Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020  (Przeczytany 2161 razy)

Offline dziewiatka

Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Listopad, 2020, 20:05 »
Mam takie wrażenie,że ta pandemia dla orga jest jak znalazł.Pozwoli załatwić wiele niechcianych  problemów  a ponadto wyrwać trochę kasy  strasząc Armagedonem oraznęcąc przyjaciółmi zdobytymi nieprawym bogactwem.Przelewami ,przelewami drodzy bracia.


enterol

  • Gość
Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Listopad, 2020, 21:03 »
Tak całkiem nie odpusicili jeżeli warunki lokalne pozwolą to na salach zgromadzeni można puszczać lub salach,żyją w stanach a tam jest ostro z cowid mam tam rodzinę w usa nie umierają jednostki ale rodziny,opieka zdrowotna nawet ta nasza ułomna nie istnieje,Tramp rozmątował to co Obama zrobił w opiece zdrowotnej pytałem jak tam jest to dostałem odpowiedzi, jak nie masz kasy to masz prawo konstytucyjne zdechnąć bo państwo ci nie pomoże
Boże błogosław Amerykę!


Offline Trinity

Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Listopad, 2020, 06:14 »
o tym że kongresy w 2021 będą zdalne
pisałam jeszcze przed kongresami w 2020
taki info dostałam od kolegi który jest przy żłobie.

pandemia została skrupulatnie zaplanowana


Offline Sebastian

Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Listopad, 2020, 15:06 »
pandemia została skrupulatnie zaplanowana
przez kogo zaplanowana?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline WyzwolonyJa

Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Listopad, 2020, 20:10 »
U nas zbierali maile, zeby podeslac link do programu zgromadzenia.. troche dziwne, ze chcie chcieli maila zamiast jak zwykle na whatsappie podeslac info.. moze w ten sposob zbieraja dodatkowe statystyki?


Offline Sebastian

Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Listopad, 2020, 20:19 »
ciekaw jestem jaką zrobiliby minę, gdyby dostali emaile o treści, np.:

pisznaberdyczow@spoko.pl
itaknieczytamtejpoczty@spoko.pl
woreknawszelkiespamy@spoko.pl

itd.itp.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Online Technolog

Odp: Zgromadzenia 2021 tak samo jak w 2020
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Listopad, 2020, 20:44 »
U nas zbierali maile, zeby podeslac link do programu zgromadzenia.. troche dziwne, ze chcie chcieli maila zamiast jak zwykle na whatsappie podeslac info.. moze w ten sposob zbieraja dodatkowe statystyki?
To chyba ktoś chciał sobie bazę maili zdobyć, bo program regionalny nie jest ukryty tylko dostępny na jw.org.
Chyba, że mówisz o programie jednodniowego zgromadzenia na wiosnę lub teraz jesień. Na wiosnę u mnie starsi pobierali ze streama, wgrywali na google drive, żeby nie oglądać bezpośrednio ze streama, tylko oszczędzać transfer. Z kilkoma początkowymi zebraniami było tak samo.