Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: zebrania w wiedeokonfernecji  (Przeczytany 1972 razy)

Offline czarnyt85

zebrania w wiedeokonfernecji
« dnia: 26 Luty, 2021, 21:49 »
Mam pytanie do zorientowanych w temacie , czy starsi mogą wymuszać -wywierać presje żeby obecni na zebraniach  włączali  kamerki ? jak to wygląda ? ?


Offline Siedemtwarzy

Odp: zebrania w wiedeokonfernecji
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Luty, 2021, 22:17 »
Mają instrukcje że nie mogą, ale mają zachęcać do włączenia kamer. Czytając więc po swiadkowskiemu, miara ducha Świętego jest ilość włączonych kamer na zoombraniu. Pomiędzy starszymi z różnych zborów są małe przechwałki u kogo więcej jest tych widocznych....a skoro są przechwałki to przechodzimy to meritum, że pewnie w nie jednym zborze będą wywierać presję...


Offline Estera

Odp: zebrania w wiedeokonfernecji
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Luty, 2021, 22:31 »
(...) a skoro są przechwałki to przechodzimy to meritum, że pewnie w nie jednym zborze będą wywierać presję...
   Typowy zoomowo - korporacyjny wyścig szczurów  :-X
   Jak szpiedzy Nadarzyna poczytają tu sobie, że wielu nawet w piżamach słucha tych "świętych" zebrań.
   To zaraz wypuszczą jakieś ... "poufne" ... wytyczne, żeby kamerki włączać. 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Do

Odp: zebrania w wiedeokonfernecji
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Luty, 2021, 23:08 »
 w niedzielę słucham zebranka siedząc w gaciach na kanapie i drapie się po jajkach popijając zimne piwerko.
Nareszcie mogę być sobą na zebraniu 8-)


Offline Sebastian

Odp: zebrania w wiedeokonfernecji
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Luty, 2021, 23:16 »
w niedzielę słucham zebranka siedząc w gaciach na kanapie i drapie się po jajkach popijając zimne piwerko
bez procentów ciężko znieść te wszystkie głupoty :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: zebrania w wiedeokonfernecji
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Luty, 2021, 23:21 »
bez procentów ciężko znieść te wszystkie głupoty :)

... a ja się zastanawiam jak może smakować piwo przy dźwiękach zebrania a nie jakiejś dobrej muzy.  8-)


Offline Do

Odp: zebrania w wiedeokonfernecji
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Luty, 2021, 23:41 »
... a ja się zastanawiam jak może smakować piwo przy dźwiękach zebrania a nie jakiejś dobrej muzy.  8-)

Właściwie to znajduje się w domu w którym jeszcze są osoby którym zależy na tych głupotach a przy piwku  słucha się tego jak jakiegoś kabaretu ...


Offline dawalkowiak

Odp: zebrania w wiedeokonfernecji
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Luty, 2021, 00:02 »
Właściwie to znajduje się w domu w którym jeszcze są osoby którym zależy na tych głupotach a przy piwku  słucha się tego jak jakiegoś kabaretu ...

To trochę niebezpieczne... Ja goszcząc u rodziców którzy łączą się z zebrankami, nie raz przysłuchuje się popijając browariusza lub rudą. Dlaczego niebezpieczne? Otóż, z każdym kolejnym łykiem mam ochotę dołączyć do zebrania i włączyć się do dyskusji. A to nie jest najlepszy pomysł... mógłbym wywalić wtedy wszystkim co myślę, a to mogłoby sporo zaszkodzić moim dawcom życia.
Bo dobrze jest wiedzieć, ale nie dobrze jest wiedzieć, że się wie...


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: zebrania w wiedeokonfernecji
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Luty, 2021, 10:47 »
To trochę niebezpieczne... Ja goszcząc u rodziców którzy łączą się z zebrankami, nie raz przysłuchuje się popijając browariusza lub rudą. Dlaczego niebezpieczne? Otóż, z każdym kolejnym łykiem mam ochotę dołączyć do zebrania i włączyć się do dyskusji. A to nie jest najlepszy pomysł... mógłbym wywalić wtedy wszystkim co myślę, a to mogłoby sporo zaszkodzić moim dawcom życia.

Ja tu widzę jeszcze inne zagrożenia....

"Uff znowu zebranie", powiedziała wątroba :(

Strach pomyśleć  trzydniowym kongresie.

