BYLI... OBECNI... > NASZE HISTORIE

Portal randkowy dla świadków

<< < (6/7) > >>

Nadaszyniak:

--- Cytat: Gandalf Szary w 22 Październik, 2022, 21:51 ---
 Gdybym ja miałbym się ożenić, to preferowałbym cichy i spokojny ślub, bez żadnej pompy  ???
--- Koniec cytatu ---
pogrubienie osobiście dodałem
(mtg): w Grodzie Kraka jeden artysta (po kąpieli) brał ślub, ojczulek był podekscytowany więc z pompą przyczynił się dla synalka z Pałacu Ślubów pod eskortą na sygnale z niebieskim odblaskiem eskortowali młodą parę na Salę Królestwa - to były ''PISANKI"  >:D

DreamM@ster:

--- Cytat: Gandalf Szary w 22 Październik, 2022, 21:51 ---
Nie przejmuj się tym. Potrzebne to jak umarłemu kadzidło. Gdybym ja miałbym się ożenić, to preferowałbym cichy i spokojny ślub, bez żadnej pompy  ???

--- Koniec cytatu ---

Ja sobie żartowałem z tym żalem odnośnie braku wykładu... ale i tak miło z twojej strony i dziękuję za pocieszenie :). Też jakbym się żenił to nie potrzebuje wielkiego wesela. Szkoda mi tylko że byłby problem żeby zaprosić mojego kuzyna na wesele ponieważ  odłączył się kilka miesięcy temu a mam z nim bardzo dobre relacje. Ale jak on by przyszedł to np. moja babcia którą kocham  by nie przyszła.....ehhhh dramat :(

Trinity:

--- Cytat: Nadaszyniak w 22 Październik, 2022, 22:26 ---pogrubienie osobiście dodałem
(mtg): w Grodzie Kraka jeden artysta (po kąpieli) brał ślub, ojczulek był podekscytowany więc z pompą przyczynił się dla synalka z Pałacu Ślubów pod eskortą na sygnale z niebieskim odblaskiem eskortowali młodą parę na Salę Królestwa - to były ''PISANKI"  >:D

--- Koniec cytatu ---

byłeś na tym ślubie? tzn na wykładzie?
bo ja byłam 🤣
a ojczulka znasz?

Nadaszyniak:
Witaj Trinity:
Byłem, taksówkarza starego znam K.K, od 1973 czy 74 roku jak powrócił z hameryki - pozdrawiam

Gremczak:
Ja pierdziele.
Jaki to świat mały.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej