Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czas po epidemii  (Przeczytany 40875 razy)

Offline Ruda woda

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Maj, 2020, 19:16 »
Dużo ludzi zapewne już sobie uświadomiło że wcale nie muszą chodzić na zebrania i nie dzieje się nic złego jeśli sobie ten czas zorganizują na swój własny sposób.
moje cicho marzenie... niech choć 1% ocknie się po tej teoretycznej pandemii.
"Nigdy nie próbuj upodobnić kogoś do siebie. Ty wiesz - i Bóg wie to również - że jeden taki egzemplarz jak ty zupełnie wystarczy"  Ralph Waldo Emerson


BetMen

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Maj, 2020, 13:22 »
Do Kościołów wierni wrócili,a na salę mam nadzieje nieprędko trzeba będzie chodzić...
Ciekawe co w związku z tym wymyśli o "wielki ORG"? Głoszenie leży,kasy brakuje,a i Armagedon się odwleka!


Offline Triss

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Maj, 2020, 13:35 »
Chodzą słuchy, że na "rozruch" wskoczy służba przy wózkach. Będę odwlekać jak tylko mogę powrót na teren.
"Forgive your enemies, but never forget their name"


Offline Technolog

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #33 dnia: 26 Maj, 2020, 16:50 »
Chodzą słuchy, że na "rozruch" wskoczy służba przy wózkach. Będę odwlekać jak tylko mogę powrót na teren.
Ja też. Jak dajesz raz, drugi sprawozdanie 0 godzin, to dlaczego nie trzeci i piąty. Szósty już nie mogę raczej bo trafię na listę nieczynnych, a tak to tylko nieregularny :)
Już widzę te zborowe akcje "Biegiem na pola, bo nie siane i nie zbierane od 4 miesięcy, gleba wygłodniała, plon będzie obfity"  ;D


Offline Siedemtwarzy

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Maj, 2020, 20:25 »
W liście o którym wspomniała Triss, padło ciekawe zdanie: "musimy być bardziej ostrożni niż władze". To jest piękne, bo jeszcze na początku marca kiedy wchodziły obostrzenia to nadal zebrania mogły być, ale nie mieli się ludzie witać itp. Dopiero władze zakazujac zgromadzeń spowodowały zamknięcie sal królestwa. Wtedy nie umieli być radykalni, ale teraz mówią aby siedzieć w domu nadal, bo BO ogłosi kiedy można to czynić. Sami nie wiedzą co chcą, ale to jest schemat zawsze ten sam. BO patrzy na Warwick. Ci nie potrafią podjąć decyzji szybko, bo porostu nie ma tam ludzi decyzyjnych, każdy każdemu tylko wchodzi w tyłek. Więc BO zwleka jak może długo, aż świeckie władze mówią co mają zrobić. Dopiero jak się rada rozumnych zbierze, to wtedy piszą narrację do rzeczywistości. Tylko czekać jakież to błogosławieństwa spłyną z powodu pandemii. Pierwsze o ile już nie padło to będzie błogosławiona decyzja o przeniesieniu biura z New York do Warwick. Chwałę przypiszą sobie mówiąc że to Bóg ich pokierował.


Offline Takajaja

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Maj, 2020, 21:32 »
Tylko czekać jakież to błogosławieństwa spłyną z powodu pandemii. Pierwsze o ile już nie padło to będzie błogosławiona decyzja o przeniesieniu biura z New York do Warwick. Chwałę przypiszą sobie mówiąc że to Bóg ich pokierował.

To o przeniesieniu Biura z Nowego Yorku do Warwick już uznaja za cud i wielkie blogosławieństwo. I jakiż to wspanialy stwórca Jehowa, że tak wspaniale się o nich troszczy "bo przewidział pandemie" i dlatego nastąpilo przeniesienie itp

Ja juz o tym smsa dostałam na poczatku kwietnia...Nie zacytuje dokładnie, bo po przeczytaniu tych pierdół musiałam to skasować.


Offline Rutheford

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 33
  • Polubień: 109
  • ...na obraz Boży go stworzył (logiczny Bóg)
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Maj, 2020, 13:41 »
A jeszcze nie tak dawno krytykowali kaznodziei telewizyjnych na łamach strażnic... Pamiętacie? Że tylko wspólne zgromadzanie się twarzą w twarz jest zgodne z nakazem boga... Dlaczego teraz prawo boże nie stoi ponad prawem ludzkim? Przecież nie będzie tam jakiś polityk zakazywać członkom społeczności prawdziwego boga wspólnego zgromadzania się... Nie widać tej odwagi ostatnio... W ogóle tego ostatnio nie widać...


BetMen

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Maj, 2020, 13:46 »
Jaka będzie teraz odpowiedź BO,a w zasadzie gości z za Oceanu na nowe zarządzenia rządu: "zniesienie obostrzeń obejmie kościoły i inne miejsca sprawowania kultu religijnego. Od soboty 30 maja nie będzie obowiązywał limit osób"?


Offline Sebastian

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #38 dnia: 27 Maj, 2020, 19:48 »
ciekaw jestem czy Mała Cichodajka pójdzie ścieżką Babilonu Wielkiego...
starsza siostra Małej Cichodajki ogłosiła dzisiaj że dyspensy będą zniesione ale w taki sposób że nadal będą obowiązywać :) tłumacząc z kościelnego na polski:

obowiązek chodzenia na niedzielną mszę do fizycznej świątyni mają wszyscy wierni z wyjątkiem tych wiernych którzy nadal boją się zarażenia koronawirusem; sumując: nadal nikt nie ma obowiązku chodzenia do kościoła na mszę...

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


BetMen

  • Gość
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Maj, 2020, 16:48 »
A do tego z Armagedonu chyba jednak nici,bo kraje pomału wychodzą z epidemii...
Co teraz będzie się głosić i jaki będzie nowy przekaz na Broadcasting?


Offline czarnyt85

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #40 dnia: 28 Maj, 2020, 18:35 »
w swojej telewizji bedą mieć przekaz teraz nagranie kongresów he he


Offline donadams

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Maj, 2020, 21:04 »
A do tego z Armagedonu chyba jednak nici,bo kraje pomału wychodzą z epidemii...
Co teraz będzie się głosić i jaki będzie nowy przekaz na Broadcasting?

Jak to co? Przez jakiś czas po wyciszeniu epidemii można swobodnie przestawić się na "kiedy tylko ogłoszą pokój i bezpieczeństwo".

Perpetuum mobile!
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Reskator

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #42 dnia: 29 Maj, 2020, 19:03 »
Czas po epidemii!
Żyjemy w unikatowych czasach.
Król Północy i Południa - CHINY i USA.
Czekamy na ich ruchy to oni kreślą przyszłość.

« Ostatnia zmiana: 29 Maj, 2020, 19:12 wysłana przez Reskator »


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #43 dnia: 29 Maj, 2020, 20:11 »
Pewnie to nie jest najlepszy wątek, zwłaszcza że zrobiono z jednej epidemii kilka wątków. Ale niech będzie.

Scenariuszy jest sporo. Jedni wrócą ze wzmożoną siłą, bo im brakowało towarzystwa. Inni trochę się schłodzili (nawet zooma nie mają), więc mogą mieć dystans. Swoje przemyślenia i w konsekwencji odpadną, przynajmniej mentalnie.

Teraz będą teorie spiskowe, aby przesiąść się łagodnie na ŚJ.
Korneroświrus to próba. Kolejna, a wg. niektórych generalna; czyli ostatnia. Nie chodzi o próbowanie wina. To próba przed spektaklem właściwym - jak w teatrze. Argumentacje są różne. Podam tylko 3, aby nie nadwyrężać czcionki. Dało się się usadzić ludzi na 4 literach? Dało, poza banitami. Dało się ześwirować społeczeństwo? Dało, w różnych konstelacjach; poza banitami. Dało się zamknąć religię? Dało. Wiadomo, że wierzący albo audycja z Torunia, albo zoom. Banici są nietykalni. Dalej to wiadomo, NWO. Podpowiem, że jest to terminologia oficjalnie używana.

Teraz ŚJ. Początek podobny. Próba, kolejna, może generalna. Przed wystąpieniem prawdziwym. Dalej jak w teatrze. Teraz będzie hiperłącze; Biblijne.

Według kalendarzy współczesnych w 66 roku naszej ery wojska rzymskie otoczyły Jerusalem. Pomijamy, po co, dlaczego sobie poszły. Jezus mówił o uciekaniu w góry. Było na to 4 lata. W 70 roku n.e. znów przyszli rzymianie i zrównali wszystko, poza ścianą płaczu. Zabici to tylko statystyka.

Koniec hiperłącza - jest rzeczywistość. To było 'oblężenie'; próba. Teraz jest czas na powrót do Jehowy. Czyli wszyscy słabi, oziębli, letni, nieczynni i inni. Dodatkowo, gorliwi powinni być jeszcze bardziej gorliwi. Inna frakcja mówi, że trzeba wyjść z Babilonu Wielkiego, bo to jest ten moment. Przy czym chodzi o każde ustrojstwo religijne, włącznie ze świadkami. Wariant marginalny głosi, że trzeba się spakować i uciekać. Może na Saharę.
Nie będzie wielkiej trudności w matematyce. Cztery lata między 66 a 70, daje tyle co 2020 i 2024.

Jest tyle ludzi na Ziemi, że gdyby każdy obstawiał jakąś datę końca czegokolwiek, armagedonu, rozsypania się planety, to ktoś trafi jak kumulację w totka.

Dla myślących wolniej - to jest to, co w trawie piszczy pośród różnych ludzi. Tak asekuracyjnie napisałem, by Moysesowi proroctw nie przypisywać.
« Ostatnia zmiana: 29 Maj, 2020, 20:46 wysłana przez Moyses »


Offline Reskator

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #44 dnia: 30 Maj, 2020, 05:47 »
Ukuty termin"teorie spiskowe"wymyśliło CIA by zdyskredytować kręgi,ludzi mówiących o danym fakcie inaczej jak oficjalnie.
Pamiętam jak sam się naśmiewałem z Lepera który mówił o wieżniach CIA w Polsce,tak jak i chyba Ty Moyses.?
NWO jest tylko kwestią czasu,to co dzieje się teraz w finansach światowych pokazuje jak blisko jesteśmy NWO.
Dużo by pisać. A i od dziś zdejmujemy maseczki  :)
« Ostatnia zmiana: 30 Maj, 2020, 06:05 wysłana przez Reskator »