Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Oddam darmo  (Przeczytany 4225 razy)

Offline kinoteatrfilm

Oddam darmo
« dnia: 20 Październik, 2020, 12:32 »
oddam darmo stare publikacje swiadkow  jehowy oraz 4 grup badackich.publikacje to wydania ksiazek i pisemek,broszur obejmujace w jez. polskim od samego poczatku do r2000 a wiec starej daty.badackie  publikacje sa niepelne  bo brakuje kilku wyjatkow, tez  do r2000.
chce sie ich pozbyc za darmo,ale tylko wybranej przez siebie osobie,bo nie chce  by trafily  w nieodpowiednie rece.oferte oddania skladam w kilku miejscach.w przypadku braku zgłoszenia na oferte, badz nie wybrania zadnej osoby, publikacje wyrzuce na smietnik.


Online Gostek

Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Październik, 2020, 12:40 »
No, ale żeś zastosował szantaż z tym wywaleniem na śmietnik..   :o Teraz to będziesz musiał harmonogram spotkań z zainteresowanimi ułożyć..  ;)  A jest naprawdę o co walczyć ;D Bo to cenny pokarm jest.  8-)
« Ostatnia zmiana: 20 Październik, 2020, 12:42 wysłana przez Gostek »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Październik, 2020, 14:31 »
Największy użytek z takich zbiorów może mieć Roszada .

Choć swoją drogą skąd autor wątku ma pewność, że wyrzucone na śmietnik publikacje trafią w odpowiednie ręce?  >:D
« Ostatnia zmiana: 20 Październik, 2020, 14:36 wysłana przez DeepPinkTool »


Online Gostek

Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Październik, 2020, 14:37 »
Amen.  :)


Offline 30LatPrzyPrawdzie

Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Październik, 2020, 14:39 »
Ile kg waży całość? ;)


Online Gostek

Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Październik, 2020, 14:40 »
My tu na poważnie. A Troll robi sobie jaja.

Nawet nie wiadomo kim jest? Bo się nawet nie przywitał..!


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Październik, 2020, 14:40 »
Ile kg waży całość? ;)

Paręset teogramów.


Offline Światus

Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Październik, 2020, 14:50 »
Badackie czasopisma śmiało wywal na śmietnik, w necie są PDFy.
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Sebastian

Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Październik, 2020, 16:16 »
taki sposób sformułowania oferty zapewne sprawi że wszyscy cię oleją, nikt nie napisze ani nie zadzwoni
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Październik, 2020, 16:49 »
Ja jestem zainteresowany i chętnie zadzwonię  :)


Offline Sebastian

Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Październik, 2020, 17:47 »
Ja jestem zainteresowany i chętnie zadzwonię  :)
w piśmie świntym napisano że wielu będzie wezwanych ale niewielu wybranych :)

zostałeś jak inni wezwany, ale tylko po to aby dowiedzieć się że jesteś "nieodpowiedni" a (realnie istniejąca lub wymyślona na potrzeby robienia bigosu a forum) makulatura teokratyczna i tak trafi na śmietnik i tak
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Październik, 2020, 19:41 »
w piśmie świntym napisano że wielu będzie wezwanych ale niewielu wybranych :)

zostałeś jak inni wezwany, ale tylko po to aby dowiedzieć się że jesteś "nieodpowiedni" a (realnie istniejąca lub wymyślona na potrzeby robienia bigosu a forum) makulatura teokratyczna i tak trafi na śmietnik i tak

Przypuszczam Sebastianie, że jeszcze nie wybudowano, ba nawet nie zaprojektowano śmietnika, który pomieściłby tak obszerne zbiory  ;)
... a o tym, że jestem nieodpowiedni to akurat nie muszę się dowiadywać  >:D


Online Stanisław Klocek

Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Październik, 2020, 21:18 »
W tej chwili ta literatura ma niewielką wartość, ale za około 500 lat może być już cenna. Książki papierowe mają wady m. in.; objętość, cena, jak i zalety np.; mniejsza szkodliwość dla oczu niż czytanie z ekranu oraz kserowanie wybranego fragmentu jako istoty rzeczy, pomijając sprawy zewnętrzne na potrzeby dyskusji itp. Książki w Internecie mogą zniknąć jednym kliknięciem właściciela domeny, a w przypadku domeny globalnej wraz z serwerem/hostingiem decyzją władcy państwa np. podczas wojny. Oczywiście książka papierowa może spłonąć w pożarze. Tak czy inaczej, jedni są pasjonatami i mogą przechowywać dla potomnych historyków, dla innych to strata czasu. Przykładowo dla jednych archeologiczne znaleziska stanowią wartość naukową, a dla innych bałwochwalcze artefakty, które należy niszczyć, aby innym nie zawracać głowy. Ja też mam zbiór od 1985-2006 r, i nosiłem się z podobnym zamiarem jak 'kinoteatrfilm' z powodu mego wieku, jak i brakiem zainteresowania bliskich znajomych.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Październik, 2020, 21:34 »
(mtg): Kiedy robiłem remanent w pieleszach domowych, makulaturę (Ww) wyrzuciłem na śmieci, tomy były oprawione w zieloną grubą okładkę oraz ''pozłacane''. Jednak zanim dałem na przemiał zrobiłem duplikat tych zbiorów papierowych , zajęło to trochę czasu i pracy ale lata 50, 60 posiadam na CD- nieliczni ów roczniki posiadają.


enterol

  • Gość
Odp: Oddam darmo
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Październik, 2020, 10:41 »
Nie szemrać krnąbrne odstępcze nasienie, tylko grzecznie podawać tu namiary.
Organizacja Jehowy musi zrobić porządek z pomiotem żmijowym  Koracha, Abirama i Datana