Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.  (Przeczytany 35163 razy)

Offline Matylda

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #195 dnia: 06 Listopad, 2018, 17:17 »
To może trzeba by wprowadzić znaczniki np kolor zielony wypowiedź w temacie wątku, kolor pomarańczowy wypowiedź zahaczająca o temat, kolor czerwony potyczki - gównoburze itp.



 :-[ :-[ :-[
Nooo i najlepiej jeszcze ten znacz(ni)ek nalepić jemu temu od gównoburzy ::) na czoło.Znaczy bedzie i nawet może będzie go czuć z daleka >:(

No czemu jesteś kobieto taka zasadnicza i poukładana we wszystkim.Przecież to demencja nie wyjęta na stare lata.
Niech se jak jest bedzie.


Offline Estera

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #196 dnia: 06 Listopad, 2018, 17:27 »
No czemu jesteś kobieto taka zasadnicza i poukładana we wszystkim.
   Efektmotyla, to nie kobieta.
   ;D ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Matylda

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #197 dnia: 06 Listopad, 2018, 17:31 »
   Efektmotyla, to nie kobieta.
   ;D ;D ;D


 ;D ;D ;D
No to tym gorzej.


Offline Szear-Jaszub

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #198 dnia: 06 Listopad, 2018, 18:15 »
A ja wam opowiem małe doświadczenie dzisiaj z pracy. Przyszedł klienta zamwiać reklamy i mówi:
- A w sobotę oglądałem was w telewizji (no bo razem z Sarą w pracy byliśmy)
- yyyyy
- No chciałbym pogratulowąać, no może nie występu w telewizji ale odwagi, bo trzeba mieć dużo odwagi do takiej decyzji i żeby jeszcze o tym mówić
- No dziękuję
- Ale u mnie pracuje taka, An. - i wg. mnie to ona ciągle na psychotropach jedzie. I z tego co słyszałem to jej mama również a też jest świadkiem
- No fakt, niestety Świadkowie nie zdają sobie sprawy ze swoich problemów psychicznych i tego co ich spotyka, bo uważają że są najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.

Nie wiem czy się w pracy teraz pokazywać czy chować ??
ironiczny głos forum... ale nie zawsze - czasem jestem poważny


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #199 dnia: 07 Listopad, 2018, 08:23 »
Wiem tylko tyle ile zdecydujesz się powiedzieć. Z drugiej strony ty publikując podobne wyznania wystawiasz się i zgadzasz na osąd pozostałych. Przyklaskujący twej postawie nie wiedzą wcale więcej ode mnie, ale oni nie muszą się tłumaczyć, czyż nie? :)

Oczywiście, nie musisz. Ale jeśli pożądanym i oklaskiwanym efektem takich programów ma być stosowanie względem Świadków tego za co równocześnie się ich potępia, to coś tu poszło cholera nie tak. Zwłaszcza że świadki są na ogół głównymi poszkodowanymi przez system w którym tkwią i który zarazem reprezentują.
Zaznaczenie dodałem

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić.

Powtórzę się, ale stara zasada brzmi: "Powtarzaj aż dotrze."

Dzisiaj, w erze internetu, wszystko jest do zweryfikowania, wszystko można sprawdzić, powtórzę wszystko. No chyba że, ktoś to trol intelektualny i skoro się temu czy drugiemu wskazuje na FAKTY weryfikowalne, przykład? 'Królewska Komisja Australii do spraw zwalczania pedofilii w kościołach', a tego nie czyni, to on nie jest poszkodowany, on tkwi w tym "marasie" (brudzie) bo mu z tym wygodnie.

Iluż z nas, tu obecnych na tym forum, wyszło z tej sekty, przestało chodzić na zebrania bo SPRAWDZILI PODOBNO fałszywe informacje rozsiewane przez odstępców, wstrętnych odstępców. Każda z tych tak zwanych przez Ciebe, "poszkodowanych przez system" może to sprawdzić co piszemy co mówimy, czy kłamiemy, czy ten program, który był przedstawiony w Polsacie w minioną Sobotę, to stek kłamstw. Zarówno Sara jak i Tomek mówili o rzeczach, sytuacjach, które każdy z nas tkwiących tam(w sekcie świadków jehowy) może potwierdzić a w niejednym przypadku rozwinąć i to do granic nie do ogarnięcia, przez nie jednego, jak zawiłe mechanizmy tam rządzą.

 Powtórzę jeszcze raz, WSZYSTKO JEST DO SPRAWDZENIA, to że bogowie z Warwick im tego zabraniają to inna sprawa, przy czym należy zaznaczyć, że tym bardziej to że oni mi, Tobie, dorosłym, w niejednym przypadku doświadczonym przez życie ludziom czegoś zabraniają, tym bardziej należy się temu przyjrzeć.   1 Tesaloniczan 5:21 " Wszystko sprawdzajcie, co dobre zachowujcie."

Wyraźna wskazówka Pawła co należy czynić. INFORMACJA MA iść do społeczeństwa, ulotki mają być rozpowszechniane wśród naszych sąsiadów, kolegów z pracy, wśród członków rodziny, by przestrzegać społeczeństwo przed tą destrukcyjną sektą.

Co do Twego podejścia Ogórek Kiszony, właśnie w tym jest rzecz. Asertywność dla wielu jest nie do przyjęcia, bo Ty, ja czy inny ma milczeć, nie wyrażać swego zdania, bo poprawność polityczna tego wymaga ;D ŚMIECH na sali, jaka poprawność, do kogo, do złodziei, krętaczy, przestępców kryminalnych? :-\

Pozdrawiam


Offline Salome

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #200 dnia: 07 Listopad, 2018, 12:02 »
Nie wiem czy się w pracy teraz pokazywać czy chować ??

Bądź nadal sobą, bo dobrze Ci to wychodzi  :)  Gratuluję wystąpienia w Polsacie.
Rzeczowo i konkretnie. Pozdrawiam Ciebie i Sarę.
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #201 dnia: 08 Listopad, 2018, 09:45 »
Zaznaczenie dodałem

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić.

Powtórzę się, ale stara zasada brzmi: "Powtarzaj aż dotrze."

Dzisiaj, w erze internetu, wszystko jest do zweryfikowania, wszystko można sprawdzić, powtórzę wszystko
. No chyba że, ktoś to trol intelektualny i skoro się temu czy drugiemu wskazuje na FAKTY weryfikowalne, przykład? 'Królewska Komisja Australii do spraw zwalczania pedofilii w kościołach', a tego nie czyni, to on nie jest poszkodowany, on tkwi w tym "marasie" (brudzie) bo mu z tym wygodnie.

Iluż z nas, tu obecnych na tym forum, wyszło z tej sekty, przestało chodzić na zebrania bo SPRAWDZILI PODOBNO fałszywe informacje rozsiewane przez odstępców, wstrętnych odstępców. Każda z tych tak zwanych przez Ciebe, "poszkodowanych przez system" może to sprawdzić co piszemy co mówimy, czy kłamiemy, czy ten program, który był przedstawiony w Polsacie w minioną Sobotę, to stek kłamstw. Zarówno Sara jak i Tomek mówili o rzeczach, sytuacjach, które każdy z nas tkwiących tam(w sekcie świadków jehowy) może potwierdzić a w niejednym przypadku rozwinąć i to do granic nie do ogarnięcia, przez nie jednego, jak zawiłe mechanizmy tam rządzą.

 Powtórzę jeszcze raz, WSZYSTKO JEST DO SPRAWDZENIA, to że bogowie z Warwick im tego zabraniają to inna sprawa, przy czym należy zaznaczyć, że tym bardziej to że oni mi, Tobie, dorosłym, w niejednym przypadku doświadczonym przez życie ludziom czegoś zabraniają, tym bardziej należy się temu przyjrzeć.   1 Tesaloniczan 5:21 " Wszystko sprawdzajcie, co dobre zachowujcie."

Wyraźna wskazówka Pawła co należy czynić. INFORMACJA MA iść do społeczeństwa, ulotki mają być rozpowszechniane wśród naszych sąsiadów, kolegów z pracy, wśród członków rodziny, by przestrzegać społeczeństwo przed tą destrukcyjną sektą.

Co do Twego podejścia Ogórek Kiszony, właśnie w tym jest rzecz. Asertywność dla wielu jest nie do przyjęcia, bo Ty, ja czy inny ma milczeć, nie wyrażać swego zdania, bo poprawność polityczna tego wymaga ;D ŚMIECH na sali, jaka poprawność, do kogo, do złodziei, krętaczy, przestępców kryminalnych? :-\

Pozdrawiam
Zaznaczyłem co słuszne

Wszystko jest do sprawdzenia i porównania.

