Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pamiątka 2019 - nagrania wideo  (Przeczytany 8251 razy)

Offline M

Pamiątka 2019 - nagrania wideo
« dnia: 14 Kwiecień, 2019, 17:56 »
Stało się już tradycją w świętej organizacji, że wykłady pamiątkowe i/lub przedpamiątkowe są puszczane z playbacku. Nie inaczej ma być w tym roku, zostały przygotowane specjalne nagrania do puszczania podczas pamiątki 19 kwietnia 2019 w zborach, w których nie ma odpowiedniego mówcy. Udało nam się je zdobyć, poniżej możecie obejrzeć oba nagrania, chociaż generalnie nie polecam, 2/10, mnie zemdliło po kilku sekundach ;).

Kliknij w poniższe odnośniki, by obejrzeć nagrania:



Pliki z nagraniami z tej Pamiątki jak i pozostałe materiały można również pobrać na dysk z naszego Archiwum WTS.

Edit: Poprawka merytoryczna zgodnie z informacją od Mefiboszeta.
« Ostatnia zmiana: 14 Kwiecień, 2019, 20:25 wysłana przez mav »


Offline Trinity

Odp: Pamiątka 2019 - nagrania wideo
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwiecień, 2019, 18:27 »
ale sie Kozioł nalał
« Ostatnia zmiana: 14 Kwiecień, 2019, 18:28 wysłana przez Trinity »


Offline Reskator

Odp: Pamiątka 2019 - nagrania wideo
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Kwiecień, 2019, 18:33 »
Stało się już tradycją w świętej organizacji, że wykłady pamiątkowe i popamiątkowe są puszczane z playbacku. Nie inaczej ma być w tym roku, zostały przygotowane specjalne nagrania do puszczania w zborach podczas pamiątki 19 kwietnia 2019. Udało nam się je zdobyć, poniżej możecie obejrzeć oba nagrania, chociaż generalnie nie polecam, 2/10, mnie zemdliło po kilku sekundach ;).

Kliknij w poniższe odnośniki, by obejrzeć nagrania:



Pliki z nagraniami z tej Pamiątki jak i pozostałe materiały można również pobrać na dysk z naszego Archiwum WTS.
Czy to oznacza że wykład nie jest przedstawiany przez brata tubylca z danego zboru w dniu pamiątki a tylko z playbacku.?
Obchodzę 3 rocznicę nie obchodzenia pamiątki.
« Ostatnia zmiana: 14 Kwiecień, 2019, 18:36 wysłana przez Reskator »


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Pamiątka 2019 - nagrania wideo
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Kwiecień, 2019, 18:36 »
Czy to oznacza że wykład nie jest przedstawiany przez brata tubylca z danego zboru w dniu pamiątki a tylko z playbacku.?
Obchodzę 3 rocznicę nie obchodzenia pamiątki.

Tak, właśnie od 2 lat tak robią jeśli mnie pamięć nie myli. Edit: jednak okazuje się, że w większości zborów tylko wykład specjalny puszczają z nagrania wideo.

Swoją drogą, ciekawostka, około 11 minuty w wykładzie specjalnym padają takie słowa:

"Odpowiednikiem wejścia do Arki i przeżycia potopu jest chrzest"
"Żeby ktoś został uznany przez Boga musi zostać Jego naśladowcą i zostać ochrzczonym"
"To jest takie prawne wymaganie"

Czyli wprost powiedziane, że aby przeżyć Armagedon trzeba być ochrzczonym.
« Ostatnia zmiana: 14 Kwiecień, 2019, 19:26 wysłana przez mav »


Offline DonnieDarkoJG

Odp: Pamiątka 2019 - nagrania wideo
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Kwiecień, 2019, 18:47 »
To ja tylko dorzucę szkic.


Offline Mefiboszet

Odp: Pamiątka 2019 - nagrania wideo
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Kwiecień, 2019, 18:48 »
Male sprostowanie !!!
1. Nie ma wykladow "po pamiatkowych" od dwoch lat, tylko sa przed pamiatkowe. Odbyly sie dzis.
Rzeczywiscie sa z playback.

2. U mnie rok temu wyklad pamiatkowy byl normalnie, przez brata ze zboru. W tym roku niewiem jak bedzie.

3. Apropo dzisiejszego wykladu przed pamiatkowego to nie byl o Pamiatce. Tylko o "prawo jazdy" 😀😀😀


Offline M

Odp: Pamiątka 2019 - nagrania wideo
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Kwiecień, 2019, 18:57 »
Dzięki, zaktualizowałem pierwszy post o te informacje :).


Offline Asturia

Odp: Pamiątka 2019 - nagrania wideo
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Kwiecień, 2019, 18:57 »
Tak, właśnie od 2 lat tak robią jeśli mnie pamięć nie myli.

