Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Stephen Lett jest moim wujkiem! Odstepca w rodzinie czlonka CK.  (Przeczytany 2265 razy)

Offline Safari


Siostrzenica Letta w wywiadzie z Lloydem! Jeszcze nieprzetlumaczone Bo bardzo swiezutkie.

Streszczenie: ona postanowila upublicznic swoja historie by dotrzec do osob, ktore sa homoseksualne i cierpia z powodu ostracyzmu. Jej brat, siostrzeniec Letta popelnil samobojstwo ROK temu z powodu odrzucenia przez rodzine. Mial 33lata.

« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń, 2021, 23:22 wysłana przez Safari »
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Stephen Lett jest moim wujkiem! Odstepca w rodzinie czlonka CK.
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Styczeń, 2021, 02:47 »
Czy w materiale pojawia się wyjaśnienie dlaczego brat Lett ma tak osobliwą...mimikę?


Offline Ruben

Odp: Stephen Lett jest moim wujkiem! Odstepca w rodzinie czlonka CK.
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Styczeń, 2021, 10:39 »
(...)
Jej brat, siostrzeniec Letta popelnil samobojstwo ROK temu z powodu odrzucenia przez rodzine. Mial 33lata.

Wywiad po prostu wstrząsający :-( I co ciekawe, siostrzenica Letta obudziła się właśnie podczas przemówienia kongresowego Letta, gdy pociskał tyradę o tym jak homo się zmienią, lub (w mniejszości) zostaną zgładzeni podczas Tysiąclecia... a Jej brat popełnił samobójstwo w styczniu 2020- to chyba juz po tym słynnym, głupim przemówieniu?- czy się mylę?

Współczuję Jej z serca  :'(
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń, 2021, 10:57 wysłana przez Ruben »


Offline uncja

Odp: Stephen Lett jest moim wujkiem! Odstepca w rodzinie czlonka CK.
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Styczeń, 2021, 18:25 »
Czy w materiale pojawia się wyjaśnienie dlaczego brat Lett ma tak osobliwą...mimikę?
Nie. Pada jedynie stwierdzenie , że w życiu codziennym plastyczność twarzy wzmiankowanego ma poziom znacznie bliższy normalnemu. I jeszcze pada wypowiedz o tym - w co mnie jest szalenie trudno uwierzyć - ze SL jest poważny...i very competitive, co ja tłumacze sobie ze lubi rywalizować ale chyba tez może znaczyć ze nie umie przegrywać, zawsze musi być najlepszy

Wychodzi na to, że narcyz


Offline Fantom

Odp: Stephen Lett jest moim wujkiem! Odstepca w rodzinie czlonka CK.
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Styczeń, 2021, 19:31 »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Safari

Odp: Stephen Lett jest moim wujkiem! Odstepca w rodzinie czlonka CK.
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Styczeń, 2021, 21:52 »
Wywiad po prostu wstrząsający :-( I co ciekawe, siostrzenica Letta obudziła się właśnie podczas przemówienia kongresowego Letta, gdy pociskał tyradę o tym jak homo się zmienią, lub (w mniejszości) zostaną zgładzeni podczas Tysiąclecia... a Jej brat popełnił samobójstwo w styczniu 2020- to chyba juz po tym słynnym, głupim przemówieniu?- czy się mylę?

Współczuję Jej z serca  :'(

Z tego co ja zrozumialam, jego siostrzenica uwaza, ze smierc jej Brata zainsporowala ta wypowiedz Letta o homoseksualistach.

Bardzo mi szkoda tego czlowieka. Nie dosc ze trudno byc homoseksualista (Bo dyskryminacja, jest sie injym) to on byl w bardzo swiadkowskiej rodzinie :( to jest pp prostu straszne. W liscie samobojczym wskazal ze jednym z powodow (chyba glownym ale nie pamietam teraz dokladnie czy sisotrzenica Letta uzywa tego sformulowania, dlatego napisalam jednym z powodow) byl ostracyzm.

"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Sebastian

Odp: Stephen Lett jest moim wujkiem! Odstepca w rodzinie czlonka CK.
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Styczeń, 2021, 22:30 »
ponieważ targają mną tak wielkie emocje, że zacytowanie całego słownika wulgaryzmów nie oddałoby ich w pełni, więc napiszę spokojnie i bez ani jednego brzydkiego słowa:

chciałbym mieć możliwość zadać Lettowi pytanie, jak się czuje wiedząc o śmierci członka rodziny, wywołanej ostracyzmem. Jakie to uczucie, wiedzieć że to "JA, PEŁNIĄCY FUNKCJĘ CZŁONKA CK", jestem co najmniej WSPÓŁODPOWIEDZIALNY za śmierć i to NIE "kogoś tam", anonimowego, ale CZŁONKA WŁASNEJ RODZINY.

Szczególnie interesuje mnie, czy Lett dobrze śpi i budzi sie wyspany.

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Ruben

Odp: Stephen Lett jest moim wujkiem! Odstepca w rodzinie czlonka CK.
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Styczeń, 2021, 23:09 »
(...)
chciałbym mieć możliwość zadać Lettowi pytanie, jak się czuje wiedząc o śmierci członka rodziny, wywołanej ostracyzmem. Jakie to uczucie, wiedzieć że to "JA, PEŁNIĄCY FUNKCJĘ CZŁONKA CK", jestem co najmniej WSPÓŁODPOWIEDZIALNY za śmierć i to NIE "kogoś tam", anonimowego, ale CZŁONKA WŁASNEJ RODZINY.

Szczególnie interesuje mnie, czy Lett dobrze śpi i budzi sie wyspany.

 Niestety .... to będzie ZAWSZE ZA PÓŹNO ....NIC już nie przywróci życia ofiarom nie tylko homofobicznego ostracyzmu. Możemy tylko zadbać, żeby się to nie powtórzyło. Co do Letta, nie życzę mu wyrzutów sumienia, powinien trafić do wariatkowa na długo wcześniej....


Zanim stanie się za późno... weź ten pieprzony telefon do ręki i zadzwoń.....


Zadzwonię do mojego kuzyna Tobiasza, którego nosiłem na rękach, kiedy szczał mi na plecy.......
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń, 2021, 23:43 wysłana przez Ruben »