BYLI... OBECNI... > CICHE OWCE

Zgłoszenie do Komisji ds. pedofilii.

(1/4) > >>

Dawid:
Witam wszystkich. W związku z tym, że kilka dni temu powstała Polska Komisja ds. pedofilii, postanowiłem trochę zadziałać w tym kierunku. Udało mi się zdobyć kontakt do 2 członków tej komisji w tym do jej przewodniczącego. Wysłałem krótką wiadomość, w której wystosowałem prośbę o zbadanie problemu pedofilii w środowisku Świadków Jehowy. Przytoczyłem też jak wielki jest to problem, posługując się przykładem z Australii. Jedna Pani już mi odpisała, że postarają się tym zająć. Mam nadzieję, że ochroni to wiele dzieci przed taką tragedią życiową.

josh82:
Będą mięli swój Wielki Ucisk, w trakcie którego CK się ulotni, a cały hejt wyleje się na niczego nieświadomych głosicieli, których przy drzwiach od pedofili będą wyzywać. Szkoda tych szaraczków...

Dobrze, że taka komisja powstała - ciekawe jaka jest skala pedofilii w Polsce.

Estera:

--- Cytat: Dawid w 26 Lipiec, 2020, 09:12 ---Witam wszystkich. W związku z tym, że kilka dni temu powstała Polska Komisja ds. pedofilii, postanowiłem trochę zadziałać w tym kierunku.
Udało mi się zdobyć kontakt do 2 członków tej komisji w tym do jej przewodniczącego.
Wysłałem krótką wiadomość, w której wystosowałem prośbę o zbadanie problemu pedofilii w środowisku Świadków Jehowy.
Przytoczyłem też jak wielki jest to problem, posługując się przykładem z Australii.
Jedna Pani już mi odpisała, że postarają się tym zająć. Mam nadzieję, że ochroni to wiele dzieci przed taką tragedią życiową.

--- Koniec cytatu ---
   Bardzo dobrze.
   Niech ich przetrzepią, brawo Dawid ;D ;D
   Przykład Australii, to fakt, który może Komisję poruszyć i mogą na poważnie wziąć się im za d...
   Nadarzyn spokoju może nie mieć w tej kwestii.
   I spać spokojnie już nie będą!!!

DontBeUnkind:

--- Cytat: josh82 w 26 Lipiec, 2020, 09:18 ---Będą mięli swój Wielki Ucisk, w trakcie którego CK się ulotni, a cały hejt wyleje się na niczego nieświadomych głosicieli, których przy drzwiach od pedofili będą wyzywać. Szkoda tych szaraczków...
--- Koniec cytatu ---

Pamiętaj, że dla ŚJ oskarżenie równa się prześladowanie. To psychologiczne perpetum mobile. To wystarczy, żeby utwierdzić ich w przekonaniu, że Sam-Wiesz-Kto znowu atakuje organizacje, że ci źli odstępcy szkalują święte imię Boga.

Cytryna:

--- Cytat: josh82 w 26 Lipiec, 2020, 09:18 ---Będą mięli swój Wielki Ucisk, w trakcie którego CK się ulotni, a cały hejt wyleje się na niczego nieświadomych głosicieli, których przy drzwiach od pedofili będą wyzywać. Szkoda tych szaraczków...

Dobrze, że taka komisja powstała - ciekawe jaka jest skala pedofilii w Polsce.

--- Koniec cytatu ---

Dlaczego szkoda??? W świetle tego ogromnego na skalę światową problemu może ktoś  z tych szaraczków przełamie swój strach i zacznie szukać informacji.Może się wybudzi.Smród woków śJ w związku z pedofilią nie ulatnia się  i tak ma być !!
Faktem jest,że starszaki poniszczyli dokumentację i najprawdopodobniej będą kłamać składając zeznania.Jednak WARTO zgłaszać ,warto walczyć o nagłośnienie tej ohydy wśród tego "świętego" ludu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej