BYLI... OBECNI... > PSYCHOMANIPULACJA

MEMY NA CZAS SŁUSZNY

(1/136) > >>

Takajaja:
Do założenia tego wątku skłonila mnie pewna sytuacja..
Nigdy nie byłam osobą, ktora na bieżaco umieszcza na facebooku lub innych komunikatorach czy aplikacjach zdjecia, nowinki z życia prywatnego. Ale, ze ostatnio obchodziłam urodziny i kazdemu z osobna dziękowac mi sie nie chcialo za zyczenia to na WhasApie w zakładce status takie dziekczynienie napisałam...
Nie było by tu nic dziwnego, gdyby nie fakt że w tej aplikacji mozna zobaczyc kto ogladał twoj status.
Oczy przecierałam ze zdziwienia, gdy zobaczyłam że 90% zainteresowanych moim statusem bylo SJ.
Osoby, ktore nie tylko za zycia na ziemi, ale jeszcze za zycia w org juz mnie "pogrzebaly", jak widac bardzo i to bardzo są ciekawe co się dzieje w moim zyciu.
Nie zadzwonia, nie napiszą, ale pokryjomu chetnie podpatrują..

Więc jeśli podpatrują, to czemu by nie wykorzystac okazji zeby im pewne informacje za pomocą memow nie udostępnic??

Jedni z nas jeszcze się w org ukrywają, wiec oficjalnie nie mogą wystawic w swoim statusie lub profilu mema szkalujacego wprost organizacje dlatego mogą umieszczac memy "pobudzające do myślenia" naszych "zainteresowanych".

Na poczatku myślałam ze stworze meme delikatne, subtelne, ale po doswiadczeniach z org i patrzac na niektore obrazki to az nie mozna sie oprzec zeby nie dowalic....(chociaz do tego nie zachęcam, gdyz umieszczenie mema dobitnie szkalujacego org.zamknie nam droge do "gloszenia")

Bardzo dziękuje Światusowi, za pomoc przy memach 😊, gdyby nie jego pomoc w obrobce memow, to watek by nie powstał.

Gdybyscie mieli jakies fajne memy dla "naszych ciekawskich zainteresowanych" to tez umieszczajcie.
Pogłosmy im..... pobudzajac do myślenia lub odnoszac sie do ich uczuc

DontBeUnkind:
Podkradzione z Instagrama. Wiele osób nie ma problemu z czytaniem w języku angielskim, więc dorzucam.

„5 rzeczy, które CK nigdy nie powie:
1) Sprawdź dokładnie nasze informacje;
2) Dokładne informacje budują twoją pewność i ułatwiają podejmowanie decyzji;
3) Ucz się (udokumentowanej) historii;
4) Stwórz swój biznes;
5) Zadawaj mnóstwo pytań za każdym razem gdy Jehowa udostępnia nowe światło”

Trinity:
wow
to na whatsapie można zobaczyć kto paczył na twój status?
Takajakja poinstruuj mnie kochana jak to zrobić 🙏

wstawiaj tutaj też te memy

Takajaja:
Trinity, mowisz i masz...

Wchodzisz na status i tam sobie ustawiasz jakis mem. Nastepnie gdy wciaz jestes w zakładce "status" w prawym górnym rogu są trzy kropeczki...klikasz... i rozwija ci sie lista: z której wybierasz : Ustawienia prywatnosci statusu. Wtedy pojawiają się opcje:
Kto może wyświetlic moje aktualne statusy:
× moje kontakty
× moje kontakty oprócz
× udostępnij tylko...

i wybierasz z listy kontaktow kto ma widziec, a kto nie 😊
Świetna sprawa...nawet widac o ktorej godzinie jaki zainteresowany patrzył co zamiesciłaś.
Ciekawosc jednak bierze górę...

Siedemtwarzy:
Takajaja, świetny pomysł z tymi memami ustawionymi na Whatsapp. Czasami jak się wrzuci zdjęcie, to aż w szoku byłem jakież to osoby przeglądają moja twórczość. Także muszę to zastosować. Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej