Świadkowie Jehowy - forum dyskusyjne

INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... => I WSZYSTKIE INNE => Wątek zaczęty przez: Gwałcidusza w 26 Listopad, 2022, 10:14

Tytuł: Kto wygra mecz Polska - Arabia Saudyjska?
Wiadomość wysłana przez: Gwałcidusza w 26 Listopad, 2022, 10:14
Polska wygra 2:1. A wy jak uważacie?
Tytuł: Odp: Kto wygra mecz Polska - Arabia Saudyjska?
Wiadomość wysłana przez: Roszada w 26 Listopad, 2022, 10:22
Ja nie wiem czy w ostatnich 30 latach przegraliśmy z drużyną z Afryki lub Bliskiego Wschodu.

Z Arabią Saudyjską 3 razy w historii graliśmy i 3 zwycięstwa były.
Wiadomość wysłana przez: Turbulent_Business w 26 Listopad, 2022, 11:08
Zeby wygrac trzeba podejść podejść pole karne przeciwnika:)
Wiadomość wysłana przez: Do w 26 Listopad, 2022, 12:21
Sercem za Polską ale chyba będzie trudno wygrać. Arabia gra w swoim klimacie.
Jak dzisiaj obstawiacie z Argentyną?

Ja bardziej optymistycznie niż z Arabią 1:1 i przechodzimy dalej.
Pozdrawiam
Wiadomość wysłana przez: Nadaszyniak w 30 Listopad, 2022, 13:34
(mtg): Mecz będzie pełen niespodzianek dla obu drużyn. W pierwszej połowie meczu agresorzy będą napierać na naszą bramkę p. Szczęsny obroni dwa znakomite dośrodkowania (piłka zmierzać będzie po murawie), te dwa świetne strzały obiorą lewą stronę bramki.
Pod koniec pierwszej połowy nasi skorzystają z nieuwagi przeciwnika i oddadzą znakomity strzał lecz piłka trafi w górną poprzeczkę więc wynik będzie w pierwszej części 0:0, natomiast druga połowa zacznie się bardzo ofensywnie z naszej strony w pierwszych piętnastu minutach drugiej połowy padnie gol w bramkę przeciwnika, lecz Argentyńskie ''Orły" wyrównają wynik. Jednak około 37 minuty wywalczymy karnego gdzie piłka zanurzy się w siatce napastnika i wynik 2:1 utrzymany zostanie do końca piłkarskiego spotkania. Mecz mrozić będzie krew w żyłach, ''Lewy'' w tej rozgrywce ulegnie poważnej kontuzji jednak nie zejdzie z murawy.
Wiadomość wysłana przez: Do w 30 Listopad, 2022, 15:48
Widzę że mam do czynienia z koneserem  :)
Wiadomość wysłana przez: Nadaszyniak w 30 Listopad, 2022, 16:00
Witaj Do: Żaden ze mnie koneser, piłkę i dwie bramki z napastnikami traktuję  - uwierz - bez jakiegokolwiek zaangażowania, czysty po prostu laik - napisałem dlatego ponieważ natchnęła mnie malutka wena - pozdrawiam  :)
Wiadomość wysłana przez: Do w 30 Listopad, 2022, 17:51
Czyli podobnie jak ja. Meczyki oglądam tylko Polaków na turniejach co dwa lata MŚ i ME.
Pozdrawiam
Wiadomość wysłana przez: Nadaszyniak w 30 Listopad, 2022, 18:07
(mtg): tak dla ''pisanek''

Wiadomość wysłana przez: Do w 30 Listopad, 2022, 22:05
Przegraliśmy z Argentyną ...ale i tak wygraliśmy.
W końcówce myślałem ze dostane zawał...
Wiadomość wysłana przez: Nadaszyniak w 30 Listopad, 2022, 22:31
(mtg): 1/8 - Zwycięska PORAŻKA ot cała prawda (śmiać się czy płakać?)
Wiadomość wysłana przez: Sebastian w 30 Listopad, 2022, 22:44
:)
Wiadomość wysłana przez: Gremczak w 01 Grudzień, 2022, 01:16
Co tam mecz.
Ważne że zakład obstawiłem i parę ładnych groszy wpadło.
Wiadomość wysłana przez: Gwałcidusza w 01 Grudzień, 2022, 06:24
Cieszyć się. To są rozgrywki grupowe. Myśmy wygrali, zremisowali i przegrali. Ostatecznie nasz wysiłek daje nam 2 miejsce i wyjście z grupy. Tacy byliśmy my i nasi rywale. Inni najwidoczniej nie byli lepsi.
Wiadomość wysłana przez: Reskator w 01 Grudzień, 2022, 09:57
Polska przegrała ale awansowała.
Meksyk wygrał ale odpadł.
Daję głowę że każda z drużyn na mundialu chciała by być na naszym miejscu.
Wiadomość wysłana przez: zawsze letni w 01 Grudzień, 2022, 14:05

Uważaj na głowę.
Jest co najmniej kilka drużyn, które z pewnością nie chciałyby być na naszym miejscu.
Wiadomość wysłana przez: Reskator w 01 Grudzień, 2022, 14:58
Podaj jakieś niusy,wypowiedzi tych kilku drużyn że wolą podzielić los Meksyku którzy już pakują walizki
I nie chciałyby być na miejscu POLSKI
Liczy się efektywność a nie efektowność-taka mała różnica w literkach- a w sporcie liczy się to pierwsze
Wiadomość wysłana przez: Gwałcidusza w 01 Grudzień, 2022, 22:04
Niemcy chcieliby być na miejscu Polski.  :D
Wiadomość wysłana przez: Nadaszyniak w 04 Grudzień, 2022, 14:46
(mtg): ''Biało- Czerwoni'' czy ''Trójkolorowi'' oto zagadkowe pytanie w kapsule czasu, ale napiszę przebieg tej potyczki w 1/8 rozgrywce  >:D
Kibicu jeżeli chciałbyś pomyślnego wyniku dla ''Orłów" to użyj czary-mary.
porada: Klęknij przed plazmowym pudełkiem następnie postaw browar między nogami i odmawiaj ''Zdrowaśki'', po dziesiątce zwilż usta browarem i
 ''zapiermandalaj '' następną a wynik zaskoczy twoje oczekiwanie, albo wdrożyć brukowiec ''STRASZNICA'', bo dziś niedziela  >:D

PS: Ja w ręce trzymać będę ''Wspaniały finał  Objawienia bliski" ! >:D