Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 1773 razy)

Offline Legion

Witam wszystkich
« dnia: 20 Wrzesień, 2019, 00:32 »
Hej,

jestem tutaj nowym, użytkownikiem - ale stałym czytelnikiem już od ok. pół roku. Długo myślałem czy udzielanie się tutaj ma w ogóle sens.
Jestem nadal w "organizacji" dlatego postanowiłem użyć wszystkiego co się da aby nie zlokalizować skąd piszę i się rejestrowałem.

Mam mnóstwo wątpliwości, z jednej strony wiem o pedofilii, o 1975, o zatajaniu i manipulowaniu gdy chodzi o niewygodne fakty... ale z drugiej strony łudzę się że może trzeba tę organizację zmieniać oddolnie - naiwniak. Cóż... to temat na inny wątek, na pewno nie w Powitaniach  ;)

Pozdrawiam wszystkich  ^-^


Offline Sebastian

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 00:48 »
witamy, witamy
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Terebint

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 00:55 »
Witaj Legion :)
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline klenczon

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 04:53 »
Legion, witam cię serdecznie :)

(Jana 8:32 )  i poznacie prawdę, a dzięki prawdzie staniecie się wolni

(Powtórzonego Prawa 18:22)  Jeśli prorok powie coś w imieniu Boga, a to się nie spełni, to znaczy że Bóg tego nie mówił.
Prorok postąpił zuchwale. NIE BÓJCIE SIĘ GO.

Pogłębiaj wiedzę opartą na faktach.
Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.
Mark Twain


Offline Voyager

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 06:03 »
Witaj :)


Offline lma

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 09:07 »
Hello :)
Spokojnie, nie sądzę, żebyś musiał sie obawiać, moderatorzy musieliby być "wtykami"  :D
A to raczej mało prawdopodobne.


Offline Proctor

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 10:54 »
Witaj. Nie pisz rzeczy po których ktoś może Cię rozpoznać, jakieś szczegóły z życia o których wiedzą bratki w zborze (Wiele osób będących w organizacji czyta wpisy na forum). Osobiście skojarzylem kilka osób które się tu udziela. Moderatorzy to raczej zaufane osoby ale niektórym piszącym tutaj nie do końca bym zaufał.😀😜


Offline Cytryna

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 12:01 »
Legion,po prostu nie pisz zbyt wielu szczegółów,a jeśli ktoś tu z forum będzie chciał kontaktu do Ciebie ,nr tel itp,to po prostu nie podawaj i tyle  :D Będziesz wtedy czuł się bezpiecznie.Później ,jeżeli odejdziesz,nie będziesz musiał stąpać z taką ostrożnością.Tymczasem pisz ,opowiadaj ,pytaj.


Offline lukier

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 12:33 »
Cześć Legion,

miło że do nas zawitałeś.

Temat nie na wątek powitalny, ale nie mogę się powstrzymać ;) Co by musiało się zmienić, żeby organizacja była akceptowalna dla Ciebie? I o jakich mozliwościach działań oddolnych piszesz?


Offline 30LatPrzyPrawdzie

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 15:17 »
Cześć Legion (Ten Biblijny?) to ilu Was tam jest? ;-)
Pozdrawiam z zachodniopomorskiego. ;-)


Offline Sinéad

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 06:44 »
To i ja się przywitam  :) cześć!
2018 - p.i.m.o.


Offline Nikt

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 07:26 »
Witam :)
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 10:46 »
Witaj.

Co do zmian - no przecież zmienia się cały czas - z kultu apokaliptycznego co opukiwał wszystkie drzwi na klatkach schodowych w radosną firmę budowlaną w której puszcza się trójwymiarowe kreskówki, zamiast głoszenia stoi się milcząco przy stojakach, a o samych stojakach śpiewa piosenki musicalowe. Podobno coraz radośnie, coraz bardziej kolorowo, zebrania i publikacje coraz krótsze, czegoż chcieć więcej? :P


Offline Takajaja

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 20:02 »
Witaj,
Jesli od jakiegos czasu juz przeglądasz forum to wiesz z "czym sie to je" czyli jak funkcjonuje.
Duzo daje wygadanie sie, wyrzucenie z siebie co leży nam na sercu i na wątrobie. Wiec do dzieła.... :-)
Pozdrawiam


Offline Legion

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 23:45 »
Cześć Legion (Ten Biblijny?) to ilu Was tam jest? ;-)

Heheehe - nie, nie ten biblijny :-)

Co do wyrzucenia z siebie wszystkiego co gryzie - niestety za bardzo wskazywałoby to na mnie - podejrzewam że kiedyś to zrobię, ale puki co muszę to dusić w sobie.