Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Hej  (Przeczytany 1298 razy)

Offline lma

Hej
« dnia: 19 Wrzesień, 2019, 17:27 »
Hej,
jako postujący jestem tu od niedawna, ale czytam forum już dłuższy czas  :)
A wybudzony jestem - ohoho - od około 15 lat. Tłumaczyłem nawet jeden z rozdziałów "W poszukiwaniu chrześcijańskiej wolności"... dawne czasy.

No i byłem na forum Chrześcijańska Wolność, zamkniętym (chyba ?) od lat.   Przy okazji zapytam  -  czy są tu inni dawni uczestnicy tamtego forum ?

Pozdrawiam wszystkich.


Offline drakklyn

Odp: Hej
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Wrzesień, 2019, 20:09 »
Hej,
jako postujący jestem tu od niedawna, ale czytam forum już dłuższy czas  :)
A wybudzony jestem - ohoho - od około 15 lat. Tłumaczyłem nawet jeden z rozdziałów "W poszukiwaniu chrześcijańskiej wolności"... dawne czasy.

No i byłem na forum Chrześcijańska Wolność, zamkniętym (chyba ?) od lat.   Przy okazji zapytam  -  czy są tu inni dawni uczestnicy tamtego forum ?

Pozdrawiam wszystkich.

Cześć! Ja tam byłem. Były to czasy gdy szukałem prawdziwego Boga. Tego prawdziwego Boga w końcu znalazłem czego każdemu życzę!


Offline Voyager

Odp: Hej
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Wrzesień, 2019, 20:12 »
Hej, witaj


Offline Trzy Kominy

Odp: Hej
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Wrzesień, 2019, 22:37 »
Witamy. Jak mnie to cieszy , że kolejna osoba jest z znami.
Prawda zawsze zwycięży. Powodzenia.  Jesteśmy z tobą.
Do religii przyłączają za to w co wierzysz, a wykluczają za to co wiesz.


Offline Terebint

Odp: Hej
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 01:26 »
No i byłem na forum Chrześcijańska Wolność, zamkniętym (chyba ?) od lat.   Przy okazji zapytam  -  czy są tu inni dawni uczestnicy tamtego forum ?

Cześć Ima,

coś mi się kojarzy nazwa tego forum. Człowiek był swego czasu na tylu forach, że mu wszystko teraz się miesza. Czy to było to forum, które w dużej części skupiało unitarian? w którym udział brali Arek Wiśniewski (Ariel), Samuel i Krzysztof Gołębiowski?
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Hej
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 08:48 »
 :) Witam Ciebie weteranie  ;) i ja. pozdrowienia z łódzkiego   :)


Offline lma

Odp: Hej
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 08:50 »
Cześć Ima,

coś mi się kojarzy nazwa tego forum. Człowiek był swego czasu na tylu forach, że mu wszystko teraz się miesza. Czy to było to forum, które w dużej części skupiało unitarian? w którym udział brali Arek Wiśniewski (Ariel), Samuel i Krzysztof Gołębiowski?

Jeśli nie zmieniasz nicków, to też tam byłeś - pamiętam :)


Offline Terebint

Odp: Hej
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 15:23 »
W większości przypadków na forach religijnych działałem pod tym nickiem.

A Ty zmieniłeś? Bo "Ima" niestety nie kojarzę.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline lma

Odp: Hej
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 21:07 »
tak, zmieniłem (gambuzo)


Offline Terebint

Odp: Hej
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Wrzesień, 2019, 23:02 »
Teraz to kojarzę. Ale niestety tylko sam nick, bo nie pamiętam, jakie miałeś poglądy, za czym obstawałeś a za czym nie. ;) Ale teraz to już nieważne.  ;)
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Nikt

Odp: Hej
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 07:31 »
Witaj :)
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline Takajaja

Odp: Hej
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Wrzesień, 2019, 20:08 »
Panowie ...po tym milym rozpoznaniu sie...moze przejdziecie do konkretow :-)

WITAJ,
Co sie tu przywialo? Jestes wybudzony i juz poza Matrixem czy tylko wybudzonym ale wciaż udajacym gorliwego brata?

Pozdrawiam