Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Szatan działa  (Przeczytany 1998 razy)

Offline filistyn

Szatan działa
« dnia: 20 Wrzesień, 2019, 21:55 »
witam
info z poprzednich dwóch dni.
https://gs24.pl/wypadek-na-autostradzie-a6-furgonetka-potracila-mezczyzne/ar/c1-14432863
kierowcą furgonetki był świadek jehowy z pod szczecina.
jak to mój wujek powiedział : Szatan mu krzyżuje życie.
Żona kierowcy jest pionierką , on udziela się w org ….
szatan działa....
to znaczy działać niedługo będzie prokurator.


Offline 30LatPrzyPrawdzie

Odp: Szatan działa
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 22:08 »
Ogólnie szkoda, szkoda obu stron ale wiemy jak to działa... Potrąciłeś kogoś i wydałeś mu świadectwo - Jehowa pobłogosławił. Potrąciłeś kogoś i nie wydałeś świadectwa - Szatan działa.


Offline josh82

Odp: Szatan działa
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 22:12 »
Skąd wiadomo, że sprawcą był Świadek? W artykule nic o tym nie napisano.


Offline filistyn

Odp: Szatan działa
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 22:21 »
prokurator mi powiedział....
kto na miejscu wypadku pyta o przynależność do kościała
jestem w jw. wiec wiem


Offline josh82

Odp: Szatan działa
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 22:24 »
prokurator mi powiedział....
kto na miejscu wypadku pyta o przynależność do kościała
jestem w jw. wiec wiem

Bardzo świadkowska odpowiedź.


Offline filistyn

Odp: Szatan działa
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 23:11 »
josh 82
bądź jak Berejczycy
wynajmij detektywa i sprawdź jak nie wierzysz


Offline josh82

Odp: Szatan działa
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 23:18 »
Berejczycy badali Pisma, czyli materiały żródłowe dotyczące togo co głosił im Paweł.
Twoim materiałem żródłowym jest artykuł internetowy, w którym nie ma żadnych informacji o kierowcy furgonetki.

Upewniam się "czy tak się rzeczy mają" jak mówisz i niestety nie znajduję potwierdzenia. Dlatego zapytałem, skąd wiadomo, że sprawcą był Świadek...

"jestem w jw. wiec wiem"  to za mało.

Jeżeli sprawcą był Świadek i czepiam się bezzasadnie - Przepraszam.
Proszę tylko o jakieś źródło tej informacji.

Były tutaj ostrzeżenia od administracji o szpiegach z Nadarzyna, więc przyszło mi do głowy (przy założeniu tego tematu miałeś 2 posty), że możesz być jednym z gości z Nadarzyna, który został wyznaczony do podglądania "odstępców" i siania fermentu.

Wyobraźcie sobie, że jakiś Świadek idzie do starszych i mówi, że coś tam słyszał o ORG. Starszy jest przygotowany i pokazuje screeny z tego tematu, w którym "odstępcy" jadą po Świadkach bo jeden z nich potrącił pieszego. Jako, że ludzie lubią dopowiadać swoje, to (odstępcy forumowi) szybko doszli do wniosku, że pewnie był pijany i jeszcze w furgonetce znaleziono coś nielegalnego.
Następnie Starszy pokazuje artykuł, o którym dyskutują, a tu nic o Świadkach. Wniosek prosty - "odstępcy" kłamią i zmyślają.
« Ostatnia zmiana: 20 Wrzesień, 2019, 23:29 wysłana przez josh82 »


Offline 30LatPrzyPrawdzie

Odp: Szatan działa
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 23:59 »
filistyn: Podaj nam źródła ale takie for real i case closed. :)


Offline Profesor Tutka

Odp: Szatan działa
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 05:43 »
Jest tam wyraźnie napisane .,byłeś świadkiem., .To chyba wystarczy.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Szatan działa
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 07:54 »
Świadek, czy nie świadek. Kolizja, czy wypadek drogowy, może zdarzyć się każdemu nawet bardzo dobremu kierowcy. Współczuć należy po pierwsze ofierze wypadku.
A i wielokrotnie sprawcy, bo po takim zdarzeniu niektórych wyrzuty sumienia potrafią wykończyć.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Profesor Tutka

Odp: Szatan działa
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 08:00 »
Jest tam wyraźnie napisane .,byłeś świadkiem., .To chyba wystarczy.To był sarkazm jakby co.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Szatan działa
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 10:58 »
josh 82
bądź jak Berejczycy
wynajmij detektywa i sprawdź jak nie wierzysz
Skąd masz tak obszerną wiedzę o Berejczykach? Biblia nic nie wspomina o wynajmowanych przez nich detektywach? Czyżbyś wyczytał o tym w jakiś nowo odkrytch manuskryptach spod ( a może z pod) Szczecina ? ;)


Offline Michu72

Odp: Szatan działa
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 14:16 »
Ogólnie szkoda, szkoda obu stron ale wiemy jak to działa... Potrąciłeś kogoś i wydałeś mu świadectwo - Jehowa pobłogosławił. Potrąciłeś kogoś i nie wydałeś świadectwa - Szatan działa.
Zgadzam się,Szatan działa na całego a poza tym Szatan to realna prawdziwa postać  ;) :D


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Szatan działa
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 14:40 »
Zgadzam się,Szatan działa na całego a poza tym Szatan to realna prawdziwa postać  ;) :D

Dokładnie, jest tak jak napisał Michu 72... W miejscu gdzie odprawiono tę Czarną Mszę czyli nagranie teledysku KREATORa,  co miesięcznicę śmierci Chrystusa da się spotkać rogatą postać prowadząca na powrozie duszę Judasza.   ;) Kto nie wierzy, niech jedzie do muzeum wsi opolskiej... wciąż czuć tam zapach smoły i siarki  >:D a może to zapach  zbutwiałe go drewna.


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Odp: Szatan działa
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Wrzesień, 2019, 00:26 »
Albo szatan działa, albo aniołowie działają, wszystko w zależności od tego co się wydarzyło.
Wszelkie wątpliwości co do tego czy szatan istnieje rozwialem w sobie po przeczytaniu książki Efekt Lucyfera.
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels