OGŁOSZENIA oddam, przyjmę, wymienię literaturę > SZUKAM, ODDAM, ZAMIENIĘ

Oddam darmo

<< < (5/5)

DeepPinkTool:

--- Cytat: Gandalf Szary w 17 Grudzień, 2020, 09:25 ---
Jak to co? Wyczuł wielkie zainteresowanie i teraz próbuje wycenić, aby jak najdrożej sprzedać. Choć nie wiem czy znajdzie się cena za ten skarb. Tyle świateł, obietnic, źródło wiedzy bezcennej prowadzącej do życia wiecznego. Może być problem z ustaleniem ceny >:D

--- Koniec cytatu ---

Ale kto komu będzie musiał tę trudną do ustalenia cenę zapłacić? Pokarm w większości przeterminowany i spleśniały i dlatego kinoteatrfilm chce się go pozbyć. Zazwyczaj utylizacja takich zasobów sporo kosztuje. Ale tak jak już pisałem jest w Gdańsku instytut, który może za darmo zająłby się naświetlaniem i unieszkodliwieniem tych księgozbiorów.

Gandalf Szary:

--- Cytat: DeepPinkTool w 17 Grudzień, 2020, 09:34 ---Ale kto komu będzie musiał tę trudną do ustalenia cenę zapłacić? Pokarm w większości przeterminowany i spleśniały i dlatego kinoteatrfilm chce się go pozbyć. Zazwyczaj utylizacja takich zasobów sporo kosztuje. Ale tak jak już pisałem jest w Gdańsku instytut, który może za darmo zająłby się naświetlaniem i unieszkodliwieniem tych księgozbiorów.

--- Koniec cytatu ---
[/b][/size]

Nawiązując do nauki wąskiej drogi, to ta literatura, fakt trochę spleśniała, jest początkiem tej drogi. My urodzeni trochę później niż Rutherford wskoczyliśmy na tę ścieżkę w środku jej trasy. A wiadomo jak to się może skończyć, nie znając całej trasy można zboczyć i się zagubić. Tak, że tego........ >:D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej