PORTALE, BLOGI, FORA I INNE > ZE ŚWIATA

27 lipca - debata w Sydney na temat molestowania dzieci!!!

<< < (6/6)

TomBombadil:
Pytali i drążyli,to prawda. 5 osób w krótkim czasie. To w sąsiednim. U nas zrobili punkt o mącicielach.
Kto pytał miał rozmowy i był ostrzeany,że wkracza na drogę odstępstwa. Reszta cicho siedzi ,rozmawia w zaufanym gronie. Niektórym postawiono zarzuty z chmurki,by nastraszyć.
Teraz przycichło.  Ale sporo osób znika,paru starszych zrezygnowało.
Ogólnie,do bani!

M:

--- Cytat: TomBombadil w 17 Kwiecień, 2016, 15:24 ---Pytali i drążyli,to prawda. 5 osób w krótkim czasie. To w sąsiednim. U nas zrobili punkt o mącicielach.
Kto pytał miał rozmowy i był ostrzeany,że wkracza na drogę odstępstwa. Reszta cicho siedzi ,rozmawia w zaufanym gronie. Niektórym postawiono zarzuty z chmurki,by nastraszyć.
Teraz przycichło.  Ale sporo osób znika,paru starszych zrezygnowało.
Ogólnie,do bani!

--- Koniec cytatu ---

Czyli widzę, że tak jest wszędzie. Takie doświadczenia o których piszesz widziałem już w kilku zborach, a słyszałem już od wielu osób, że u nich też tak się dzieje. Oj, chude lata idą na tę organizację. Nie mogę się doczekać nowego rocznika ;D.

KaiserSoze:
A ja wrzuciłem link do artykułu na mojego FB. Widać nie mam przyjaciół/wrogów, bo nikt nie zareagował...

gangas:

--- Cytat: KaiserSoze w 17 Kwiecień, 2016, 19:01 ---A ja wrzuciłem link do artykułu na mojego FB. Widać nie mam przyjaciół/wrogów, bo nikt nie zareagował...

--- Koniec cytatu ---

 A może nie każdy tapla się w FB?

KaiserSoze:

--- Cytat: gangas w 27 Kwiecień, 2016, 00:45 --- A może nie każdy tapla się w FB?

--- Koniec cytatu ---

Może nie..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej