Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy świadkowie Jehowy przyjęliby taką "Strażnicę?"  (Przeczytany 2861 razy)

Offline Weteran

Czy świadkowie Jehowy przyjęliby taką "Strażnicę?"
« dnia: 12 Kwiecień, 2015, 12:16 »
 Cytat:
Czy gdyby poniższy tekst pojawił się w Strażnicy, również na zebraniu wszyscy odpowiadaliby zgodnie z materiałem, bez cienia refleksji czy wątpliwości, jak przystało na strażnicową katechezę?

Postanowiłem dla przekory stworzyć krótką „Strażnicę”, „obalającą” ostatni bastion ŚJ, czyli neutralność (choć tak naprawdę w dużym stopniu obaliło go CK przyłączeniem się do NGO przy ONZ w l. 1992-2001).
Wydaje się to absurdalne, aby poniższy tekst mógł być przyjęty przez społeczność ŚJ, ale napisałem go ku przestrodze, do czego może dojść, jeśli poszczególni Świadkowie Jehowy nie obudzą u siebie rozumu.           

           Czy chrześcijanie powinni służyć w armii?


Całość tej niby-Strażnicy (jestem z niej bardzo zadowolony  ;D) znajdziecie tu:
http://rozpoznacieichpoichowocach.blogspot.com/2014/06/czy-swiadkowie-jehowy-przyjeliby-taka.html

Ciekawi mnie, co by było, gdyby tę "Strażnicę" zaprojektował jakiś zdolny grafik (może macie kogoś takiego  :o ) i gdyby udało się ją później wydrukować i "rozpowszechnić" w szafkach na Salach jako nadzwyczajne "nowe światło" dla SJ. Ale pomysł, co...?
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 113
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Czy świadkowie Jehowy przyjęliby taką "Strażnicę?"
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 12:21 »
Genialne!!!!!!!!!!!!!!
Też o tym myślałam, że ten naród jest tak bezmyślny i PRZYZWYCZAJONY do akceptowania NOWYCH  SWIATEŁ :)
że aż żal tego nie wykorzystać!!!!!!!
Stwórzmy specjalny dodatek do Strażnicy - o tym jak go rozprowadzić na priv, aby nie mogli się przygotować :)

Weteran GENIALNY PLAN!
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Mario

  • Gość
Odp: Czy świadkowie Jehowy przyjęliby taką "Strażnicę?"
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 13:37 »
Cytat:
Czy gdyby poniższy tekst pojawił się w Strażnicy, również na zebraniu wszyscy odpowiadaliby zgodnie z materiałem, bez cienia refleksji czy wątpliwości, jak przystało na strażnicową katechezę?

Postanowiłem dla przekory stworzyć krótką „Strażnicę”, „obalającą” ostatni bastion ŚJ, czyli neutralność (choć tak naprawdę w dużym stopniu obaliło go CK przyłączeniem się do NGO przy ONZ w l. 1992-2001).
Wydaje się to absurdalne, aby poniższy tekst mógł być przyjęty przez społeczność ŚJ, ale napisałem go ku przestrodze, do czego może dojść, jeśli poszczególni Świadkowie Jehowy nie obudzą u siebie rozumu.           

           Czy chrześcijanie powinni służyć w armii?


Całość tej niby-Strażnicy (jestem z niej bardzo zadowolony  ;D) znajdziecie tu:
http://rozpoznacieichpoichowocach.blogspot.com/2014/06/czy-swiadkowie-jehowy-przyjeliby-taka.html

Ciekawi mnie, co by było, gdyby tę "Strażnicę" zaprojektował jakiś zdolny grafik (może macie kogoś takiego  :o ) i gdyby udało się ją później wydrukować i "rozpowszechnić" w szafkach na Salach jako nadzwyczajne "nowe światło" dla SJ. Ale pomysł, co...?

Świetny artykuł. Czytam od pół roku twojego bloga ale nie wiedziałem kto go pisze. A któż mógłby zrobić to lepiej niż Weteran? :) :).


Załóżmy , że udałoby się wyprodukować w jakimś nakładzie taką Strażnicę - jak rozpowszechnić ją Świadkom Jehowy? Nierealne - wszystko przechodzi przez starszych zborów - ale psikus na Prima Aprilis mógłby być :).


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 113
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Czy świadkowie Jehowy przyjęliby taką "Strażnicę?"
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 13:44 »
Półeczki, przegródki są niezabezpieczone!!!!!!!!!!
A pokarm tam jest wkładany..... owce tylko biorą, wystarczy pojawić się jak będa świeżo wypełnione i dorzucić do każdej!
Adresy wszystkich sal mamy...... co mam Ci więcej mówić Logistyka Panie Logistyka
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Mario

  • Gość
Odp: Czy świadkowie Jehowy przyjęliby taką "Strażnicę?"
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 13:51 »
Półeczki, przegródki są niezabezpieczone!!!!!!!!!!
A pokarm tam jest wkładany..... owce tylko biorą, wystarczy pojawić się jak będa świeżo wypełnione i dorzucić do każdej!
Adresy wszystkich sal mamy...... co mam Ci więcej mówić Logistyka Panie Logistyka


Logistyka Konspira...
Super , Ducha już mamy więc przeniknąć na Sale nie będzie problemem


Offline matus

Odp: Czy świadkowie Jehowy przyjęliby taką "Strażnicę?"
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Kwiecień, 2015, 23:50 »
Do składu to nie grafik, tylko tzw. "DTPowiec" bardziej.
Do zrobienia ;)
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline Skarbnik

Odp: Czy świadkowie Jehowy przyjęliby taką "Strażnicę?"
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Kwiecień, 2015, 07:50 »
Półeczki, przegródki są niezabezpieczone!!!!!!!!!!
A pokarm tam jest wkładany..... owce tylko biorą, wystarczy pojawić się jak będa świeżo wypełnione i dorzucić do każdej!
Adresy wszystkich sal mamy...... co mam Ci więcej mówić Logistyka Panie Logistyka


Logistyka Konspira...
Super , Ducha już mamy więc przeniknąć na Sale nie będzie problemem

Przydałby się nam jakiś James Bond, albo Hans Klos  ... oni poradziliby sobie z tym zadaniem.  :D
Nie ważne kim byłem - ważne kim chcę być!
http://jw-ex.pl