Swoją drogą, ciekawostka, około 11 minuty w wykładzie specjalnym padają takie słowa:

"Odpowiednikiem wejścia do Arki i przeżycia potopu jest chrzest"
"Żeby ktoś został uznany przez Boga musi zostać Jego naśladowcą i zostać ochrzczonym"
"To jest takie prawne wymaganie"

Czyli wprost powiedziane, że aby przeżyć Armagedon trzeba być ochrzczonym.


uroczystość poświęcony / związany ze śmiercią Pana, ale w wykładzie informacja, że mamy być naśladowcą Boga, chyba ma być Jezusa, drodzy organizacyjne roboty, szanowni niemyślący niewolnicy niewolnika, bo chrześcijanin oznacza należący do Jezusa, jakby Bóg chciał inaczej to nazwałby lud z Jego imienia ale jak zawsze omylny ziemski bożek świadków musi wszystko namieszać


Offline Xevres

Odp: Pamiątka 2019 - nagrania wideo
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Kwiecień, 2019, 18:57 »
Tak, właśnie od 2 lat tak robią jeśli mnie pamięć nie myli.

Swoją drogą, ciekawostka, około 11 minuty w wykładzie specjalnym padają takie słowa:

"Odpowiednikiem wejścia do Arki i przeżycia potopu jest chrzest"
"Żeby ktoś został uznany przez Boga musi zostać Jego naśladowcą i zostać ochrzczonym"
"To jest takie prawne wymaganie"

Czyli wprost powiedziane, że aby przeżyć Armagedon trzeba być ochrzczonym.

Trzeba zastraszyć ludzi, żeby były wzrosty. Nie straszą już bliskością końca tylko tym, ze żeby żyć trzeba się ochrzcić. Co oczywiście jest kłamstwem.
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline Terebint

Odp: Pamiątka 2019 - nagrania wideo
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Kwiecień, 2019, 19:06 »
Zauważyłem we wszystkich kościołach (poza katolickim, bo tam się już nie da), jakąś taką dziwną tendencję do coraz większego obniżania się wieku chrzczonych.
Co do świadków, to przy takich argumentach to nic dziwnego, że chrzciły się będą coraz młodsze osoby, tym bardziej, że będą naciskane przez "bogobojnych" rodziców.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline josh82

Odp: Pamiątka 2019 - nagrania wideo
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Kwiecień, 2019, 19:15 »
Tak, właśnie od 2 lat tak robią jeśli mnie pamięć nie myli.

Swoją drogą, ciekawostka, około 11 minuty w wykładzie specjalnym padają takie słowa:

"Odpowiednikiem wejścia do Arki i przeżycia potopu jest chrzest"
"Żeby ktoś został uznany przez Boga musi zostać Jego naśladowcą i zostać ochrzczonym"
"To jest takie prawne wymaganie"

Czyli wprost powiedziane, że aby przeżyć Armagedon trzeba być ochrzczonym.

Więc już nie naśladowcą Chrystusa, ale samego Jehowy? Czyżbyśmy obserwowali pierwszy rozbłysk nowego światła?

A, co do wykładu, to w "moim" zborze rok i dwa lata temu wykład był wygłaszany przez miejscowego starszego.




Offline Mefiboszet

Odp: Pamiątka 2019 - nagrania wideo
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Kwiecień, 2019, 19:57 »
Zrobienie sobie prawo jazdy czyli chrzest w mysl wykladu to gwarancja na wieloletnia jazde w kierunku skrzynki na datki 🤑

Taki delikwent majac prawo jazdy bojac sie ostracyzmu bedzie wrzucal przez wiele lat...


Offline Sztyrlyc

Odp: Pamiątka 2019 - nagrania wideo
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Kwiecień, 2019, 20:11 »
WTS ma chyba udziały w Procter&Gamble i przez wykład przed pamiątkowym chcieli zwiększyć sprzedaż pampersów  ;D


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Pamiątka 2019 - nagrania wideo
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Kwiecień, 2019, 20:15 »
mtg:
Rozmawiałem, stwierdzili to bardzo fajne zebranie, ale co zaślepiony możne innego powiedzieć, kiedy przedstawiłem, że mam na bieżąco powiedział gdzie  znajdzie podałem namiary, może zacznie podglądać z ukrycia Forum i trzaśnie bańka mydlana w zabetonowanym myśleniu   


Offline Siedemtwarzy

Odp: Pamiątka 2019 - nagrania wideo
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Kwiecień, 2019, 20:34 »
Jak tylko dostałem prawko, to nie bałem się wszędzie jeździć, bo wiedziałem że mam ubezpieczenie, w razie czego.
Jeśli więc, chrzest to prawo jazdy, to co w zborze jest tym ubezpieczeniem. Starsi? Posrane praktyki miłości? Ludzie wyprani z realnego osądu sytuacji? Co da mi pewność ze jak wypadne na zakrecie, to ktoś mnie wyciągnie?