Przypomina mi się opis sytuacji, a zawarty w Ew. Jana 18 rozdziale, kiedy to Pan Jezus stojąc przed arcykapłanem odpowiadał na jego pytania, w pewnym momencie jeden ze sług arcykapłana rzekła:

 "22 Gdy On to rzekł, jeden ze stojących obok strażników wymierzył Jezusowi policzek i powiedział: 'Tak arcykapłanowi odpowiadasz?' 23 Jezus mu rzekł: 'Jeśli źle powiedziałem, wykaż to zło; a jeśli dobrze, dlaczego mnie bijesz?"

 Cóż dodać, czy gdybyśmy kłamali, wprowadzali społeczeństwo w błąd, organizacja mająca służących prawników, pozwoliła by sobie na to? To wszystko to fakty, z PEDOFILIĄ JAKO SZTANDAR NA górze. "Uczeni w Piśmie" z Warwick też zarzucają w swojej demonicznej telewizji BRUD Casting propagują wiele oszczerstw w naszym kierunku, tylko że gdy ktoś to sprawdzi, okazuje się że to oni mataczą, manipulują wykorzystują swoją władzę nad umysłami zniewolonego ludu.

 Z mej strony taka prośba, gdy w przyszłości będzie wiadome o takim programie, proszę o wcześniejsze info, będzie można wydrukować jakiś tysiąc ulotek z informacją i zachętą do obejrzenia tego programu, i polecieć po klatkach by włożyć je do skrzynek pocztowych, tyle ja, Widzący w ciemnościach. ;)

Pozdrawiam


Offline klara kot

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #202 dnia: 08 Listopad, 2018, 10:15 »
Widzę Mroki, to naprawdę nie jest takie proste :( może już minęło dość sporo czasu odkąd nie jesteś w organizacji, ale po sobie widzę jak trudno dojrzeć do tego żeby zweryfikować fakty.
Przede wszystkim większość Świadków nie czuje w ogóle takiej potrzeby, są wciąż upewniani że są w jedynej prawdziwej świętej organizacji Bożej, a wszelkie programy tv czy artykuły w internecie traktują jako atak Szatana, prześladowania, kłamstwa.
Wierzą, że im bliżej końca, tym więcej takich ataków będzie, i tylko ich to utwierdza, że są na właściwej drodze. A nawet gdy ktoś jest już gotowy do tego by zmierzyć się z faktami, to przywiązanie do organizacji powoduje że wiele osób jakoś sobie wszystko racjonalizuje, byleby tylko nie sprzeciwić się organizacji. Boją się że przez obejrzenie takich programów wzbudzą gniew Boga, że ryzykują utratę życia wiecznego...Ja potrzebowałam AŻ 4 miesięcy codziennego czytania prawdy na temat organizacji, żeby wyprostować swój umysł bo na każdy zarzut, znajdywałam jakaś odpowiedz która go odpierała i tak na okrągło, chociaż naprawdę chciałam się tego wszystkiego dowiedzieć, a co dopiero gdy ktoś nie widzi w ogóle takiej potrzeby...


Offline Kachinas

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #203 dnia: 08 Listopad, 2018, 10:48 »
Widzę Mroki, to naprawdę nie jest takie proste :( może już minęło dość sporo czasu odkąd nie jesteś w organizacji, ale po sobie widzę jak trudno dojrzeć do tego żeby zweryfikować fakty.
Przede wszystkim większość Świadków nie czuje w ogóle takiej potrzeby, są wciąż upewniani że są w jedynej prawdziwej świętej organizacji Bożej, a wszelkie programy tv czy artykuły w internecie traktują jako atak Szatana, prześladowania, kłamstwa.
Wierzą, że im bliżej końca, tym więcej takich ataków będzie, i tylko ich to utwierdza, że są na właściwej drodze. A nawet gdy ktoś jest już gotowy do tego by zmierzyć się z faktami, to przywiązanie do organizacji powoduje że wiele osób jakoś sobie wszystko racjonalizuje, byleby tylko nie sprzeciwić się organizacji. Boją się że przez obejrzenie takich programów wzbudzą gniew Boga, że ryzykują utratę życia wiecznego...Ja potrzebowałam AŻ 4 miesięcy codziennego czytania prawdy na temat organizacji, żeby wyprostować swój umysł bo na każdy zarzut, znajdywałam jakaś odpowiedz która go odpierała i tak na okrągło, chociaż naprawdę chciałam się tego wszystkiego dowiedzieć, a co dopiero gdy ktoś nie widzi w ogóle takiej potrzeby...

Ja cały czas śmigam po forum i czytam, czytam i pracuje nad swoja glowa bo faktycznie nie latwo jest wyprostować to co było programowane.


KaiserSoze

  • Gość