TOWARZYSKIE POGADUCHY > SPOTKANIA i ZLOTY

CORONA EX PARTY :) Grill, Ognisko, Tańce Mazury a Morze lub Góry

(1/10) > >>

Tim Tumult:
 >:D Witajcie odstępczuchy te jawne i te w ukryciu, te za burtą i te w szalupach ewakuacyjnych ;)
Na discordzie przewijał się wątek rekreacyjnego spotkania w trakcie szalejącej pandemii i stanęło na tym, że trzeba zrobić posta, zebrać chętnych i ustalić w drodze nie teokratycznego głosowania gdzie zrobimy takie spotkanko i jaka by była jego forma :)

Każdy ma różne warunki, i kiedyś robiło się domówki. Dziś myślę fajniej jest chyba zrobić zrzutę wynająć jakiś obiekt czy domek letniskowy z tarasem ect. Posiedzieć pogadać po grillować można nawet potańczyć. Ze strony technicznej mogę załatwić zestawy grające tylko bym potrzebował pomocy w  transporcie.

I tak ze swojej strony oprócz mazur na których obecnie przebywam mam obczajonych kilka tanich noclegów w samym Zakopanem oraz za Bukowiną w miejscowości Łapszanka (obczajcie widoki) najwyżej położona wieś i osada w Polsce nie tak sturystykowana jak sam Zakopiec.

Czekam na Wasze propozycje wszelkiej maści, zróbmy burzę mózgów i mam nadzieje do rychłego zobaczenia :)

Estera:

   Tim Tumult.
   Dobry jesteś Kolego ;) ;)
   Propozycja całkiem, całkiem, może nawet skusiłabym się pomiędzy poważnymi obowiązkami wskoczyć na takie party.
   Dla relaksu i dla poznania nowych ex ex-ów ...
   Bardziej nad morze, a może lepiej w góry, bo na Mazurach to jestem na co dzień.
   Tylko skąd wiadomo, czy nie jesteś jakimś nadarzyńskim domokrążcą ...
   Który chce wyhakować tych, co jeszcze tkwią w tej "szlupie" tego niebieskiego cielca??
   Trochę przedstaw się i pokaż kim jesteś, bo z Twojego profilu, też niewiele można wyczytać :))
   A wiadomość, to też dopiero pierwsza ^-^ ^-^

Tim Tumult:
Właśnie siadam napisania historii o mnie :) A zbieram się od kilku lat więc zapewne będzie w ratach. Ale jak uda mi się skontaktować ze starym zborem to może dostane odpis wykluczenia to tu wrzucę ;)

Estera:
   Trochę się poprawiłeś.
   Ale Olsztyn to nie Mazury, to Warmia ;D ;D

enterol:
znaczy co ? chlańsko, ćpańsko i dymańsko ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej