicy być może sprawdzą przed podróżą do Karpacza jaki jest stan prawny w sąsiednich Czechach.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)