PORTALE, BLOGI, FORA I INNE > Z KRAJU

Grupy Świadków Jehowy na facebook

<< < (11/11)

Roszada:
Owszem Dawid Dawid ma zmienne nastroje.
2 razy czy 3 rejestrował się i wyrejestrowywał na forum na face.
Ja nie wykluczam, że tam jeszcze wróci, bo ciągnie wilka do lasu.
Dlatego nie dziwią mnie u niego zmiany postów, informacji itp.
No taka jego rozchwiana natura. :-\
Broni niewolnika, ale zapewne jest wiele rzeczy, które u tego CK potępia, jak choćby 'nierozważne wypowiedzi CK o szczepieniach', o których Dawid pisał.

Sebastian:
wg mnie, Dawid Dawid zalicza się do tych dla których sekta Świadków Jehowy jest "za mało" apokaliptyczna...

te "nierozważne" wypowiedzi o szczepionkach, to zachęty do szczepień, które (wg przeróżnych spiskowych teorii) są znamieniem Bestii, itd. itp.

wymarzone "rozważne" ciało kierownicze potępiłoby szczepionki, a może nawet zabroniłoby swoim owieczkom szczepień, a wtedy byliby zbawieni.

Fantom:
 CK twierdzi, że pośrednio Jezus zadbał o nasze zdrowie przez szczepienia, a taki Dawid uważa, że to sprawka tych stojących za NWO. I jak taki Dawid może zostać ŚJ i podporządkować się ''Niewolnikowi"? Jak jest antyszczepionkowcem Covid-19, to tym samym odrzuca Jezusa, bo Jezus prowadzi swój zbór przez ''Niewolnika'', a ''Niewolnik'' popiera szczepienia, bo rzekomo tego od niego wymaga Jezus. Ciekawe ilu Świadków Jehowy w swojej grupie zwiedzie taki Dawid.
 Drodzy ŚJ, wiejcie stamtąd. To nie Wasz brat, ale osoba podważająca przewodnictwo Niewolnika. Nie można przyjąć chrztu u ŚJ odrzucając przewodnictwo i autorytet Niewolnika. Zatem taki Dawid świadkiem nie zostanie. On już jest odstępcą bez chrztu. Nie może Wam podać lepszego pokarmu od ''Niewolnika''. Jest tylko jeden stół duchowy. Ten nakryty białym obrusem i oświetlany ''Nowym Światłem'' znajdujący się w organizacji ŚJ. U Dawida ani obrusu, ani dobrego światła nie ma. Jakaś tylko znaleziona świeczka, która ledwo się tli. Ani nie ogrzeje, ani dobrze nie oświetli. Po co tracić czas na duchowego włóczęgę?

Roszada:
Zainteresowanym podam, że to jest grupa Dawida Dawida:

https://www.facebook.com/groups/185634590186410

Roszada:


Kolejna grupa ŚJ na face - duża 1800 osób

Forum Tower

Istnieje 10 lat.

https://www.facebook.com/groups/ForumTower/

Admini i moderatorzy:

Urszula Bodys
Jan Wołkanin
Jey Karson
Daniel Szelag
Bogumiła Woźniak

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej