Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: nadejszla wiekopoma chwila  (Przeczytany 13235 razy)

Offline Estera

 • Pionier specjalny
 • Wiadomości: 6 005
 • Polubień: 14013
 • Wiara, to nie łatwowierność.
Odp: nadejszla wiekopoma chwila
« Odpowiedź #60 dnia: 21 Luty, 2017, 14:46 »
jak to mówią? jak ktoś zaczyna palić książki to sie bój bo oni zaczną palić ludzi... ja maiałam jeden epizod z książką smutno mi Boże jak o tym pomyśle ale wywaliłam album borysa walejo bo wydawał mi się sprośny a to była taka piękna sztuka!!  miałam chyba straszne zazdro a ja taka nieuczesana....
   Tak, było w historii kilku takich "bożyszczy".
   Strach się bać takich, nawet w myślach.


Offline Startek

Odp: nadejszla wiekopoma chwila
« Odpowiedź #61 dnia: 21 Luty, 2017, 15:21 »
W historii byli tacy bożyszcze tłumów , Józek Wisarionowicz zwany Stalinem , Adolf z wąsikiem , PolPot w Kambodży można wymieniać kilku jeszcze , nikt się nie spodziewał a do czego doprowadzili . Nie wiadomo  co przyniesie jutro ,  być może ktoś z WTSu się dorwie do władzy , tych siedmiu Chrystusów z WARWICK to tylko przykrywka . Tam za kulisami jest ktoś większy , ten biznes to grupa kilkuset udziałowców z doradcami prawnikami . No i z armią niewolników . Nie dziwił bym się , że za kulisami stoją ludzie ludzie ze świata wielkiej polityki czy biznesu . Wiadomym jest że kto ma media ten ma władzę . WTS to posiada .


Offline Martin

Odp: nadejszla wiekopoma chwila
« Odpowiedź #62 dnia: 21 Luty, 2017, 17:24 »
Tam za kulisami jest ktoś większy , ten biznes to grupa kilkuset udziałowców z doradcami prawnikami . No i z armią niewolników . Nie dziwił bym się , że za kulisami stoją ludzie ludzie ze świata wielkiej polityki czy biznesu .
:D

"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Roszada

Odp: nadejszla wiekopoma chwila
« Odpowiedź #63 dnia: 21 Luty, 2017, 17:51 »
Ci z CK umieją z politrukami gadać. ;)
Przykład z Polski:

*** yb94 s. 241 Polska ***
W następnym roku odwiedzili Polskę bracia Milton Henschel i Teodor Jaracz. Tym razem złożyli kurtuazyjną wizytę w Urzędzie do Spraw Wyznań. Powstała możliwość, by w kolejnych latach Ciało Kierownicze poświęcało więcej uwagi dziełu w Polsce i zacieśniło więzi z nadzorcami w całym kraju.

Pierwszym zwiastunem podchodów do polityki będzie 'zezwolenie' wprost wg sumienia na głosowanie. ;D
Jak zechcą się uwiarygodniać u władz, że nie są sektą, to muszą od czegoś zacząć. :)


Offline Trinity

Odp: nadejszla wiekopoma chwila
« Odpowiedź #64 dnia: 21 Luty, 2017, 21:19 »
Startreku
też tak myśle że za tym wszyskim  stoi jakaś grupa jakiś mocarz! to jest za łakomy kąsek żeby się tak bezpańsko poniewierał w kosmosie! a swoją drogą jak duży jest moherowy elektorat? ilu jest wybudzonych a tkwi w tym ze strachu? ilu wie że wie?

siedmiu ludków co środe i w niedziele rano goni 8 milionów na te zebrania na poziomie trzeciej klasy! nie można się wyspać ani ugotować rosołu! bo przyjdzie człowiek o 12 to jak nastawiać na rosół? o tej porze  to trzeba już makaron gotować
« Ostatnia zmiana: 21 Luty, 2017, 21:36 wysłana przez Trinity »


Offline Trinity

Odp: nadejszla wiekopoma chwila
« Odpowiedź #65 dnia: 10 Luty, 2019, 23:58 »
odszukałam mój powitalny wątek ponieważ stukło mi na forum 2 latka
hmm
zanim pocznę jakieś górnolotne wypociny tu pisać najpierw refleksja:
smutno mi że to forum ( już drugie) chyli się, zniża loty
dwa lata temu nie wiedziałam co czytać każdy jeden wątek to była petarda
są na to 2 szkoły jak na wszystko 1) poprostu już mnie to wszystko tak nie kręci, zwyczajnie wyrosłam z orga. bo ileż można się nakręcać? ogólna nuda z tym oenzetem, inwestowaniem w zbrojenie, książką Paście ( ja pamiętam Zważajcie ) wszystko to jest ważne ale mnie już to przestało rajcować 2) dużo forumowiczów się wypstrykało i odeszli zostały wątki niedokończone, itp. szkoda jaka szkoda.
oczywiście ja również tworzę forum i ja również mam swój wkład,a jak narzekam to pewnie się nie przykładam jak należy. mogę uderzyć się w pierś. forum dało mi bardzo dużo! najważniejsze to poczucie że nie jestem jakaś psychiczna, bo czułam się jak w matrixsie a tutaj dowiedziałam się że inni też się tak czuli! dzięki temu poczułam ulgę. naprawdę szkoda że niektórzy się wypisali z forum, inni już prawie nic nie piszą. ja myślę o was kochani mimo że już was nie ma tutaj 😘
co do refleksji nt tych dwóch lat:
mama czasem mnie straszy że wykluczą mnie za nie chodzenie na zebrania wg dyscyplinuje mnie strasząc, krytykująć albo wyśmiewając. taki system co jej zrobisz?
byłam w orgu prawie całe życie, bardzo chciałam zasłużyć na miłość,na łaskę, ale org przeciągną strunę ze mną i ma flaka. niby koło dalej sprawne ale opona flak. jak już pisałam nigdy nie miałam odstępczych zapędów. to oni wtłaczają nas w takie ramy bo nie dają żadnej alternatywy.
dziś już wiem, co mnie dalej czeka w życiu, przeraża mnie to bo jeszcze nie tak dawno się nad tym zastanawiałam.
nie będę orginalna ale jedno jest pewne trzeba być przyzwoitym człowiekiem.
wiecie co sobie ostatnio uświadomiłam? że ja miałam w okół siebie bardzo NIE przyzwoitych ludzi. a skąd o tym wiem? może powinnam puścić to w nie pamięć? było minęło? no może. nie wiem. będąc dzieckiem czy później w okresie dorastania, ludzie z otoczenia się boją! zakładam że ich strach wynika z obawy przed wychowaniem. nikt ich nie szkolił jak wychowywać innych ludzi podległych im zależnych. więc oni ze strachu że sobie nie poradzą używają wątpliwych metod. i znów są 2 szkoły jedna o tym wszystkim co ich spotkało zapomina a druga prowadzi dzienniczek krzywd. dlaczego są 2 rodzaje ludzi nie wiem
po czym poznać że ktoś się wobec mnie zachowywał nieprzyzwoicie jak byłam na początku swojej drogi? i nie chodzi mi tutaj tylko o wts, a ogólnie o całokształt.
otóż nie mam ochoty na kontakt z takimi ludźmi.
pomyślałam sobie: jak byłam młoda pionierowałam. podjełam służbę pionierską bo wierzyłam że tylko tak mogę się Bogu odwdzięczyć za łaskę poznania go. wymagania były ogromne bo aż 90 h pracując na cały etat ( po co się uczyć😖) jak normalny człowiek miał to zrobić z 3ma zebraniami w tygodniu? starszy zmywała mi głowę za nie wypracowanie quantum. mówił: jak nie dajesz rady daj se sianka! logiczne? jak najbardziej! tylko ten sam starszy wychodził na mównice i wygłaszał pnkt pod tytułem " JAK SIĘ WYTŁUMACZYSZ JEHOWIE DLACZEGO NIE JESTEŚ PIONIEREM? ( nsk lata 90te może ktoś odszuka) ocziwiście człowiek powinien mieć rozum ale ludzie są różni po jednych spłynie a drudzy się przejmą! dlatego org jest tak niebezpieczna bo wszystkich traktuje się równo, a powinni uważać co i do kogo się mówi.
a ten starszy z uporem co zebranie mnie dręczył o godziny! po co? czy nie ważniejsze było moje serce? teraz wiem że miał to w dupie bo bał sie audytu zwykła korpo.
dzisiaj ów starszy jest poza org był pionierem w tej kwestii 😁 z hukiem wielkim z niej wyszedł!
miał nawet swój wątek tutaj, w szczegóły się jednak nie będę wdawała bo nie to jest moim celem. to dręczenie o godziny było bardzo dawno temu, ale do dziś czuję niesmak do tego starszego. że nie potrafił wspiąć się na wyżyny i niedojeżdżać mnie nimi zwłaszcza że sam zobaczył całą jaskrawość wts.
i to jest konkluzja o której chciałam napisać w tym dniu
« Ostatnia zmiana: 11 Luty, 2019, 00:28 wysłana przez Trinity »


Offline salvat

Odp: nadejszla wiekopoma chwila
« Odpowiedź #66 dnia: 11 Luty, 2019, 08:24 »
Tak to już jest że krzywdy pamiętamy najdłużej i najlepiej. Nawet gdy krzywdy doznaliśmy od kogoś nieznajomego.
A na forum jak w każdej ludzkiej większej społeczności - większość nie żyje tym miejscem bo żyje własnym życiem. Są wątki ciekawe, są takie co ciągną się w nieskończoność i nie każdemu chce się je czytać, zwłaszcza nowemu, są burzliwe dyskusje, jest humor, są śmieci te posprzątane i nieposprzątane .....po prostu życie. Każdy kto tu przyszedł zaczerpnął coś, nie każdy dał od siebie z różnych powodów.
« Ostatnia zmiana: 11 Luty, 2019, 08:34 wysłana przez salvat »
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Jan

Odp: nadejszla wiekopoma chwila
« Odpowiedź #67 dnia: 12 Luty, 2019, 13:11 »

smutno mi że to forum ( już drugie) chyli się, zniża loty


Pani perspektywa jest na pewno bardziej miarodajna niż moja.
Niemniej pozostaniemy przy swoim zdaniu :)

Napisała Pani bardzo smutny list.
Niech się Pani trzyma.

