BYLI... OBECNI... > KWESTIE PRAWNE

Prawnik potrzebny od zaraz

(1/2) > >>

Iza:
Cześć wszystkim

Proszę o kontakt na priv ,jeśli ktoś z Was zna prawnika znającego język niemiecki.
  Chcieliśmy odciąć się od sekty i żyć z rodzina spokojne , ale  JWORG niestety tak łatwo nie wypuszcza ze swych szpon.
Nie mogę udzielić na razie więcej informacji, ale sprawa jest poważna i dotyczy wszytskich exow ,którzy chcieli czy chcą obnażać demonicznego ducha WTSu i byli w związku z rym aktywni w sferze publicznej .

Salome:
No i tak, kolejny raz mamy dowód, że Świadkowie to nie tylko ładnie ubrani i grzeczni ludzie, którzy bardzo kochają Jehowę...Niestety-jest to jest zakamuflowana niebezpieczna sekta. Metody działania jak we wszystkich korporacjach-nie ma zmiłuj, buciorami miażdżą głowę! Iza-nie martwcie się, wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Jesteście naszym „dobrem odstępczym”....   

Nikt:

--- Cytat: Iza w 18 Sierpień, 2020, 15:20 ---Cześć wszystkim

Proszę o kontakt na priv ,jeśli ktoś z Was zna prawnika znającego język niemiecki.
  Chcieliśmy odciąć się od sekty i żyć z rodzina spokojne , ale  JWORG niestety tak łatwo nie wypuszcza ze swych szpon.
Nie mogę udzielić na razie więcej informacji, ale sprawa jest poważna i dotyczy wszytskich exow ,którzy chcieli czy chcą obnażać demonicznego ducha WTSu i byli w związku z rym aktywni w sferze publicznej .

--- Koniec cytatu ---
I co nie czekają na Jehowę niecierpliwcy

Iza:
Prawnik się znalazł.  :) Postaramy się powalczyć.

Diotrefes:
Czy wiadomo na jakim etapie jest sprawa?
Charytatywna zbiórka (https://zrzutka.pl/9htune), w której zebrano ponad 35 000 zł zakończyła się trzy miesiące temu. Czy mogę spodziewać się jakiegoś rozliczenia? Rozprawa jest odroczona? Mogę dowiedzieć się czegokolwiek odnośnie terminów? A może wyrok już zapadł?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej