Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.  (Przeczytany 35155 razy)

Offline Fantom

ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« dnia: 01 Listopad, 2018, 10:43 »
Szanowni Państwo, w tę sobotę w Skandalistach przemówią ludzie, którzy wyszli ze wspólnoty Świadków Jehowy. Świadkowie są w Polsce legalnie zarejestrowanym związkiem wyznaniowym, jednak ci, którzy opuścili wspólnotę, mówią jasno: "to sekta". W programie opowiedzą o swoich doświadczeniach: o tym, czego im nie było wolno, jakie zasady ich obowiązywały, dlaczego nie jest dozwolona transfuzja krwi i czy jest możliwe odejście od tej zasady, a także jak działają wewnętrzne sądy świadków, jak załatwia się np. kwestie pedofilii i co czeka osobę, która postanowi opuścić wspólnotę. Oglądajcie nas w tę sobotę o 20 w polsatnews.pl
https://www.facebook.com/skandalisci/posts/2068528176537465?comment_id=2069093216480961&reply_comment_id=2069129509810665&notif_id=1541061831605516&notif_t=mentions_reply

mav: Program został już wyemitowany i można go obejrzeć tutaj:

« Ostatnia zmiana: 04 Listopad, 2018, 17:03 wysłana przez mav »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Overthinker

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Listopad, 2018, 14:12 »
Program Skandaliści trwa ~46 minut. Świetnie, że temat jest akurat w nim poruszany. Najprawdopodobniej nie zostanie spłycony :)
« Ostatnia zmiana: 01 Listopad, 2018, 14:27 wysłana przez Overthinker »
- Dzień dobry, czy przypadkiem nie jest Pani oszustką?
- Ależ skąd! - powiedziała Strażnica.
Podczas gdy ona jest.


Offline Szear-Jaszub

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Listopad, 2018, 17:00 »
Myślę że wyszedł ciekawy odcinek ;) sam program jest bardzo naturalny.
ironiczny głos forum... ale nie zawsze - czasem jestem poważny


Offline Proctor

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Listopad, 2018, 17:03 »
Szanowni Państwo, w tę sobotę w Skandalistach przemówią ludzie, którzy wyszli ze wspólnoty Świadków Jehowy. Świadkowie są w Polsce legalnie zarejestrowanym związkiem wyznaniowym, jednak ci, którzy opuścili wspólnotę, mówią jasno: "to sekta". W programie opowiedzą o swoich doświadczeniach: o tym, czego im nie było wolno, jakie zasady ich obowiązywały, dlaczego nie jest dozwolona transfuzja krwi i czy jest możliwe odejście od tej zasady, a także jak działają wewnętrzne sądy świadków, jak załatwia się np. kwestie pedofilii i co czeka osobę, która postanowi opuścić wspólnotę. Oglądajcie nas w tę sobotę o 20 w polsatnews.pl
https://www.facebook.com/skandalisci/posts/2068528176537465?comment_id=2069093216480961&reply_comment_id=2069129509810665&notif_id=1541061831605516&notif_t=mentions_reply

Ktoś wrzuci link z nagraniem?


Offline Szear-Jaszub

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Listopad, 2018, 17:08 »
Wszystkie odcinki będą na IPLA ... oczywiście z reklamami :)
ironiczny głos forum... ale nie zawsze - czasem jestem poważny


Offline Sebastian

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Listopad, 2018, 17:13 »
ile osób występuje i czy są to osoby znane z naszego forum?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Szear-Jaszub

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Listopad, 2018, 17:23 »
no bedzie żona_abrahama i Kaiser_soze...
ironiczny głos forum... ale nie zawsze - czasem jestem poważny


Offline Sebastian

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Listopad, 2018, 18:20 »
a Dianne będzie?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Szear-Jaszub

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Listopad, 2018, 19:29 »
no to zobaczycie  :P

Bo i tak ... i nie...
ironiczny głos forum... ale nie zawsze - czasem jestem poważny


puma

  • Gość
Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Listopad, 2018, 19:53 »
Fajnie by było jakby Alek i Iza też byli :D


Offline Roszada

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Listopad, 2018, 19:57 »
A ja nie wiem czy przypadkiem Dianne nie będzie. :)
Coś mi świta. ;)


Offline Sebastian

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Listopad, 2018, 20:16 »
odpowiedź Jakuba jest zagadkowa - Dianne jak apokaliptyczna Bestia (która "była ale nie ma jej wychodzi z morza i stoi nad przepaścią")

obstawiam że z Dianne będzie nawiązana łączność telefoniczna albo inny rodzaj kontaktu z osobą przebywającą poza studiem nagraniowym
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline zona_abrahama

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Listopad, 2018, 21:09 »
Jakie oczekiwania...


Offline Roszada

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Listopad, 2018, 09:58 »
Jakie oczekiwania...
No jak opowiesz w programie o tym:
Cytuj
O, u mnie jest hobby, które by na pewno nie przeszło w zborze, bo za bardzo seksualne 8-) tancze salse solo, czasem chodzę na kurs sexy dance, bachate i niedługo zacznę dance hall.
No i joga. Joga to demoniczne zło.

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/mam-pytanie/nasze-hobby-ktore-wreszcie-mozemy-realizowac/msg156038/#msg156038

to zapewne 'zeskanadalizujesz' 99% głosicielek, a zaciekawisz 99% głosicieli. :)


Offline zona_abrahama

Odp: ex-ŚJ w Skandalistach-TV Polsat.
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Listopad, 2018, 10:17 »
Eee, ja tam spokojna jestem... Tylko teraz sobie myślę, że na pewno znajdą się komentarze, że ktoś inny by lepiej powiedział.