Wszystkiego dobrego !


Offline dziewiatka

Odp: nadejszla wiekopoma chwila
« Odpowiedź #68 dnia: 12 Luty, 2019, 21:01 »
Czy świadkowie zdobędą się na to by przejąć władzę polityczną w jakimś kraju.Napisanie że jest to mało prawdopodobne to byłoby niepoważne stwierdzenie,należałoby powiedzieć,że taki scenariusz byłby nierealny .Ponieważ nie wystarczyłoby zmienić jedną naukę dotyczącą angażowania się w politykę ale też wiele głównych nauk, dotyczących królestwa ,okupu i wiele innych.To prawda że wielu świadków sprawujących kierownicze funkcje tak się napompowało ambicją i samo uwielbieniem,że uwielbienie braci przestało im wystarczać,dla tego rozpoczęli swoisty lans w tak zwanych światowych kręgach politycznych.Przyznać należy że niczemu to nie służy po za zaspokojeniu własnych ambicji,czyli następnej fotki do rodzinnego albumu.   Trinity nic się nie mart dzieci są mądrzejsze niż zakładamy,czasami nie tłumacząc możemy osiągnąć więcej niż siląc się na wyjaśnienia.Ja wychodzę z założenia że mając dobry kontakt z dzieckiem samo się zapyta.
« Ostatnia zmiana: 12 Luty, 2019, 21:06 wysłana przez dziewiatka »


Offline HARNAŚ

 • Pionier specjalny
 • Wiadomości: 3 081
 • Polubień: 10187
 • Nie mów co myślisz . Myśl co mówisz.
Odp: nadejszla wiekopoma chwila
« Odpowiedź #69 dnia: 08 Marzec, 2019, 16:55 »
Podsumowanie
Trinity
Pionier

Offline Offline
[Dodaj do listy znajomych]
Wyślij PW
Pokaż wiadomości
Pokaż statystyki

Wiadomości: 884 (1,169 na dzień)Wiek:brak
Data rejestracji: 10 Luty, 2017, 16:30Czas lokalny:08 Marzec, 2019, 16:52

No to jesteśmy siostro bliźniakami jednojajowymi  ;D dlategóż ciem lubiem

Podsumowanie
HARNAŚ
Pionier specjalny
Online Online
Pokaż wiadomości
Pokaż statystyki

Nazwa użytkownika: HARNAŚWiadomości: 2 245 (2,970 na dzień)Wiek:brak
Data rejestracji: 10 Luty, 2017, 07:25Czas lokalny:08 Marzec, 2019, 16:54

Przypadek ? nie sondze
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2019, 16:58 wysłana przez HARNAŚ »


Offline DeepPinkTool

Odp: nadejszla wiekopoma chwila
« Odpowiedź #70 dnia: 08 Marzec, 2019, 17:27 »
...
No to jesteśmy siostro bliźniakami jednojajowymi  ;D dlategóż ciem lubiem[/b][/i][/u]
...
Przypadek ? nie sondze

... Wasz poród trwał ponad 9 godzin... ale dla "mamuśki ORG" to pikuś... ona rodzi dzieciaki odstępczuchy na okrągło.  ;)
... to mówię ja, Wasz młodszy braciszek  :)
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2019, 17:41 wysłana przez DeepPinkTool »


Offline zenobia

Odp: nadejszla wiekopoma chwila
« Odpowiedź #71 dnia: 08 Marzec, 2019, 17:58 »
Harnas , to juz było ; statystyki , pokrewne dusze itd.
Teraz to kalka , wysil się trochę  :)


Offline HARNAŚ

 • Pionier specjalny
 • Wiadomości: 3 081
 • Polubień: 10187
 • Nie mów co myślisz . Myśl co mówisz.
Odp: nadejszla wiekopoma chwila
« Odpowiedź #72 dnia: 08 Marzec, 2019, 18:01 »
Jasne , jeszcze czego ? ;D
Jeden robi jak sie patrzy
A trzech patrzy jak sie robi ;D
Weź się za robotę , bo ja sam na Ciebie nie zarobię


Offline Trinity

Odp: nadejszla wiekopoma chwila
« Odpowiedź #73 dnia: 05 Luty, 2020, 13:07 »
zapomniałam jak się zakłada nowy wątek
odszukałam swój

tadam 10 maja mamy święto


Offline Roszada

Odp: nadejszla wiekopoma chwila
« Odpowiedź #74 dnia: 05 Luty, 2020, 13:17 »
A ja się już przestraszyłem, czytając ten tytuł wątku. :-\
Ale dobrze jest, leci z nami pilot. ;D