PS.
Tu widać ducha Jehowy.
Niewolnik wiele lat temu, dalekowzrocznie zmniejszył liczbę cotygodniowych zebrań


Offline dziewiatka

Odp: zebrania w wiedeokonfernecji
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Luty, 2021, 20:40 »
Ostatnio mimo woli słuchałem tego czegoś co nazywają dziś zebraniem. Kilkanaściw minut po zastanawiałem się o czym było to zebranie,nie mogłem sobie przypomnieć. Stwierdziłem że to właściwy objaw ilustrujący moje zainteresowanie tymi pierdołami.


Offline janeczek

Odp: zebrania w wiedeokonfernecji
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Luty, 2021, 02:32 »
Ja starego peceta podłączam żeby kamery nie mieć mikrofonu sam nie wiem co zoom może, u nas była draka bo podłączali się nieznani po imionach i nie mogli im kamery mikrofonu włączyć tak słyszałem, hasła pozmieniali teraz trzeba czekać parę minut aż wpuszczą no ja mam w niedziele trochę zajęć to o 10,30 nic nie idzie chlapnąć a szkoda, zasadniczo to przed zebrankiem najciekawsze to zborowa miłość docinki żarciki że to moje bagno to wszystko rozumiem, porąbało się nowi to raczej wszyscy mają problemy i to spore psychologiczne a może więcej, w prawdzie od zawsze beton ma żale że za komuny głowy nadstawiali i co nie mogą pogłości bo zakaz narasta frustracja umrzeć dla jehowy to byłby zaszczyt a tu zabraniają, kul się nie bali a tu tylko wirus no może nie kul krat zaszkodzi im to pandemia za długo trwa zawsze się tylko jehowy słuchali znaczy CK a teraz wszystko się buntuje że niby covid może armagedon odwołać, presyjka na włącznie kamerek jest taka co zauważyłem jak się widzimy na zebranku to i w raju, może siostro byś się ładnie ubrała żebyśmy cię zobaczyli [nie bądzi fleją], a do braci może ładnego krawata nie ma mocno naciskają na przełomie roku jak NO był to kazali włączać tym co mają wpływ praca powiązania rodzinne, norma to 40% tydzień i 60 niedziela ma kamery włączone jak na moje bagienko
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Trinity

Odp: zebrania w wiedeokonfernecji
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Luty, 2021, 06:16 »
temat już wałkowany.
ja nie mam kamery ani mikrofonu w komputerze. raz zalogowałam
się z laptopa i zasłoniłam kamerkę taką karteczką kolorową
jakby przezroczystą to mi wódz powiedział, (bardzo miło) że jak nie chce
pokazywać buzi to mogę wyłączyć kamerę. 😂 serio? nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć! ,🤗

wreszcie lubię zebrania, jak w barłogu mogę poleżeć z kotem i mężem .
oczywiście jak wstanę.


Offline Gostek

Odp: zebrania w wiedeokonfernecji
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Luty, 2021, 10:20 »
Ja również zauważyłem, jak bracia sprytnie wykorzystują zebrania w formie videokonferencji.
Dosłownie robią łapankę na wszystkich tam zgromadzonych, bo dosłownie parę minut po zakończeniu zebrania ni stąd ni zowąd wyskakuje jakiś brat i ogłasza wszem i wobec, że akurat poprowadzi zbiórkę do służby....

Zdarzyło się to już parę razy może 2-3 minuty zaraz po zakończonym zebraniu.

Przebiegłość pasterzy zborowych jest coraz bardziej kreatywna w ich działaniu.!


Offline Trinity

Odp: zebrania w wiedeokonfernecji
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Luty, 2021, 11:28 »
ha
a u mnie lecą dwa zebrania! *
mieliście tak?

właśnie było w akapicie że bracia będą nas kochać jak będziemy pokorni i skromni 🤔
a miłość agape? przecież to miłość na zasadacb, bez wyraźnego powodu!?
zresztą miłość to miłość nie wiadomo za co kochamy i jak bardzo!



Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: zebrania w wiedeokonfernecji
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Luty, 2021, 12:04 »
Ja również zauważyłem, jak bracia sprytnie wykorzystują zebrania w formie videokonferencji.
Dosłownie robią łapankę na wszystkich tam zgromadzonych, bo dosłownie parę minut po zakończeniu zebrania ni stąd ni zowąd wyskakuje jakiś brat i ogłasza wszem i wobec, że akurat poprowadzi zbiórkę do służby....

Zdarzyło się to już parę razy może 2-3 minuty zaraz po zakończonym zebraniu.

Przebiegłość pasterzy zborowych jest coraz bardziej kreatywna w ich działaniu.!

Zbiórki do służby "na sucho"