Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Mentally Diseased - ExJW You Tuber  (Przeczytany 1194 razy)

Offline Mahershalalhashbaz

Mentally Diseased - ExJW You Tuber
« dnia: 18 Luty, 2021, 22:37 »
Natrafiłem na tego gościa przypadkiem i oglądam jego filmy jeden po drugim. Amerykanin. Bardziej mi podchodzi niż Lloyd Evans który też jest dobry tylko że strasznie długo i szczegółowo się wypowiada. Mentally Diseased mówi krótko zwięźle i na temat. Facet poraża wiedzą i erudycją, tym bardziej jeśli wziąć pod uwagę że chodził do szkoły tylko od 2 do 5 klasy podstawówki.
Jest bardzo dobitny i podsumowywuje triki Orga w prostych zdaniach. Rozbiera ich na czynniki pierwsze, obnaża jacy są pełni obłudy. Dużo wyjaśnia na temat psychomanipulacyjnych technik stosowanych przez Świadków Jehowy. Po obejrzeniu kilku jego filmów zacząłem dostrzegać kilka bardzo mrocznych aspektów Organizacji na które wcześniej nie zwróciłbym uwagi. Jest gejem, został wykluczony i otoczony ostracyzmem pomimo że nie przyjął chrztu.

Opowiada swoją historię


O tym jak Org posługuje się muzyką, filmikami i wdrukowanym przekazem podprogowym do tresury czcicieli od dziecka:


O tym jak Świadkowie pomagają (tylko i wyłącznie swoim) potrzebującym:


jest tego dużo dużo więcej. Polecam.





nihilista


Offline Sebastian

Odp: Mentally Diseased - ExJW You Tuber
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Luty, 2021, 22:53 »
jak można wykluczyć osobę nieochrzczoną?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Blue

Odp: Mentally Diseased - ExJW You Tuber
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Luty, 2021, 22:54 »
Najlepsze jest to, że został wyrzucony z domu i poddany ostracyzmowi BEZ WYKLUCZENIA. On nigdy nie został ochrzczony, po prostu starsi kazali rodzicom traktować syna jak martwego. Na jego kanale jest wywiad z jego matką, która wyparła się własnego syna ale po jakimś czasie wróciły jej zmysłu i zaczęła kontaktować się z synem, aż w końcu sama odeszła z Orga.

Również polecam tego autora, chociaż ja wolę akurat Loyda.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Mentally Diseased - ExJW You Tuber
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Luty, 2021, 00:03 »
Chłop ma dar opowiadania, spodobał mi się. Zwłaszcza ten niepozorny materiał o tym ile są warte publikacje i jaki jest ich los po pozbyciu się przez pierwotnych właścicieli, zrobił z tego alegorię świadkowskiego losu, bardzo poruszającą moim zdaniem